:: Māra Ošuroka :: Profils
Māra Ošuroka

E-pasts: Mara@horoskopupasaule.lv
Telefons: 2-9626737

"Nākotne pieder Dievam, un vienīgi Viņš - un tikai īpašos apstākļos - var to atklāt.
Kā man izdodas atklāt nākotni? Pamatojoties uz zīmēm tagadnē. Noslēpums ir šeit tagadnē.
Ja tu pievērs tagadnei vajadzīgo uzmanību, tu vari to uzlabot. Un, ja tu veic uzlabojumus
tagadnē, arī tas, kas notiks vēlāk, būs labāks. Aizmirsti par nākotni un katru dienu dzīvo
saskaņā ar Mācību, patiesi ticēdams, ka Dievs mīl savus bērnus. Dievs ļoti reti atklāj nākotni.
Turklāt Viņš to dara tikai vienā gadījumā: ja nākotne bijusi uzrakstīta tā, lai taptu grozīta."

P.Koelju

Ar vārdu "horoskopi" sevi saistu jau ļoti sen, vismaz kopš 15 gadu vecuma, kad pateicoties kādam cilvēkam (savā ziņā arī astroloģijas fanātam) manās rokās nonāca pirmā informācija par horoskopiem, tolaik vēl krievu valodā. Kopš šī brīža sāku rūpīgi vākt visu iespējamo literatūru, apgūt zodiaka zīmju aprakstus, pētīt savus klases biedrus un radiniekus. Diemžēl, ņemot vērā, ka pirms 20. gadiem
informāciju un izglītību astroloģijā varēja iegūt galvenokārt tikai Krievijā, mans ceļš no horoskopiem (zīmju raksturojumiem) līdz astroloģijai (personīgo horoskopu sastādīšanai) ir bijis visai garš.

Pirms gandrīz 20 gadiem sāku strādāt astroloģijas salonā „Žaklīnas horoskopu centrs”, kur iepazinu savus skolotājus un nākamos kolēģus Juri Kauliņu, Verneru Straupi, Andri Raču u.c.

Sākotnēji vairāk pievērsos astroloģijas popularizēšanai tautā, vadot "Horoskopu balles" visā Latvijā un lasot vienreizējas populārzinātniskas lekcijas par astroloģiju, tās vēsturi, pielietošanu sadzīvē. 2 gadus vadīju radio raidījumu par horoskopiem Latvijas Radio2 tiešajā ēterā, atbildot uz klausītāju jautājumiem. Gadu sadarbojos ar Latvijas radio pirmās programmas raidījumu "Monopols", kur piektdienu vakaros informēju klausītājus par jaunumiem horoskopu pasaulē. Apkopoju un izdevu bukletus par zodiaka zīmēm. Esmu sniegusi daudzas intervijas un publicējusi savus darbus masu medijos.

Kopš 1999. gada esmu firmas "Horoskopu pasaule" īpašniece un ikdienā nodarbojos ar klientu konsultēšanu, kā arī lasu lekcijas mūsu divgadīgajā astroloģijas skolā, kas reģistrēta IZM kā oficiāla mācību iestāde.

2000.gadā kopā ar domu biedriem piedalījos Latvijas astrologu asociācijas dibināšanā, esmu tās biedre un sertificēta astroloģe. Kopš 2011. gada esmu Latvijas astrologu asociācijas valdes priekšsēdētāja.
Savus spēkus kā astrologs izmēģināju arī LNT projektā „Precamies”, kur guvu interesantu pieredzi, jo īsā laika periodā katram dalībniekam bij jāatrod pieeja, liekot uzsvaru uz galveno viņa astroloģiskajā kartē.
Esmu pētījusi horoskopus arī daudziem citu valstu iedzīvotājiem, un saprotu, cik liela nozīme ir katras tautas mentalitātei, iespējām ko piedāvā vai nepiedāvā valsts, cilvēka talantu attīstīšanai.
Svarīgs periods manā dzīvē bija Turcijā pavadītais laiks, un lai arī tur es nodarbojos ar izklaides biznesu, vadot sev piederošu restorānu/klubu, tomēr no astroloģijas neatteicos arī toreiz un pētīju horoskopus saviem padotajiem un vietējiem iedzīvotājiem.
2015. gadā uzsāku sadarbību ar radošo grupu World Podium, kur varat lasīt manus „Zvaigžņu horoskopus”.

Kaut arī esmu firmas vadītāja un ikdienā daudz nākas nodarboties ar sadzīviskiem jautājumiem, tomēr vienmēr esmu priecīga, ja spēju kādam palīdzēt ar padomu. Saskarē ar klientu lielāko uzsvaru lieku uz personīgā horoskopa analīzi, jo uzskatu, ka tikai apzinoties sava rakstura ēnas puses, cilvēks var cīnīties ar savu negatīvo rīcību,
tikt galā ar problēmām partnerattiecībās un darbā. Apzinoties un sakārtojot sevi, var mainīt nākotni, bet neviens astrologs nespēj salikt pa plauktiņiem klienta dzīvi (un tas arī nav viņa pienākums), ja viņš pats to nevēlas!
Astrologa uzdevums ir norādīt cilvēka problēmas, iespējamās vājās vietas organismā, kas būtu jāsaudzē, ieteikt piemērotākos darbības virzienus un laikus, atklāt varbūtējos talantus, pastāstīt par iespējamiem kompromisiem partnerattiecībās ar laulāto draugu, sadarbības partneri, bērnu, draugiem, bet izvēle vienmēr būs paša klienta rokās.
Astrologs tikai palīdz izvairīties no liekiem šķēršļiem, ieekonomēt laiku, bet viņš nevar garantēt panākumus, ja pats klients rīkosies pretēji ieteikumiem.

Jau teju 20 gadus strādājot ar klientiem, esmu atskārtusi arī to, ka astrologam jābūt smalkam psihologam, jo ne jau visi horoskopi ir labvēlīgi, un ne katrs ir gatavs dzirdēt, ka viņa raksturs nebūt nav ideāls. Bez tam jāņem vērā, ka lielākoties problēmu cēloņi meklējami bērnībā, audzināšanā, zemapziņā, karmā. Tāpēc vizītes
laikā cenšos likt lietā ne tikai astroloģiju, bet arī psiholoģiju un citas zinības.

Uzskatu, ka mans pienākums ir ne tikai atklāt klienta problēmu, bet arī ieteikt risinājumu, tāpēc konsultējot izmantoju gan Feng šui zināšanas (gadījumā, ja problēmas cēlonis meklējams nepareizā mājas iekārtojumā, piemēram slikta veselība,
jo cilvēks guļ uz āderēm vai citiem negatīviem punktiem), gan numeroloģiju (lai pārbaudītu klienta vārda un uzvārda atbilstību), gan litoterapiju (lai ieteiktu klientam talismana akmeni un meistaru, kas to izgatavos), gan krāsu, gan aromterapiju u.c.

"Īstenot savu likteni ir cilvēka vienīgais, patiesais uzdevums. Viss kalpo vienam. Ja tu kaut ko vēlies, visa pasaule slepus sadodas rokās, lai tev palīdzētu."

Konsultāciju vieta Horoskopu Pasaule, Lāčplēša iela 29-2, tel:+37128232708