:: Agnese Fūrmane :: Blogs

Agnese Fūrmane


Laipni acinu iepazīties ar mūsu jauno projektu - Mobilo aplikāciju sievietēm Astrosecret mājas lapā www.astrosecret.net

Labvēlīgākie periodi mazuļa plānošanai katrai horoskopa zīmei 2016. gadā
15.01.2016 14:11:37

Kaut gan Latvija, tāpat kā visa Eiropa, pamazām noveco, uz kopējā fona mēs vismaz šajā jomā varam izcelties pozitīvi. Arī 2015. gadā dzimstība Latvijā turpinājusi pieaugt. Arvien vairāk ģimenēs dzimis otrais, trešais un pat ceturtais bērniņš. Par to patiešām liels prieks!

 

Kas tad mūs sagaida 2016. gadā? Ja iepriekšējā gada pārvaldnieks Jupiters bija kā Ziemassvētku vecītis, kurš dāsni dāvāja dāvanas, tad šī gada pārvaldnieks Marss ( gads astroloģijā sākas ar pavasara Saulgriežiem un tie šogad gaidāmi 20. Martā) pārstāv pavisam citu enerģiju. Tā ir dinamika, ātrums, spriedze, darbība, kustība. Marss atbild ne tikai par mūsu fizisko spēku un aktīvu rīcību, bet arī par seksuālitāti un tās izpausmes veidiem. Tāpēc pāriem, kuri vēlēsies ieņemt bērniņu, 2016. gadā  būs jāspēlē pēc Marsa noteikumiem. Vislabākais veids, kā Marsam izpatikt, ir ikdienā vairāk nodarboties ar fisiskām aktivitātēm, arī grūtniecības laikā. Protams, slodzi samazinot un piemērojot  attiecīgai sagatavotības pakāpei. Ieteicams apzināt arī citus veidus, kā novadīt lieko spriedzi, kura traucē būt harmonijā ar sevi.

 

Veikmsīgākas horoskopa zīmes līdz septembrim – Jaunavas, Vērši, Mežāži, sākot ar septembri – Svari, Dvīņi, Ūdensvīri.

 

Un tagad sīkāk par katru no horoskopa zīmēm:

 

Auns: mēklēsi dzīves jēgu vai centīsies sevi realizēt profesionāli, varbūt darīsi abas lietas vienlaicīgi. Galvenā uzmanība būs pievērsta pašrealizācijai, darbam. Ja tomēr rodas vēlme pēc ģimenes pieauguma, labākais brīdis mazuļa plānošanai būs jūlija beigas, augusts.

 

Vērsis: lielisks laiks mazuļa plānošanai līdz pat septembrim. Tāpēc centies atlikt malā visas biznesa lietas un koncentrēties galvenajam dzīves mērķim. Kad vēl, ja ne tagad? Attiecību krīze ir garām un viss dzīvē iet uz augušu!

Dvīņi: daudziem Dvīņiem šis būs svarīgs gads attiecībās. Pienācis laiks nopietni pārdomāt, ar ko  vēlies vai nevēlies turpmāk būt vai nebūt kopā pa īstam. Kad tas būs skaidrs, arī uz mazuļa pieteikšanos ilgi nebūs jāgaida. Vislabākais laiks plānošanai sākot no septembra. Līdz tam iekārto mājokli un parūpējies par senčiem.

Vēzis: nevarētu teikt, ka bērnu tēma būs pati aktuālākā šajā gadā. Tomēr Tavs skats arvien vairāk un vairāk lūkosies ģimenes un māju virzienā. Līdz sākot ar rudeni sajūtu līmenī vislabāk jutīsies savās labajās, mīļajās mājas. Ar šadu noskaņojumu sirdī pie bērniņa ātri varēsi tikt.

Lauva: attieksies pret bērnu lietām pavisam nopietni. Pat tad, ja beidzot būsi saņēmusies un jutīsies lielajam notikumam gatava, talkā var nākties likt pacietību un iecietību visos jautājumos, kas attiecas uz bērniem. Ja plāno otro vai trešo bērniņu, atceries, ka vecākais bērns nav pēkšņi kļuvis pieaudzis un viņam tava uzmanība nepieciešama joprojām.

Jaunava: šis ir Tavs gads. Tāpēc pozitīvu notikumu un izaicinājumu var būt pietiekoši daudz. Ja plāno vēl kādu mazuli vai gatavojies savai pirmajai grūtniecībai,  vislabākie ieņemšanas periodi būs no marta beigām līdz jūlija beigām, kā arī pašā gada nogalē – decembrī. Neaizmirsti parūpēties par vecākiem!

Svari: sākot ar 09. septembri zvaignes nostāsies Tev vislabvēlīgākajās pozīcijās. Tāpēc iespējams būs viss, gan veiksmīga grūtniecība, gan citi jauni, ļoti patīkami pavērsieni dzīvē. Lai notikumi risinātos tā, kā Tu to patiesi esi iedomājusies, atliek vien ļoti, ļoti vēlēties. Vēlies un Tev taps dots - tāds ir šis gads!

Skorpions: kaut grūtākais jau aiz muguras, tomer joprojām jāmācās taupīt resursi un saudzīgāk jāapietas ar savu ķermeni. Tavas iespējas ir neierobežotas, bet laiku pa laikam arī Tev nepieciešama atpūta. Labvēlīgākie laiki mazuļa plānošanai no februāra līdz maija beigām, jūlijā, novembrī un decembrī.

Strēlnieks: iespējams, tev šogad tiks sagatavots pārsteigums – grūtniecība, kuru Tu nebūsi rūpīgi ieplānojusi. Taču, ja gaidi savu mazulīti piesakāmies jau ilgāku laiku, tieši šogad parādās iespēja piepildīt sapni par veiksmīgu grūtniecības iestāšanos, izmantojot moderno tehnoloģiju palīdzību vai citas netradicionālas metodes. Mūsdienās iespēju kāsts ir bagātīgs. Meklē atbalstu un tu to saņemsi.

Mežāzis: dziļās, iekšējās pārmaiņas, kuras skārušas tavu personību iepriekšējos gados,  ļaus saprast dzīves patiesās vērtības. Šis ir ļoti labs gads ceļošanai, jaunu apvāršņu apgūšanai. Ticība labajam palīdzēs kalnus gāzt. Ja vēlies ģimenes pieaugumu, vislabākais laiks mazuļa plānošanai ir sākot no augusta vidus. Ja nu galīgi nevari nociesties, vari mēģināt arī maijā.

Ūdensvīrs: tavas domas bērnu jautājumos gada laikā vairākkārt var mainīties. Tomēr tas nenozīmē, ka neesi šim nozīmīgajam solim gatava. Vienkārši vēlies visu rūpīgi un pamatīgi izvērtēt. Partnera atbalsts un iespējas var būtiski ietekmēt gala lēmuma pieņemšanu.

Zivis: lielisks laiks partnerattiecībās. Iespējamas laulības vai laime jau esošajās savienībās. Kas gan vairāk vajadzīgs, lai šādā mīlošā gaisotnē sagaidītu piesakamies mazu atvasīti. Labākais laiks mazuļa ieņemšanai junija beigas, jūlijs, kā arī laiks līdz gada beigām sākot no oktobra.

Nobeigumā gribu pieminēt, ka precīzāk savas individuālās prognozes variet uzzināt ar mobilās aplikācijas Astrosecret palīdzību, kura pēc sievietes individuālajiem datiem nosaka labvēlīgākos laikus mazuļa ieņemšanai. Sīkāk ar aplikāciju variet iepazīties www.astrosecret.net

2015. gadā, izmantojot aplikācijā norādītos datumus, grūtniecības iestāšanos atzīmējušas jau vairāk kā 400 sievietes!

Android telefoniem to variet lejuplādēt:

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.astrosecret.woman

Apple telefoniem:

https://itunes.apple.com/us/app/astrosecret-lunar-calendar/id966684293?ls=1&mt=8

Tāpat, vienmēr variet vērsties pie astrologa uz individuālu konsultācuju!

Laimīgu un arī auglīgu Jauno gadu!Atslēgvārdi:

Komentāri 2 | Lasīts: 4079 | Lasīt tālāk...


 
2016. gada prognoze katrai horoskopa zīmei
15.01.2016 14:08:46

Auns

Attiecības: daiļā dzimuma pārstāves, kuras dzimušas martā un pašā aprīļa sākumā, visdrīzāk straujas pārmaiņas dzīvē jau ir realizējušas iepriekšējos gados. Tagad pienākusi kārta pārējām aprīlī dzimušajām. Pastiprināsies vēlme pašapliecināties, izcelties ar oriģinālām idejām, kā arī var parādīties nepārvaramas alkas sajust brīvības saldo garšu pārāk nogurdinošās attiecībās. Šīs ir lietas, kuras veicinās kāri pēc piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem un dinamikas līdz pat rudenim. Garlaicīgi patiešām nebūs ne pašiem Auniem, ne viņu mīļotajiem vai mīļotajām. Spējat tik turēt līdzi! Labā ziņa ir tā, ka sākot ar septembra mēnesi veiksmes planēta Jupiters cēli iesoļos Aunu partnerattiecību sfērā un tas nozīmē, ka pilnīgi noteikti skanēs daudzi kāzu zvani tieši šinī zvaigznājā dzimušo vidū. Vai no tā būtu jābaidās vai priekā jāplaukšķina plaukstas, tas lai paliek katras pašas ziņā. Jebkurā gadījumā, piedāvjumi un iespējas iepazīties vai iestūrēt laulības ostā būs pat aizņemtajām, un, protams, arī  brīvajām. Vēl gribētu pieminēt, ka precēto Aunu otrajām pusītēm arī sākot ar rudeni klāsies arvien labāk. Tāpēc, pirms izdarīt kādus neapdomīgus soļus, padomājiet, vai tiešām tas ir to vērts! Pārdomas par garīgām vērtībām, izaugsmi un sevis pilnveidošanu novedīs pie ļoti labiem rezultātiem un vairos ne tikai labsajūtu, bet arī pavērs jaunas iespējas dzīvē.

