Astrologi :: Aija Austruma :: Profils
Aija Austruma

E-pasts: aija.austruma@vejszimolos.lv
Telefons: 29404222

 

Izglītība:

2010.gada maijā absolvēju A.Rača Astroloģijas skolu un saņēmu Profesionāla astrologa sertifikātu. Taču astroloģija ir māksla, ko var mācīties visu mūžu, un to arī daru — gan savā nodabā, gan dažādos semināros un meistarklasēs. Domāju, ka lieliski palīgi astrologam ir arī Taro kārtis un rūnas.

Kur esam sastapušies?

Vairākus gadus esmu rakstījusi žurnāliem Kapitāls, Mistērija un Mūsmājas, portālam nekrize.lv, joprojām rakstu žurnāliem Una, Citāda Pasaule, Dzīves Priekam, Dienas Ēdieni. Tomēr vislabāk man patīk saruna ar klientu — klātienē vai virtuālajā vidē.

Kā varu būt noderīga?

  • Dzimšanas kartes padziļināta analīze, potenciāla izvērtēšana dažādās dzīves jomās.
  • Ieskats tuvākajā nākotnē, kad jāpieņem kāds svarīgs lēmums, - kad ir labvēlīgs laiks un kad labāk ielikt enerģiju citās aktivitātēs?
  • Attiecību astroloģija — kas jāņem vērā, veidojot un kopjot privātas, lietišķas vai cita veida attiecības ar konkrētiem cilvēkiem? Šī ir mana vismīļākā tēma.
  • Profesijas izvēle un piemērotība konkrētai darba vietai vai biznesam — kādi ir Jūsu talanti? kā Jūsu uzņēmumam der šis darbinieks? kā Jūs kā darbinieks «piestāvat» šim uzņēmumam?
  • Atbildes uz konkrētiem jautājumiem.

Konsultēju Rīgā, Iļģuciemā, (par laiku vienosimies, kad sazināsimies), bet varu aizbraukt ciemos arī uz citurieni.

Jau iepriekš atvainojos, ka pagaidām nekonsultēju astromedicīnas jautājumos.

 

Aija Austruma

Tālrunis: 29404222

e-pasts: aija.austruma@vejszimolos.lv

skype: aija.austruma

www.biznesastro.lv