 

Darbs: visus lielos un svarīgos darbus vajadzētu censties ieplānot līdz septembrim. Šis būs periods, kad tiešām veiksme stāvēs blakus daudziem taviem projektiem un iecerēm. Ja vēl mācēsi uzrunāt pareizos cilvēkus un nebaidīsies vērsties pie pašiem ietekmīgākajiem savas industrijas pārstāvjiem, rezultāti var būt satriecoši labi. Kā saka – kurš neriskē, tas nedzer šampanieti! Pirmajā pusgadā neieteiktu strīdēties ar priekšniecību vai pārāk kāpt uz varžacīm augstākstāvošajiem. Tas nekas, ja liekas, ka zini un māki visu labāk par citiem. Dažreiz labu gribēdama ar tiešu un atklātu rīcību maigākām dvēselēm vari sagadāt pārāk lielus pārdzīvojumus. Šādā veidā, nemaz nemanot un pat to nenojaušot, palielini iespēju iemantot sev nevajadzīgus nelabvēļus. Iespējami darba komandējumi vai nozīmīgi darījuma braucieni uz tālām ārzemēm – varbūt pat pāri okeānam.

Veselība: Auns vislabprātāk neliktos ne zinis par veselību, jo rūpēm par to viņam vienkārši neatliek laika. Tāpēc visbiežāk Auni ir vai nu veseli, jo organisms pats lieliski tiek ar visu galā, vai nu Aunu slimības ir ielaistas, jo ilgstoši tiek ignorētas. Šis gads ir piemērots, lai sakārtotu visus hroniskos ar veselību saistītos jautājumus un uzturētu sevi labā fiziskā formā. Pasākums, kuru noteikti nevajadzētu ignorēt arī turpmāk, ir regulāras fiziskās aktivitātes. Vienalga, vai tā būtu joga vai skriešana, vai varbūt kaut kas cits, bet bez izkustēšanās Auniem nevajadzētu ilgstoši dzīvot. Ja būsi nogurusi, sports dos spēku un atjaunos resursus, ja būsi pārāk uzvilkta – iztērēsi lieko enerģiju un varēsi brīvi uzelpot gan pati, gan līdz ar to arī visi apkārtējie.J

 

Gada moto: pieņemt apkārtējo rūpes, neizliekoties par visu varošu, zinošu un visādi citādi superstipru sievieti, māti, sievu vai draudzeni. Atļaujies kaut reizēm būt vāja. Ļaujies!

 

 

 

Vērsis

Attiecības: romantisks noskaņojums un starojošs izskats pirmajā pusgadā pievilks pielūdzējus kā bites pie medus poda. Būs brīži, kad tev tas patiks un liks satraukumā trīsēt, īpaši ap Valentīndienas laiku febuārī, arī maijā ap dzimšanas dienu, bet būs brīži, kad tevi tas kaitinās un izteiktie uzmanības apliecinājumi šķitīs kā lieks apgrūtinājums un traucēklis iecerēto plānu realizācijā. Šādi vari justies martā un aprīlī līdz dzimšanas dienai, kad par sevi liks manīt pavasara nogurums. Ja esi savu oto pusīti atradusi, kopā ieteicams apmeklēt deju kursus. Salsas vai tango nodarbības lieliski uzpūtīs liesmu jūsu kaislību ugunskurā. Tāpat ieteicams darīt lietas, kas sagādā prieku. Tā var būt slēpošana, slidošana, riteņbraukšana, skriešana. Jebkas! Galvenais, lai tas aizrauj jūs abus. Šis ir laiks, kad vajag baudīt dzīvi, priecāties par to, kas ir dots un mācīties to novērtēt. Ikdiena un labsajūta tajā vai apmierinājums ar dzīvi kopumā veidosies no mazām laimītēm, kuras iespējams izjust ik brīdi! Un tagad pats galvenais – līdz septembrim ir  lielisks laiks mazuļa plānošanai. Pāriem, kuri vēl domā vai šaubās par ģimenes pieaugumu, nopietni vajadzētu izvērtēt prioritātes. Savukārt, ja tev jau ir atvases, viņām klāsies ļoti labi. Kopā varēsiet lepoties un priecāties par lieliskiem panākumiem pulciņos vai mācībās. Labprāt veltīsi laiku bērniem, viņu vajadzību organizēšanai – vadāšanai pa pulciņiem, arī ballītēm, protams.

 

Darbs: līdz rudenim veiksies viss, kas saistīts ar risku, azartu, uzdrīkstēšanos. Tavs veiksmīgais gājiens ar zirdziņu būs māksla pat sarežģītu sitāciju pārvērst rotaļā, risināt visas problēmas viegli it kā spēlējoties. Līdz ar to nepārptotami virzīsies pretī panākumiem. Visi trumpji būs tavās rokās sākot no septmebra, kad pavērsies lieliskas iespējas profesionāla jomā. Tomēr ir viena nianse, kura jāatceras – izdari visu, kas atkarīgs no tevis un neķer kreņķi par to, ko nevari ietekmēt. Reizēm ir lietas, kuras priekšnieku vai citu augstākstāvošu rīcībā nav izskaidrojamas. Iespējams savu reizi var būt kāds strīds par partnera ienākumiem vai kopprojektos ieguldīto līdzekļu lietderīgu izlietojumu. Te atkal jāatceras senu senais teiciens : ‘’Miers baro, nemiers posta!” Ja arī kādam no biznesa partneriem velk uz kašķi, mēģiniet par visu vienoties, izmantojot tevis tik meistarīgi pārvadīto kompromisu mākslu.

Veselība: ar veselību un pašsajūtu viss būs kārtībā līdz brīdim, kamēs ievērosi mērenību gan ēšanā, gan dzeršanā, gan citās dzīves baudās. Tava vājā vieta ir vēlme gardi paēst un reizēm arī mazināt stresu, lietojot uzturā pārlieku daudz saldumu. Ja sapratīsi, ka veselīga ēšana nevar būt kampaņveidīga un tai jākļūst par tavu ikdienu, viss būs kārtībā. Tagad ir tik viegli izvēlēties produktus, kuri ir gan ekoloģiski tīri, gan organismam draudzīgi. Tāpat ieteiktu pievērst lielāku uzmanību dienas režīmam. Jo agrāk iesi gulēt un agrāk celsies, jo ķermenis tev būs pateicīgāks. Tomēr miegam neatvēli vairāk kā 8 stundas, izņemto brīvdienas, kad atļauts paslinkot. Šis ir piemērots laiks plānveidīgiem, ilgstošiem veselību uzlabojošiem pasākumiem.

 

Gada moto: Dzīve notiek šeit un tagad. Tver mirkli, kas sagadā prieku un centies izbaudīt katru taureņa spārnu maigo pieskārienu. Spēlējies un spēlē!

Dvīņi

Attiecības: pieaugušu cilvēku raksturo spēja uzņemties atbildību, kā arī māksla pat dzīves grūtajos brīžos ieraudzīt pozitīvas mācību stundas. Tev 2016. gadā jākārto eksāmens attiecībās ar apkārtējiem un visā, kas ar to saistīts. Tas nozīmē, ka nāksies izvērtēt visu, kas labs un kas varbūt ne tik labs izveidots līdz šim, kādi cilvēki ir tev apkārt ikdienā, kā tu jūties, komunicējot ar viņiem. Būtu ieteicams padomāt, kā uzlabot vai sakārtot, lietas, kuras tevi neapmierina, lai situāciju virzītu sev vēlamajā gultnē. Ieguldītais darbs tiks atalgots ar lieliskiem rezultātiem un iespējams attiecības pāraugs jaunā, daudz nopietnākā un noturīgākā  kvalitātē. Šis ir gads, kad var tik slēgtas laulības, kuras atliktas jau ilgāku laiku. Tavs partneris, kurš agrāk šaubījās vai nebija gatavs laulībām, var tevi bildināt, vai arī pati beidzot teiksi ‘’jā’’ savam izredzētajam. Iespējams, atgriezīsieties pie šī jautājuma atkārtoti. Lai būtu interesantāk, pavasarī pie apvāršņa var parādīties kāds pielūdzējs no pagātnes, kurš jauks prātu un maisīs gaisu. Liels uzsvars tiks likts uz kopīgiem īpašumiem, mājokļa iegādi, vai citiem praktiskiem uzlabojumiem dzīvesvietā. Uz rudens pusi gaidāms arī ģimenes pieaugums attiecībās esošām dāmām vai lielas romantikas devas pieplūdums ikdienā brīvajām jaunkundzēm. Atbalstu un mierinājumu grūtos brīžos vienmēr vari meklēt pie vecākiem, savukārt attiecībās ar partnera vecākiem centies būs iecietīgāka un draudzīgāka. Tas nekas, ja reizēm viņu rīcība var šķist neizprotama vai mulsinoša.

 

Darbs: būs vieglāk nekā pagājušā gadā. Tomēr bez dinamikas un pārmaiņām arī gluži neiztiksi. Daudz enerģijas ieguldīsi savu mērķu realizēšanā un plānu īstenošanā. No maija beigām līdz jūnija beigām var nākties atgriezties pie agrāk iesāktiem, bet nepabeigtiem darba jautājumiem. Šajā periodā centies izanalizēt savas kļūdas un izdarīt visu līdz galam kā nākas. Intensīvākie notikumi gaidāmi janvārī, martā un septembrī. Savukārt maijā kā zibens no skaidrām debesīm var nākt necerēti labs piedāvājums, kuru būtu vēlams nopietni izkatīt. Turi acis un ausis vaļā. Reizēm ģeniāla ideja vai interesants risinājums sarežģītos jautājumos radīsies, komunicējot ar  draugiem vai domubiedriem.

Veselība: vislielāko akcentu vajadzētu likt uz organisma attīrīšanu. Tavā gadījumā tas nozīmē, ka jāattīra ne tikai fiziskais ķermenis ar regulārām atslodzes dienām, bet arī ikdienā tik ļoti noslogotais  prāts. Tam lieliski noderēs regulāra meditācija agri no rīta, pirms sākusies dienas steiga un rosīšanās. Pamodies un, nekāpjot ārā no gultas, pasakies Dievam par brīnišķo dienu, kas tevi sagaida, kā arī neaizmirsti palūgt palīdzību dienas gaitās. Tas arī viss. Tieši tik vienkārši var pati sev palīdzēt,  noskaņojoties uz mierīgu un rāmu dienas plūdumu. Arī tautas dziesmu skandēšana vai spēka vārdu skaitīšana var tikt izmantota kā lieliska ārstēšanās metode sarežģītos dzīves pavērsienos. Rodi spēku dzimtajā vietā.

Gada moto: A. de Sankt-Ekziperī ‘’Mazais princis”: ‘Īsti mēs redzam tikai ar sirdi. Būtiskais nav acīm saredzams. Tev vienmēr jābūt atbildīgam par tiem, ko esi pieradinājis.’

 

 

 

Vēzis

Attiecības: piesaisti sev cilvēkus, kuri ir sava patiesā dzīves ceļa meklējumos un līdz ar to arī pati tiec iesaistīta dažnedažādās viņu dzīves peripetrijās. Labākais veids, kā turēt tam visam līdzi, ir apgūt kaut ko jaunu un praktiski pielietojamu. Piemēram, piesakies ‘’Gudro sievu skolā’’, vai apmeklē pavāru kursus, kuri būtiski uzlabo tavas jau tā labās ēst gatavošanas prasmes, kā arī noteikti neaizmirsti par veco labo tematiskās literatūras lasīšanu. Galvenais iemācīto un uzzināto neturēt kā sveci zem pūra, bet gan lēnām un pamazām ieviest ikdienas dzīvē. Pārmaiņas tavā dzīvē ļoti lielā mērā saistītas ar partnera dzīves uzskatu un pamatvērtību maiņu. Jo atvērtāka un pretimnākošāka būsi jaunu iespaidu ienākšanai jūsu ikdienā, jo ātrak noplaks nevajadzīgs saspīlējums attiecībās. Vislabākais veids, kā izrauties no ikdienas rutīnas, ir doties īsos ceļojumos. Kopā ar partneri izvirziet mērķi ‘Apceļosim Latviju’’ un dodieties ceļā. Īpaši labs laiks ceļošanai ir līdz rudenim. Pēc tam gan sākot ar septembri vislabāk jutīsies mājās, pie ģimenes pavarda. Tradicionāli Vēzis vislabāk jūtas mājās, savā aliņā, kurā var ieritināties azotē mīļotajam un aizmirst par visu pasauli. Rudenī lēnām un neatlaidīgi tuvosies savam sen izsapņotajam sapnim – mājās valda miers un laime, visi paēduši un apmierināti. Kas gan var būt labāks par šo! Brīvajām Vēžu meitenēm vislabākā iepazīšanās vieta – kopīgs darbs, nelieli izbraucieni, kursi. Aktuālākie iepazīšanās mēneši – janvāris,  februāris, jūnijs, jūlijs. Rudenī iespējama mājokļa iegāde.

 

Darbs: lai turētos līdzi darba tirgus straujajām izmaiņām, nepieciešams nopietnāk padomāt par kvalifikācijas celšanas pasākumiem. Varbūt uzreiz nav jāmetas apgūt vēl viena augstākā izglītība, bet papildus mācības vai sevis pilnveidošanas kursi gan noderēs. Darba būs daudz un no tā nekus neaizbēgsi. Labākais, ko vari darīt, strādāt pēc iespējas kārtīgāk un rūpīgāk, lai pēc tam nav jāatgriežas un jālabo gan savas, gan citu kļūdas. Visrīzāk, neviens par to paldies nepateiks, bet runa jau nav par to. Svarīgi saprast, ka darot savu darbu, jājūt iekšējais gandarījums un prieks par paveikto. Ja tāda nav vai to nevar pat ar uguni sameklēt, var rasties doma par darba vietas vai pat profesijas maiņu. Šo lēmumu gan izsver rūpīgi un pārdomāti. Teikt gala vārdu vai gala lēmumu pieņemt ieteicams tikai vasaras beigās. Labvēlīgākais laiks vekmsīgiem biznesa darījumiem – februāra beigas, marta sākums, oktobra beigas, novembra sākums.

 

Veselība: laba veselība ir Dieva dāvana, bet tas nenozīmē, ka varam to izmantot bez limita ierobežojumiem. Šis ir laiks, kad jāparūpējas par savu resursu atjaunošanu vistiešakājā veidā. Vislabāk derēs kompleksi pasākumi - gan regulāras fiziskas aktivitātes, gan masāžas, gan veselīga ēdienkarte. Visefektīvāk strādās ne tikai regulāra pieslēgšanās profilaktiskiem pasākumiem, bet gan apzināts darbs ar savas pašsajūtas uzlabošanu. Iespējams, ka nāksies savest kārtībā arī tās organisma vājās vietas, par kurām tavs ķermenis signalizejis jau labu laiku iepriekš. Visa pamatu pamats – līdzsvars un mērenība gan darbā, gan atpūtā.

Gada moto: Kā mežā sauc, tā atsaucas jeb, citiem vārdiem sakot, mūsu ārējā pasaule ir mūsu iekšējās pasaules atspoguļojums. Ja vēlies izmainīt pasauli, mainies pati!

Lauva

Attiecības: mīlestības augstākā oktāva izpaužas nesavtīgā došanā, neko negaidot par to pretī, negaidot balvas vai sajūsmu par to, ka tāda brīnišķīga un visādi citādi apburoša būtne kā tu ir iemīlējusies tieši šajā konkrētajā cilvēkā. Jāsaprot arī tas, ka galvenais un vienīgais rādītājs, kurš apliecina patiesu mīlestību, nav serenādes pie logiem vai milzīgi rožu klēpji. Īsta mīlestība ir kalpošana otram cilvēkam, palīdzēšana ikdienā, atbalstīšana, kad grūti, samīļošana tāpat vien, bez kāda īpaša iemesla. Tā sastāv no milzum daudz un dažādiem mirkļiem, kad, domājot par otru cilvēku, sajūtam patīkamu prieku kaut kur dziļi, dziļi sirdī un šī prieka dēļ esam gatavi otra labā izdarīt vairāk nekā pienākums no mums prasa. Nopietnas pārdomas par mīlestības dziļāko jēgu un būtību visa gada garumā novedīs tevi pie ļoti labiem rezultātiem, bet līdz tam būs jāmācās izrādīt savas jūtas, nebaidoties tikt atraidītai vai sāpinātai.

Aprīļa beigas nav piemērots laiks, lai iepazītos, kā arī uzmanīgāk jāattiecas pret nejauši sastaptiem svešiniekiem. Īpaši aktuāla attiecību tēma būs jūnija sākumā un jūlija vidū, kad būs jāmācās sabalansēt divas lietas – tas, ko dod un tas, ko sagaidi pretī. Jo vairāk gaidīsi, jo mazāk saņemsi. Veiksmīgākais laiks partnerattiecību jomā gaidāms no jūlija biegām līdz septembra sākumam, kad tevī atgriezīsies patiess mīlas spars un vēlme baudīt dzīvi. Visa gada garumā pavisam nopietni attieksies pret jautājumiem, kuri skar bērnu lietas. Ļoti atbildīgi un reizēm pat pārāk cītīgi nodosies savu atvašu audzināšanai vai pāraudzināšanai. Te atkal jāatceras par mīlestības patieso jēgu un ļaušanu otram būt tādam, kāds viņš ir. Varbūt bērni nemaz nav jāaudzina, bet vienārši jāmīl?

 

Darbs: gads ir labs lietišķiem kontaktiem un ienākumu vairošanai. Tāpēc ķeries vērsim pie ragiem un apliecini savas lietišķa darījumu cilvēka prasmes jau pirmajos gada mēnešos, lai jau maijā vai, vēl labāk, jūnija sākumā veiksmīgi kāptu pa karjeras kāpnēm. Augustā ap dzimšanas dienas laiku nebaidies riskēt un pieņemt jaunus izaicinājumus. Vari uzsākt savu biznesu, aktīvāk iesaistīties darījumu kārtošanā. Sākot ar septembri veiksies viss, kas saistīts ar ceļošanu, komunikāciju, tirdzniecību, līgumu slēgšanu un pareizo cilvēku satikšanu pareizās vietās. Gada nogalē skaidri zināsi, ko vēlies un kā to sasniegt.

Veselība: lielāka vērība veselībai jāpgriež laika periodā no 25. marta līdz 13. augustam. Kā redzams šis nav īss laika periods. Tāpēc arī lietas, ko ieplānosi darīt, lai uzlabotu savu pašajūtu , jādara kārtīgi un pamatīgi. Pirmkārt, svarīgi saprast, ka tikai un vienīgi tu pati esi atbildīga par to, kā jūties. Ja sāksi domāt šādā virzienā un sapratīsi, ka, izmainot kaut vai tikai dažas elementāras lietas ikdienā, tava pašsajūta krietni uzlabojas, spēka pietiks visam iecerētajam. Ieteicams atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem un varbūt pat realizēt sen lolotu sapni par stingru vēdera presi.

Gada moto: ne tas ir varens, kurš dižojas ar to, kas tam pieder, bet gan tas, kurš māk lietderīgi un produktīvi likt lietā pieejamos resursus, piešķirot savam darbam arī pievienoto vērtību.

Jaunava

Attiecības: šis ir tavs laiks! Tāpēc uzdrošinies darīt to, kam agrāk pietrūka dūšas. Liels akcents būtu jāliek tieši uz pašrealizāciju. Tapēc būtu vērts uzdot sev šādu jautājumu: ‘Ko es kā personība, kā unikāla šīs zemes iedzīvotāja vēlos?’ Nevis, ko vēlas partneris, bērni, vecāki, apkārtējie, bet tieši un konkrētu tu pati. Nav čaklākas un rūpīgākas zīmes par Jaunavu. Tu visā zodiakā esi tā, kura rūpējas par visu un visiem. Tagad parūpējies pati par sevi, vai atpūties, vai izklaidējies, vai mācies. Varbūt tu gribi precēties vai iepazīties? Arī šādas iespējas būs. Dari to, ko vēlies un beidzot izbaudi to, kā ir brīžos, kad dvēsele gavilē. Labā ziņa ir tā, ka liela daļa no taviem plāniem izdosies vislabākajā veidā. Veiksmīgais periods turpināsies līdz septembra sākumam. Tāpēc izmanto gudri visas iespējas, kuras dzīve tev šajā gadā piedāvās. Saspringtākais periods attiecībās gaidāms augustā. Tāpēc esi prātīga un atceries, ka konflikta mērķis nav otra cilvēka apvainošana, bet gan sasāpējušu jautājumu aktualizēšana, lai nonāktu pie savstarpēji apmierinoša iznākuma.

Rudenī situācija nedaudz mainīsies, bet joprojām tev pietiks spēka un apņēmības, lai atrisinātu visus aktuālos jautājumus. Atcersies, ka apkārtējie vai mājinieki var justies apjukuši vai pārsteigti par tavu lielo drosmi un uzdrīkstēšanos. Centies saprast arī viņus un, protams, ieguldi arī savu artavu kopīgajās ģimenes lietās. Varbūt kopīgi pārskatiet mājinieku iekšējos kārtības noteikumus? Iespējams, ka bērni jau ir tik pieauguši, ka paši var daudz ko izdarīt vai palīdzēt mājas darbos. Varbūt vajag izrunāties arī ar vecākiem par to, cik bieži viņus apciemo un kādā veidā esi gatava palīdzēt turpmāk. Galvenais kritērijs, vai rīkojies pareizi – tava sirdsapziņa. Tā vienmēr nekļūdīgi zina, kas katram cilvēkam jādara.

 

Darbs: droši realizē ambiciozākos sapņus un iesaisties nozīmīgos procesos jau februāra mēnesī. Panākumi un atzīnības mirkļi, kuri tev paredzēti šajā periodā, lielā mērā būs atkarīgi no iepriekšējos gados paveiktā. Tā teikt – kādi darbi, tada alga. Ja jūti, ka dzīve iet uz augšu un veiksme ir tava sabiedrotā, vari droši turpināt izvēlēto ceļu. Kļūdīties diezin vai būs iespējams. Savukārt, ja viss līdz šim nav gājis tā kā gribētos, šis ir īstais laiks, lai spertu lielu, drosmīgu soli pretī jauniem izaicinājumiem. Gada nogalē pieaugs ienākumi un līdz ar to arī tava labsajūta un pārliecība par savām spējām. Labas iespējas gaidāmas arī novembrī un decembrī. Līdz ar to arī skats  nākotnē izskatīsies ļoti daudzsološs.

Veselība: lielākais kaitējums tavai veselībai ir pārlieku liela rosīšanās bez mitas un apstājas. Tāpēc nav ko brīnīties, ja nervu sistēma reizēm ir pārslogota un spriedze lēnām pielavās kādai jūtīgai vietai organismā. Lai tā nenotiktu, nepieciešama regulāra, bet mērena fiziskā slodze. Tā sacīt, lai prāts un ķermenis būtu līdzsvarā. Tāpat atceries vienu brīnišķīgu padomu labas veselības un ilgmūžības uzturēšanā – tavām domām, vārdiem un darbiem vienmēr jābūt harmonijā vienam ar otru. Saki to, ko domā, dari to, ko runā un viss būs kārtībā.

Gada moto: Beidzot pienācis tavs laiks novilkt pelnrušķītes drānas un doties uz pili. Izbaudi šo brīnišķīgo  sajūtu visa gada garumā!

Svari

Attiecības: turpināsies tie procesi, kuri iesākušies jau iepriekšejos gados. Labā ziņa ir tā, ka 2016. gada nogalē un tālāk arī nākošajā gadā varēsi pāršķirt jaunu lappusi savā dzīves grāmatā. Bet līdz tam vēl kāds ceļa gabaliņš ejams. Lai nokļūtu līdz vēlamajam rezultātam pēc iespējas veiksmīgāk, nepieciešamas pamatīgi pārdomāt savus uzskatus un iekšējās pārliecības. Svarīgi saprats, ka katrs mēs nākam no savas bērnības, kurā esam piedzīvojuši attiecīgo pieredzi un šī pieredze tagad izraisa notikumus visapkārt jeb, izejot no šīs pieredzes, mēs vērtējam notikumus. Tā ir prizma jeb stikliņš, caur kuru tu raugies pasaulē. Ja tev nepatīk tas, ko tu redzi, jānotīra jeb jāizprot tas, kas uzzīmēts uz tava stikliņa un neļauj tev justies harmonijā, pirmām kārtām, jau pašai ar sevi un tad, protams, arī ar apkārtējiem. Pati galvenā mācību stunda, kas visā šajā juceklī jāsaprot – neviens nevienam nepieder, lai kā arī mēs to vēlētos. Ja esi attiecībās, ļauj partnerim būt viņam pašam. Ja vēl tikai meklē savu otro pusīti, lūkojies pēc cilvēka, kurš izceļas no pūļa. Šis gads ir piemērots, lai sakārtotu attiecības ar brāļiem, māsām, tuvākiem un tālākiem radiniekiem, ja kādu iemeslu pēc nesatiekieties vai turiet kādus senus aizvainojumus. Saspringtākie periodi attiecībās ar apkārtējiem gaidāmi martā un maija beigās, kad ļoti rūpīgi jādomā tas, ko un kā runā un kam to saki. Reizēm viens neuzmanīgs, dusmās pateikts vārds var izbojāt vai krietni sarežģīt jau tā saspīlētu situāciju. Iespējams, ka konflikti un sasāpējušas sitācijas tiks celtas dienas kārtībā atkārtoti. Tāpat jārēķinās, ka augustā un septembrī notikumi var norisināties ārpus tavas kontroles robežām. Situācija uzlabosies ap tavu dzimšanas dienas laiku, līdz pat gada beigām un arī turpmāk viss dzīves fons strauji mainīsies uz tev daudz patīkamākām nokrāsām.

 

Darbs: jau janvārī un februārī aktīvi ķersies klāt projektiem, kuri sola labus ienākumus. Pielietojot radošu pieeju lietišķos darījumos, gūsi maksimālu labumu un, iespējams, noslēgsi labu ilgtermiņa sadarbības līgumu. Labāk veiksies pārrunas ar gados vecākiem cilvēkiem vai nopietnām institūcijām. Esi vērīgāka un uzmanīgāka sitācijās, kad jūti, notikumi atkārojas. Īpaši tas var būt laika periodā no aprīļa vidus līdz maija beigām. Šis ir laika sprīdis, kurā nevajadzētu izdarīt pārsteidzīgus lēmumus. Katrai nopietnai sarunai rūpīgi sagatavojies un neļaujies provokācijām. Izaugsmes iespējas vai priekšniecības novērtējums gaidāms jūnija beigās, jūlijā. Tāpēc, ja tava prioritāte ir karjera, neej šajā laikā atvaļinājumā. Vislabākais laiks atpūtai – septembris jeb mēnesis prims tavas dzimšanas dienas.

Veselība: visjūtīgākais periods veselības ziņā būs martā, kad emocionālā spriedze gan darbā, gan attiecībās var nolikt tevi pie vietas, t.i., gultā ar siltu termoforu pie kājām. Skatoties gada griezumā, visabākais veids, kā uzlabot savu pašsajūtu, būtu regulārs darbs ar sevi psihoterapeita kabinetā, kā papildus terapija derēs arī homeopātija, naturopātija, tautas dziedniecība - nomierinošas tējas, palīdzēs arī mūzika, māksla, joga, meditācija. Viss, kas dziedina un iepriecina dvēseli, kura tev šobrīd ir tik trausla un ievainojama. Vienīgā problēma – tas viss ir jādara regulāri un apzināti, lai sev palīdzētu. Esi uzmanīga uz ceļa, nerunā pa mobilo telefonu, sēžot pie stūres.

 

Gada moto: brīžos, kad jūties kā pasaku varonis, kuram lika aiziet tur, nezin kur, atnest to, nezin no, atceries, ka visas atbildes uz būtiskākajiem dzīves jautājumiem atrodamas tevī pašā.

Skorpions

Attiecības: pēdējos gados tev nav bijis viegli ne darbā, ne attiecībās. Esi smagi strādājusi, mainījusi gan sevi, gan savus pasaules uzskatus. Tāpēc šobrīd pienācis laiks plūkt smagā darba augļus jeb baudīt apkārtējo mīlestības apliecinājumus, rūpes un gādību. Joprojām lielāka vērība būtu jāpiegriež pateiktajam vārdam. Tas, ko tu saki, varbūt pašai neapzinoties, bieži vien var piepildīties vai aizvainot otru tik ļoti, ka durvis uz šī cilvēka sirdi tev tiks aizslēgtas uz visiem laikiem. Lai tā nenotiktu, jāturpina darbs ar sevi, savas vertību sistēmas pilnveidošanu un prioritāšu sakārtošanu. Šogad būsu sabiedriski ļoti aktīva un tas nozīmē, ka apkārt tev ikdienā būs cilvēki, kuri lidināsies ap tevi kā natstauriņi. Ja pielidos par tuvu, var apdedzināties. Kā vienmēr, pati izraudzīsies to izredzēto, kurš ir tevis cienīgs un drīkst atrasties tev blakus. Izvēle būs liela. Par to šaubīties nevajadzētu. Cits jautājums, vai tu gribēsi tik daudz laika veltīt kādam konkrētam cilvēkam. Labākais laiks romantiskiem randiņiem - maija sākums, laiks ap Jāņiem un pēc Jāņiem līdz jūlija sākumam. Uzsāktās attiecības var izrādīties ļoti dziļas, kaislīgas un gala rezultātā novest pie laulībām. Šajā laikā arī attiecībās esošie Skoripioni jutīsies labi kopā ar savu otro pusīti. Var parādīties vēlme doties kopīgos ceļojumos, apmeklēt daudz un dažādus kultūras vai izklaides pasākumus. Laikā pirms dzimšanas dienas esi saudzīgāka gan pret sevi, gan apkārtējiem. Brīžos, kad enerģijas paliek mazāk, labāk atpūties, nevis dari visu ar pārcilvēcīgu piepūli un pēc tam neesi runājama trīs dienas.

 

Darbs: lielākā gada rūpe un mācību stunda saistīsies ar pieejamo resursu lietderīgu izmantošanu un mākslu nopelnīt tik, cik tev šķiet pietiekoši. Brīžiem liksies, ka tavi ienākumi tiek skatīti kā caur lupu, vai viss ir korekti, godīgi, vai netērē naudu tur, kur tas šobrīd nav nepieciešams. Vārdusakot, būs jāiziet tāda kā mazo bērnu naudas skoliņa, kurā māca, kā pareizi apieties ar naudu. Mums pieaugušajiem arī reizēm nenāk par ļaunu atkārtot visiem zināmas, bet ikdienā piemirstas finasistu gudrības. Iespējams jau februāri, pateicoties kādam labam darījumam vai nozīmīgam kontaktam, spēsi sevi parādīt no labākās puses. Savukārt martā spriedze var likt par sevi manīt. Tāpēc neveic pārsteidzīgus soļus. Jaunu biznesu uzsākt vai darbā stāties nevajdzētu no 17. aprīļa līdz 29. jūnijam.  Šis ir laiks, kad labāk darīt jau zināmas un pārbaudītas lietas. Visvairāk finanses jāuzrauga vasaras beigās un oktobrī.

Veselība: tas pats, kas attiecas uz naudas lietām jeb resursu lietedrīgu izmantošanu, attiecas arī uz tavu labsajūtu. Būs jāmācās sabalansēt darbs un atpūta, nenodarot pāri organismam jeb lietderīgi jāizmanto tās enerģētiskās rezerves, kuras tev ir dotas. Ja nepārpūlēsies un mācēsi atrast laiku arī atpūtai, viss būs kārtībā. Vislielākais risks saskarties ar nevēlamiem veselības traucējumiem būs oktobrī. Pārējā gada daļā jātur sevi līdzsvarā ar visām tev zināmajām un pieejamajām metodēm un tādu, kā zināms nav mazums – joga, reiki, meditācija, pirtniecība, dziedniecība utt.

Gada moto: mācies atrast zelta vidusceļu starp darbu un atpūtu. Vairāk ļaujies rūpēm, kuras sniedz tev apkārtējie.

 

Strēlnieks

Attiecības: pienācis laiks pieaugt un nopietni pārdomāt lietas, kuras dzīvē turpmākā gada laikā vēlies ieviest, mainīt vai uzlabot. Nopietns darbs visa gada garumā novedīs pie lieliskiem rezultātiem. Sapratīsi labāk gan sevi, gan apkārtējos. Tāpēc jau pašā janvāra sākumā vai pat Vecgada vakarā izdomā savu gada plānu, pie kura tad arī centies pieturēties. Labu attiecību pamatā nav tikai kopīgas intereses un aizraujoši piedzīvojumi, kuri nekad nebeidzas, bet arī māksla īstā brīdi pateikt īstos vārdus, vai vēl labāk – paklusēt un neteikt neko. Mācies vienkārši būt otram blakus, bez mūžīgām pamācībām, bez steigas un nemitīgas traukšanās tālumā. Biežāk pajautā partnerim, ko viņš šodien vēlas vakariņās, un vai rītdienai nevajag izgludināt kādu kreklu. Vairāk domā par to, kas ir šeit un tagad, nevis būs kaut kad tur, tālā nākotnē. Romantisko attiecību meklētājām ieteikums laika periodā no aprīļa vidus līdz jūnija beigām būt ļoti uzmanīgām attiecībās ar sastaptajiem kavalieriem. Ja nu vienīgi pie apvāršņa parādās kāds bijušais. Tad gan salieciet visus punktus uz ‘i’, lai reizi par visam reizēm noskaidrotu, sanāks tur kaut kas, vai nesanāks. Veiksmīgāks attiecību jomā izskatās laiks uz rudens pusi, kad ar vien biežāk saņemsi uzmanības apliecinājumus no apkārtējiem. Tie cels tevi spārnos un ļaus kaut uz brīdi izrauties no ikdienas pienākumu nastas.

 

Darbs: darba būs daudz un laika būs maz. Šis ir periods, kurā maksimāli jāizmanto visas zināšanas un prasmes, kuras iepriekšējos gados esi apguvusi. Tas ir līdzīgi kā eksāmenā, kad esi izvilkusi biļeti, vairs nav daudz laika domāt un filozofēt, ir jāatbild uz jautājumiem. Varbūt tas izklausās grūti, tā nebūt nav. Eksāmenu komisija jeb augstākstāvošie būs pret tevi labvēlīgi un necentīsies tevi iegāzt. Viņi tikai gribēs redzēt, ka var tev uzticēties, ka esi pieteikoši pieaaugusi, lai darītu nopietnas lietas, lai uzņemtos vairāk atbildību, lai kļūtu par vadītāju vai, iespējams, uzsāktu savu biznesu. Viss ir tavās rokās un atkarīgs no tavas brieduma pakāpes. Saspringtākie periodi gaidāmi aprīļa beigās, maija beigās, jūnija sākumā, augusta beigās, septembra sākumā un oktobrī. Toties gada beigās ap savu dzimšanas dienas laiku jau varēsi atviegloti uzlepot un priecāties par sasniegtajiem rezultātiem.

 

Veselība: tāpat kā pret visu pārējo, arī pret veselību vajadzētu attiekties atbildīgi. Ja cilvēkam ir ļoti daudz kas jādara, viņš patērē daudz enerģijas jeb iekšējo resursu. Ja iepriekšējos gados esi uzkrājusi labas rezereves, tās šogad lieti noderēs. Tas attiecas arī uz liekajiem kilogramiem. Tie kusīs kā sniegs pavasara saulītē. Vismaz par slaido līniju satraukties nevajadzēs. Tomēr uzmanību vajadzētu vērst uz kopējo fizisko labsajūtu. Vislabāk jutīsies, ja šajā gadā ievērosi tādu kā armijas jeb sporta nometnes režīmu. Tas nozīmē, ka laicīgi iesi gulēt, laicīgi celsies, veiksi rīta vingrošanu utt. Režīms un disciplīna ir šā gada atspēgas vārdi, kuri var krietni uzlabot tavu pašsajūtu. Piesardzību veselības jautājumos visvairāk  vajadzētu ievērot līdz Jāņiem.

Gada moto: vislabāk gada nokrāsu izteiks latviešu tautasdziesma:

Dievs man deva, Dievs man deva,

Dievs rokā neiedeva,

Dievs rokā neiedeva,

Iekam pate nepelniju.

Mežāzis

Attiecības: it kā viss būs kārtībā, bet tomēr ir pa laikam pārņems sajūta, ka gribas noiet maliņā, kādā klusākā stūrītī, lai pabūtu vienatnē, pārdomātu apkārtējās situācijas dziļāko jēgu un būtību. Šis ir laiks, kad padosies iedziļināšanās sevī, sevis apzināšanās, varbūt pat atklāšana no jauna. Iespējams, ka dosies biežāk uz ārzemēm, gan darba darīšanās, gan tāpat vien, lai atpūstos, varbūt, iepazītos vai labi pavadītu laiku. Šajā gadā daudzi notikumi veidosies it kā paši no sevis, lai cik tev tas varētu šķist neierasti. Brīžiem pat šķitīs, ka neesi to pelījusi, jo vienmēr visu esi pieradusi sasniegt ar čaklu darbu un neatlaidību. Tomēr, ja tā rūpīgi padomā, nekas jau nenotiek nejauši. Viss, labais, kas atnāks pie tevis šajā gadā, būs kā balva par iepriekšējos gados paveikto. Tāpēc šogad nevajag tik ļoti iespringt, bet vairāk ļauties plūdumam. Ja esi otrās pusītes meklējumos, nesēdi mājās ne janvāra beigās, ne februārī. Arī maijā un jūlijā ir labvēlīgi laiki partnerattiecību jautājumiem. Laika periodā no aprīļa vidus līdz jūnija beigām saņemsi pastiprinātu apkārtējo uzmanību un, iespējams, tiksi iesaistīta kādā slepenā intrigā. Situācija nebūs viennozīmīga un var jaukt tev prātu līdz pat septembra beigām. Rudenī gan konkrēti zināsi, ko un kāpēc gribi un būsi gatava to bezkaislīgi paziņot apkārtējiem. Kopumā gads solās būt veiksmīgs. Tas pecels tevi jaunā garīgās apziņas līmenī. Pateicoties kādam īpašam cilvēkam, skolotājam, kuru satiksi šajā gadā, sāksi domāt un uz pasauli raudzīties jau ar citu, daudz viedāku un nobriedušāku skatu.

 

Darbs: lielisks gads, lai kāptu pa karjeras kāpnēm un saņemtu atzinību no sev svarīgiem cilvēkiem. Talkā nāks intuīcija jeb neizskaidrojama sajūta, ko un kā katrā konkrētajā brīdī vajag darīt. Tāpēc, pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas, ieklausies sevī, pameditē par konkrēto jautājumu. Pareizo atbildi vai risinājumu vari arī nosapņot. Izklausās netipiski Mežāzim, bet, apvienojot praktisko un stratēģisko domāšanu ar tā saucamo sesto prātu, rezultāti var būt vairāk kā iepriecinoši. Līdz septembrim biznesa orientāciju vajadzētu vērst uz ārzemēm, kā arī biežāk kontaktēties ar ārzemju partneriem. Lieliskas sadarbības iespējas, jauni līgumi vai darba piedāvajumi var nākt tieši no turienes. Pavasarī – martā un aprīļa sākumā nesteidzini notikumus. Savukārt aprīļa beigās un maija sākumā vari atļauties riskēt vairāk. Sākot ar septembri, arī oktobrī un novembrī piedzīvosi lieliskāko karjeras kāpumu daudzu gadu laikā.

 

Veselība: ieteicams biežāk apmeklēt ārzemju kūrortus vai varbūt pat doties kādā garākā ajaunošanas kūrē, piemēram, uz Indiju vai kādu citu ne mazāk eksotisku valsti. Šogad der aizdomāties par to, ka tavs ķermenis ir tava gara mājoklis. Lai justos labi emocionāli un garīgi, tev jājūtas labi arī fiziski. Tāpēc rūpes par tavu fizisko ķermeni ir tik pat svarīgas kā garīgā skolotāja meklējumi. Ideālā variantā ieteicams vismas reizi nedēļā veikt pilnu ķermeņa masāžau ar dabīgām eļļām, vai vēl labāk darīt to katru rītu pēc pamošanās, lai veksmīgi sagatavotos jaunam dienas sākumam. Jūtīgākais mēnesis – maija beigas, jūnijs, kad noteikti jācenšas sabalansēt darba un atpūtas režīmi. Laikā pirms savas dzimšanas dienas taupi enerģiju.

Gada moto: kad skolnieks ir gatavs, skolotājs pats atnāk pie viņa, lai sniegtu tam savus padomus un dzīves mācības.

Ūdensvīrs

Attiecības: notikumi risināsies strauji un neprognozējami. Brīžiem būs sajūta, ka kuģo pavasarī palu laikā pārplūdušā upē. Tāpēc sagatavojies, ka nozīmīgas situācijas ikdienā nebūs tik viegli ietekmējamas un nepavisam ne kontrolējamas. Ja iemācīsies pieņemt visu notiekošo ar vēsu prātu, nelecot uz ecēšām un negaidot no apkārtējiem sajūsmas pilnus spiedzienus par savām ģeniālajām idejām, būs vieglāk. Domāšana un dzīves uztvere, diemžēl, mainās tikai tad, kad saskaramies ar grūtībām, kuras jāpārvar. Šajā gadā sāpīgākais punkts būs, tavuprāt, apkārtējo novērtējuma un uzmanības apliecinājumu trūkums. Lai kā centīsies, lecot vai no ādas ārā, citiem tas neliksies nekas īpašs. Tāpēc dari, ko uzskati par nepieciešamu un samierinies, ka šis nav laiks, kad plūkt pateicības augļus. Vieglāk būs, ja atcerēsies, ka grūtās situācijās tomēr vari cerēt uz partnera atbalstu gan emocionālā, gan materialā ziņā. Un tas ir daudz. Ja dienas kārtībā paceļas jautājums par attiecībām ar senu skolas biedru vai kādu bijušo jaunības draugu, centies to uztvert bez rozā brillēm. Izvērtē visus par un pret, pirms nolem, ko kardināli mainīt. Labāk jutīsies otrajā pusgadā. Līdz ar to veiksmīgākais laiks randiņiem un ballītēm sāksies jūnijā un turpināsies līdz Jāņiem, tad atgriezīsies jūlija beigās, augustā. Ja esi nolēmusi doties laulības ostā, tad augusts  tam ir vispiemērotākais mēnesi. Noslēgtās laulības šajā laikā būs finansiāli labklājīgas. Savukārt sākot no septembra ir piemērots laiks, lai dotos tālos ceļojumos. Ja vēlēsies, šajā laikā ļoti viegli iepazīsies ar ārzemniekiem, lai dibinātu ilgstošas un draudzīgas attiecības.

 

Darbs: janvārī ņem atvaļinājumu un nesāc gadu ar milzīgu darbu apjomu. Daudz veiksmīgāk lietas risināsies pēc dzimšanas dienas. Visa pirmā pusgada laikā nenāktu par ļaunu ievērot piesardzību svarīgu lēmumu pieņemšanā. Tieši tādēļ, ka būsi pārāk emocionāla, vari pieņemt lēmumus, kuri nav tev labvēlīgi. Nopietnos darījumos ieteicams sadarboties ar partneriem, uzklausot viņu viedokli un vienojoties par labvēlīgākajiem risinājumiem kopā. Līdz septembrim ir labs laiks, lai runātu ar sponsoriem vai meklētu citus līdzfinansējuma avotus, ja tādi nepieciešami biznesa ideju attīstībai. Savukārt sākot ar septembri, veiksies viss, kas saistīts ar ārzemēm un tajās izveiktajām aktivitātēm. Iespējams, ka pienācis laiks stāties augstskolā vai kā citādi būtiski paplašināt redzesloku.

 

Veselība: Janvārī līdz dzimšanas dienai taupi spēkus, lieto vitamīnus un veselīgu pārtiku. Šajā periodā tavs organisms ir visvājākais. Turpmākā gada laikā lielākais risks veselībai pastāv dēļ steidzīgas, neapdomīgas, uz emocijām balstītas rīcības dēļ. Tāpēc lielāka uzmanība ikdienā jāievēro, pārvietojoties ar auto vai velosipēdu un, arī, protams, ejot ar kājām. No marta beigām līdz augusta vidum pastāv risks saskarties ar hronisku slimību paasinājumiem. Varbūt izklausīsies jau simtām reižu dzirdēts un nederīgs padoms, bet tev tiešām var palīdzēt pozitīvu un visādi citādi labu domu apzināta kultivēšana ikdienā. Negatīva domāšana kā megnēts pievilks arvien vairāk un vairāk situāciju, kuras kaitēs tev pašai.

Gada moto: izmanto pozitīvās afirmācijas, lai uzlabotu savu pašsajūtu ik dienu. Piemēram, sāc rītu ar vārdiem: Mana dzīve ir brīnišķīga!

Zivis

Attiecības: laiks līdz septembrim būs labākais daudzu gadu periodā jau esošajām attiecībām, kā arī jaunu, ilgstošu savienību dibināšanai. Saņemsi no partnera atbalstu brīžos, kad tev to vajadzēs visvairāk, varēsi veiksmīgi iepazīties un dibināt jaunus, noderīgus kontaktus. Ko gan vairāk varētu vēlēties? Tomēr ar pārējiem apkārt esošajiem – vecākiem, priekšniekiem, draugiem, domubiedriem, bijušajiem un arī vīra vecākiem gan šo to var nākties parisināt. Iespējams, daža laba draudzība savu laiku ir jau nokalpojusi un pienācis laiks to pārtraukt. Savukārt attiecības ar saviem un partnera vecākiem  ieteicams uzlabot un attiekties pret šo jautājumu ar lielu atbildības sajūtu. Ja nepieciešams, protams, dodies viņiem palīgā. Laiku pa laikm tevi var nomocīt pārdomas par esošajām un nākotnē vēlamajām īpašībām, kuras gribi redzēt gan sevī, gan cilvēkos sev līdzās. Patiesības meklējumos vari ienirt ar vien dziļāk filozofisku dzīļu labirintos, pievērsties sevis izzināšanai, jogai, psiholoģijai vai citām garīgām studijām. Pats svarīgākais – atzīties pašai sev, ka patiesi gribi kaut ko mainīt, lai savas sajūta uzlabotu. Tad arī gaidāmi labi rezultāti. Ja tavā ikdienā ir cilvēki no pagātnes, kuri kā rēgi laiku pa laikam parādās tavā dzīvē, augustā būs pienācis laiks runāt skaidru valodu un  tikt ar šo jautājumu galā.  Neskatoties uz to, ka šīs sarunas var būt ne visai patīkamas, ar rezultātiem būsi ļoti apmierināta. Novembris piemērots gan garīgiem, gan izklaides ceļojumiem.

 

Darbs: darba būs daudz un tas prasīs no tevis papildus spēku un atbildību. Tāpēc vajadzētu nopietnāk raudzīties profesionālās izaugsmes virzienā. Šajā gadā nekādas likteņa dāvanas, kuras krīt no gaisa, gaidīt nevajdzētu. Ja esi pelnījusi būt vadošā amatā, šajā gadā tiksi paaugstināta. Ja par priekšnieci būt nav tavs aicinajums, būs citi veidi kādos pieaugs tava atbildība par esošajiem darba uzdevumiem. Februārī uzmanies no draudzīgiem cilvēkiem ar savtīgām interesēm, savukārt martā nebaidies aktīvi rīkoties tā, kā tev liekas pareizi. Tieši pavasarī tavs radošais potenciāls un spēcīgie talanti lauzīsies uz āru kā bangojoša jūra. Varbūt tas viss būs uz nedaudz sakāpinātas nots, bet mākslinieciskai iedvesmai tas nāks tikai par labu. Veiksmīgākais laiks gaidāms augustā, kad tavas intereses beidzot sakritīs arī ar priekšniecības interesēm. Sākot no rudens gaidāms labs laiks sponsoru piesaistei, darījumiem ar banku un citām finanšu institūcijām. Decembrī profesionālie pūliņi vainagosies ar ļoti apmierinošiem rezultātiem un materiāliem ieguvumiem.

Veselība: februāris ir tas mēnesis, kurā silta tēja ikdienā un laika apstākļiem atbilstošs apģērbs ir lietas, bez kurām nedrīkstētu iztikt. Šajā periodā tu esi visvieglāk ievainojama un jūtīga gan pret apkārt klejojošiem vīrusiem, gan emocionālu pārsodzi. Ja iespējams, neplāno nopietnus pasākumus mēnesi pirms dzimšanas dienas. Tāpat piesardzība jāievēro jūlija beigās un augustā, kad peldēšanās vēsā ūdenī var radīt nevajadzīgus sarežģījumus. Tomēr tas nenozīmē, ka ar ūdeni tev vajadzētu būt uz ‘’jūs’’. Tieši otrādi – ūdens ir tavs glābiņš un risinājums daudzām veselības problēmām. Apmeklē regulāri baseinu vai ūdens aerobiku. Neatkarīgi no gadalaika, tev tomēr jādomā par to, lai kājas vienmēr būtu siltas.

Gada moto: kad cilvēks saprot, ka dzīve ir paša rokās, paša veidota un pašam vien uzlabojama vai maināma, izpaliek sevis žēlošana vai vainīgo meklēšana. Sākas apzināts darbs ar sevi!Atslēgvārdi:

Komentāri 4 | Lasīts: 4477 | Lasīt tālāk...


 
ASTROSECRET JAUNUMI
24.06.2015 16:41:17

Ar aplikācijas AstroSecret palīdzību pasaulē nāks jau 70 mazuļi

AstroSecret kļūst pieejama arī iPhone lietotājiem un iegūst Facebook atbalstu

19.06. vietnē AppStore tika publicēta ilgi gaidītā AstroSecret aplikācija, kura tagad pieejama arī iPhone un iPod Touch lietotājiem. Mobilā aplikācija ir lielisks palīgs pāriem bērna ieņemšanā - tā uzrāda sievietes fizioloģiskā cikla labvēlīgās ieņemšanas dienas un astroloģiski noteiktas auglīgās dienas pēc medicīniski pārbaudītas un pierādītas metodes. Aplikācijas kvalitāti un sociālo vērtību atzinusi Facebook komanda, kura projektam piešķīrusi ievērojamu finansiālu un konsultatīvu atbalstu tuvākā gada garumā.

AstroSecret mobilā aplikācija Android ierīču lietotājiem ir pieejama jau 10 mēnešus - kopš pērnā gada septembra. Šajā laika posmā jau 70 lietotājas ir atzīmējušas grūtniecības iestāšanās notikumu, kā arī dažas no tām dalījušās ar savu aplikācijas lietošanas pieredzi.

“Paspēju izmantot šo aplikāciju vien mēnesi, jo jau otrajā ciklā solītais dzeltenais aplītis jeb īstais bērniņa ieņemšanas datums mums ar vīru izrādījās liktenīgs - šobrīd gaidām savu otro bērniņu. Kopumā aplikācija man patika. Īpaši patika iespēja redzēt gan auglīgās dienas, gan t.s. AstroSecret dienas, kad ir vislielākās iespējas ieņemt bērniņus visos tuvākajos mēnešos. Tāpat dažās no īpašajām dienām bija iespēja redzēt pat iespējamo bērniņa dzimumu un īsu horoskopa aprakstu. Ieteiktu šo aplikāciju izmēģināt arī citām ģimenēm, kas plāno ģimenes pieaugumu!” – pozitīvajā pieredzē dalās viena no AstroSecret aplikācijas lietotājām Ieva.

Kāda cita lietotāja, kura vēlējās palikt anonīma, raksta, ka grūtniecība iestājusies dienā, kura nav uzskatāma par fizioloģiski auglīgu, taču bijusi atzīmēta kā AstroSecret īpašā diena. Tas esot pārsniedzis iepriekš gaidītās cerības. “Es tajā mēnesī nebiju cerējusi uz pozitīvu rezultātu. Bijām centušies palikt stāvoklī jau gadu, bet ļoti auglīgā diena lika aizdomāties,’’ stāsta laimīgā māmiņa.

Aplikācija būs noderīgs rīks arī tām sievietēm, kurām nepieciešama mākslīgā apaugļošana, kā arī gadījumos, kad sieviete ilgstoši, bez medicīniskām indikācijām, nespēj palikt stāvoklī. Ir viens apstiprināts gadījums, kad pāris nevarēja tikt pie bērniņa divu gadu garumā, taču sākot izmatot aplikācijā ieteiktos datumus, jau otrajā ciklā sagaidīja veiksmīgu grūtniecības iestāšanos.

Jauniznākušo AstroSecret aplikāciju iPhone lietotāji var lejupielādēt Apple AppStore vietnē: https://itunes.apple.com/lv/app/astrosecret-lunar-calendar/id966684293?mt=8 . Savukārt Android operetājsistēmas telefonu lietotājiem tā ir pieejama veikalā Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.astrosecret.woman.

Par AstroSecret:

Mobilā aplikācija ietver unikālu kalendāru, kas apvieno sevī gan sievietes fizioloģiskā cikla rādītājus, gan astroloģiski noteiktus labvēlīgākos periodus grūtniecības plānošanai. Labvēlīgākie ieņemšanas brīži tiek noteikti, analizējot sievietes dzimšanas kartes radītājus un konkrētās ieņemšanas dienas astroloģisko fonu - ņemot vērā planētu izvietojumu dzimšanas brīdī un precīzu planētu kustību vēlamajā ieņemšanas dienā. Tāpēc, lietojot aplikāciju, ļoti svarīgi norādīt precīzu dzimšanas laiku. Jo precīzāk būs norādīts dzimšanas laiks, jo precīzākas būs prognozes. Aplikācija ne tikai izskaitļo potenciāli veiksmīgākos mazuļa ieņemšanas brīžus, bet arī vēlamo mazuļa dzimumu un horoskopa zīmi. Tāpat tā nosaka no ģeogrāfijas skatu punkta labvēlīgākās ieņemšanas vietas, bieži ceļojošiem pāriem.Atslēgvārdi: AstroSecret | grūtniecības plānošana

Lasīts: 4006 | Lasīt tālāk...


 
AstroSecret - grūtniecības plānošanai
08.04.2015 09:00:51

Mobilā aplikācija AstroSecret

Strādājot kā astroloģe (www.astrologe.lv), klientes konsultēju jau vairākus gadus. Savās konsultācijās ar jautājumiem par attiecībām un bērniem saskāros visbiežāk. Tāpēc sāku pastiprināti interesēties par šīm tēmām un atklāju, ka milzīga nozīme ir ne tikai mazuļa dzimšanas mirklim, bet arī ieņemšanas brīdim. Vēl vairāk, ne tikai ieņemšanas brīdis ir svarīgs, bet arī deviņi mēneši pirms ieņemšanas, kuros notiek pāra sagatavošanās bērniņa ieņemšanai.

Plānojot grūtniecību un izvēloties bērna ieņemšanai vispiemērotāko savas dzīves brīdi, pārim ir iespējas sagatavoties gaidāmajai grūtniecībai. Ja pāris apzināti gatavojas grūtniecībai, mazuļa atnākšana jeb apaugļošanās diena tiek gaidīta kā lieli svētki.

Lai varētu pienācīgi sagatavoties, sievietei būtu labi zināt šos veiksmīgos ieņemšanas brīžus jau iepriekš. Lai tos noteiktu, vesela komanda ir gadu strādājusi pie jauna projekta - AstroSecret. Tā ir mobilā aplikācija, ar kuras palīdzību sieviete, ievadot savus dzimšanas datus un menstruālā cikla rādītājus, varēs noteikt  ieņemšanai labvēlīgākās dienas.

Labvēlīgākie ieņemšanas brīži tiek noteikti, analizējot sievietes dzimšanas kartes radītājus un konkrētās ieņemšanas dienas astroloģisko fonu. Mobilā aplikācija uzrādīs tikai labvēlīgās ieņemšanas dienas. Tāpēc var gadīties, ka kalendārā ne visi ovulācijas cikli tiks uzrādīti kā piemēroti ieņemšanai. Reizēm astroloģiski labvēlīgā ieņemšanas diena var nesakrist ar sievietes fizioloģisko ciklu.

Astroloģiski labvēlīgo dienu saskaņošana ar sievietes ovulācijas ciklu ir viena no šīs  aplikācijas būtiskām priekšrocībām un padara to unikālu, piemērotu katrai sievietei individuāli.

Jo sievietei harmoniskāki dzimšanas horoskopa rādītāji, jo vairāk būs labvēlīgo ieņemšanas dienu. Savukārt sarežģītu horoskopu īpašniecēm var nākties pagaidīt.

Uzskatu, ka šie aprēķini daudzām sievietēm palīdzēs ieņemt bērniņu, jo, pirmkārt, atbrīvos no stresa, ko rada ‘’tukšie mēneši’’ jeb brīži, kad ļoti gribās, bet nesanāk.

Jaunām meitenēm, kuras tik drīz vēl bērnus neplāno, aplikācija būs noderīgs rīks,  lai sekotu menstruālajam ciklam un plānotu dzīvi ilgtermiņā.

Šādā veidā mūsdienu straujajā pasaulē, ar moderno tehnoloģiju palīdzību, būs iespējams dzīvot saskaņā ar dabas ritmiem.

Pirms bērniņa ieņemšanas svarīgi pievērst uzmanību savai pašsajūtai, parūpēties, par fizisko veselību, ievērot veselīgu ēšanas režīmu, nodarboties ar sev vēlamām fiziskām aktivitātēm.

No savas pieredzes varu ieteikt grūtnieču jogu, kuru ieteicams apmeklēt vēl pirms grūtniecības iestāšanās.

Tikpat svarīgs kā fiziskā labsajūta, ir arī emocionālais gandarījums un dzīvesprieks. Tāpēc, gatavojoties mazuļa ieņemšanai,  jācenšas vairāk laika veltīt lietām, kuras sagādā prieku. Un vēl, ne mazāk svarīgs nosacījums ir apmierinātība ar savu sociālo statusu, darbu un, protams, attiecībām ģimenē.

Vairāk par jauno projektu iespējams uzzināt www.astrosecret.net

Ļoti ceru, ka varēsim būt noderīgi un palīdzēt daudzām jo daudzām sievietēm piepildīt sapni par mazuļa atnākšanu. Šobrīd aplikāciaj pieejama Android lietotājiem, tuvākā mēneša laikā plānojam publicēt arī iPhone versiju!Atslēgvārdi:

Lasīts: 4742 | Lasīt tālāk...


 
AstroSecret - jauna mobilā aplikācija sievietēm. Noskaties video!
07.04.2015 08:08:32

https://www.youtube.com/watch?v=R4zTJ5Fs2Nk

 Atslēgvārdi:

Lasīts: 3942 | Lasīt tālāk...


 
2014. gada prognoze katrai horoskopa zīmei
15.01.2014 08:29:22
Auns: Kopumā gads būs dinamisks un piesātināts. Auns apkārtējo vidū izcelsies ar oriģinalitāti un vēlmi traukties pretim nākotnes nezināmajiem plašumiem. Drosme, apņēmība un caursišanas spējas būs tās īpašības, kuras palīdzēs Aunam tikt galā pat ar vissarežģītākajām situācijām. Pirmajā pusgadā tomēr ieteicams spēkus pietaupīt, lai otrajā varētu realizēt iecerētos plānus, kuri gala rezultātā ar savu vērienīgumu var pārsteigt pat pašu idejas autoru.

Atslēgvārdi:

Lasīts: 7379 | Lasīt tālāk...


 
Novembra attiecību horoskopi katrai zīmei
04.11.2013 11:30:52

Auns:

Attiecības: šā mēneša devīze: ‘’Lēnāk brauksi, tālāk tiksi!’’. Tas attiecas uz visām dzīves jomām. Līdz 11. novembrim var nākties saskarties ar ķibelēm darbā, savukārt mēneša vidū karsti ies attiecību lauciņā. Neesi tik stūrgalvīga un ieklausies arī tajā, ko saka citi. Tāpat rēķinies ar to, ka kaut ko no agrāk iecerētā var nākties mainīt vai darīt savādāk.Atslēgvārdi:

Komentāri 4 | Lasīts: 4075 | Lasīt tālāk...


 
Kā var līdzēt astrologs?
30.10.2013 07:31:28

Raksts ievietots žurnālā ''Mājas Dakteris''. Intervēja Ilona Noriete.

Teju katrs zina savu horoskopa zīmi un to, kas lielos vilcienos tai raksturīgs, un reizēm pat lauza galvu, cik daudz lasītais un dzirdētais par konkrēto zīmi atbilst realitātei. Ne mazums ir tādu, kas ar lielu interesi seko arī savam dienas, nedēļas, mēneša un gada horoskopam. Taču horoskopi ir tikai viena neliela daļa no plašās astroloģijas. Kā astrologs var palīdzēt cilvēkiem sakārtot viņa ikdienas dzīvi darbā, ģimenē, arī veselības jomā un kā padarīt viņu laimīgāku, par to saruna ar sertificētu astrologi, Latvijas Astrologu asociācijas Valdes locekli Agnesi Fūrmani.

- Ja cilvēkam līdz šim praktiski nav nācies saskarties ar astroloģiju vai arī viņš šai lietai netic, ko jūs viņam varētu pateikt par to, kas ir astroloģija?

- Būtībā astroloģija ir zinātne, kas palīdz saprast likumsakarības dabā, līdz ar to paverot iespējas labāk izzināt sevi un arī apkārtējos. Izmantojot astroloģijas metodes un zinot to ietekmi, iespējams iekļauties dabas ritmos un ievērojami uzlabot savu dzīves kvalitāti. Astrologs var palīdzēt ikvienam, kas vēlas ko plānot, organizēt, saprast lietas dziļāko būtību, savu un arī apkārtējo cilvēku uzvedību konkrētos periodos, kā arī dažāda veida mijiedarbībasAtslēgvārdi: astroloģe | Agnese Fūrmane

Komentāri 1 | Lasīts: 5448 | Lasīt tālāk...


 
Gunārs Cilinskis
09.10.2013 05:20:23

Pētījums tapis sadarbībā ar žurnālu "Prakstiskā astroloģija"

Gunārs Cilinskis (1931-1992)

Četras stihijas horoskopā sadalījušās šādi – Uguns 30%, Zeme 40%, Gaiss 10%, Ūdens 20 %. Dominējošā Zemes un Uguns stihiju kombinācija ir visproduktīvākā profesionālā jomā, jo piešķir cilvēkam izturību, mērķtiecību un praktisku pieeju dzīvei. Šāds cilvēks gribētu paļauties tikai uz sevi, apveltīts ar lielu paškontroli, godkāri un spēju darboties sev vēlamajā virzienā. Tāpat cilvēkā apvienots smalks balanss starp dāsnumu un konservatīvismu.Atslēgvārdi: Gunārs Cilinskis

Komentāri 1 | Lasīts: 3814 | Lasīt tālāk...


 
Oktobra attiecību horoskopi katrai zīmei
01.10.2013 04:12:12

Vairāk par mani un manu darbu: www.astrologe.lv

Prognozes tapušas sadarbībā ar žurnālu SHAPE, ievietotas š.g. oktobra numurā:

Auns:

Attiecības: vislielākās domstarpības un konflikti gan tuvās attiecībās, gan biznesa partneru starpā iespējami mēneša sākumā. Tomēr tas nenozīmē, ka pilnībā vajadzētu attiekties no  plānu un ieceru realizēšanas, jo iespējami arī tā saucamie veiksmes stāsti – atnāca, ieraudzīja, uzvarēja. Visveiksmīgākais visās jomās būs mēneša vidus, savukārt pēc 21. oktobra rūpīgāk iedziļinies detaļās un saved kārtībā naudas un biznesa lietas.

Vērsis:Atslēgvārdi: Oktobra attiecību horoskopi

Lasīts: 4009 | Lasīt tālāk...


 
Lilita Bērziņa
30.09.2013 05:39:18

Lilita Bērziņa

Četras stihijas horoskopā sadalījušās šādi – Uguns 20%, Zeme 10%, Gaiss 30%, Ūdens 40%. Dominējošās Gaisa un Ūdens stihijas norāda uz cilvēku, kurš dzīvo it kā ar atkailinātiem nervu galiem, ir ļoti jūtīgs un tajā paša laikā intelektuāls, māk savas jūtas izteikt vārdos. Šī ir visjūtīgākā stihiju kombinācija, kas apvelta cilvēku ar lielisku iztēli un radošām spējām mākslā.

Saule aktrisei novietojusies jūtīgajā Vēža zīmē. Pie tam tā atrodas sarežģīta Tau kvadrāta virsotnē. Sauli ar trigonu aspektē Jupiters, kuš atrodas Zivīs un pats atrodas cita Tau kvadrāta virsotnē, kurā iesaistītas tādas lielās planētas kā Urāns un Plutons.

Paskaidrošu, ka Tau kvadrāts ir viena no sarežģītākajām aspektu kombinācijām astroloģijā. Tajā iesaistītas trīs planētas, kuras veido trijstūri un atrodas savstarpējos spriedzes aspektos. Tā planēta, kura atrodas trijstūra virsotnē, norāda uz veidu kādā cilvēks var no šīs spriedzes atbrīvoties, sublimējot to dažnedažādās aktivitātēs.

Šādi cilvēki visbiežāk nav mierā ne dienu, ne nakti, jo viņos iekšā darbojas it kā iekšējais dzinējs, kurš neļauj atslābināties. Iejušanās neskaitāmās lomās un to lieliskais tēlojums Lilitai Bērziņai bija kā iekšā degošo liesmu spoža atblāzma, jo ļāva izdzīvot neskaitāmas emocijas un citu cilvēku likteņus uz skatuves.Atslēgvārdi:

Lasīts: 3726 | Lasīt tālāk...


 
Septembra attiecību horoskopi katrai zīmei
03.09.2013 03:57:47

Prognozes sagatavojusi Agnese Fūrmane www.astrologe.lv

Prognozes tapušas sadarbībā ar žurnālu SHAPE un ievietotas š.g. septembra numurā.

Auns:

Attiecības: veiksmīgākais laiks gan darbā, gan attiecībās ir mēneša vidus. Šajā periodā vajadzētu ieplānot svarīgākos darbus un nozīmīgākās tikšanās. Savukārt mēneša sākumā un beigās vari saskarties ar grūtībām un konfliktiem, kuri krietni patērēs tavas nervu šūnas. Šādos brīžos vienmēr atceries – jo mierīgāka un savāktāka būsi, jo veiksmīgāk visu izdosies atrisināt.

Vērsis:Atslēgvārdi:

Lasīts: 3498 | Lasīt tālāk...


 
Imants Ziedonis
27.08.2013 01:15:29

Pētījums tapis sadarbībā ar žurnālu ''Prakstiskā astroloģija''

Četras stihijas horoskopā sadalījušās šādi – Uguns 30%, Zeme 50 %, Gaiss 10%, Ūdens 10%. Dominējošās Zemes un Uguns stihijas norāda uz cilvēku, kurš savas dzīves laikā darbosies ļoti produktīvi, neatlaidīgi virzoties uz priekšu. Šiem cilvēkiem ir spēja saglabāt un pārvaldīt savas dzīves enerģiju un virzīt entuziasmu mērķu sasniegšanai. Zemes stingrais pamats dod disciplīnu ugunij, savukārt uguns dod pārliecību un ticību, ka viss iecerētais izdosies. Šie cilvēki parasti ļoti mīl savu darbu un ir orientēti uz konkrēta rezultāta sasniegšanu.
Dzimšanas datos dominējošais trijnieks norāda uz radošu, uzņēmīgu cilvēku, kurš alkst pašrealizēties. Šādiem cilvēkiem piemīt oriģināls, izgudrotāja prāts, ir griba un vīrišķība uzņemties atbildību. Ja pieķērušies pie kāda darba, vienmēr izdarīs vairāk, nekā dotajā brīdī no viņiem tiek prasīts vai gaidīts. Mīl dzīvi visās tās izpausmēs. Zina, kā nopelnīt naudu un to izlietot. Vienmēr gatavi mācīties un gūt dzīves pieredzi. Mīl ātrumu un ātrus rezultātus.
Saule Imantam Ziedonim atrodas tā saucamā Tau kvadrāta virsotnē Vērša zīmē, savienojumā ar Venēru. Kvadratūras jeb 90 grādu leņķus veido Saturns un Mēness. Šī kombinācija astrologu skatījumā ir ļoti saspringta, norādot uz dzejnieka grūto bērnību, varbūt trūcīgiem apstākļiem, kuros cilvēks jau samērā ātri apzinās, ka dzīve nav nekāds rožu dārzs, ka apkārt valda noteikumi, kuri nepakļaujas gribu-negribu likumiem. Ir pienākumi, kas jāpilda, neskatoties ne uz ko. Šādā veidā cilvēka jau no mazotnes tiek ieaudzināta pienākuma apziņa, strādīgums un tieksme pēc stabilitātes.
Tāpat Saules savienojums ar Venēru veido harmoniskus aspektus gan ar Marsu, gan Jupiteru, gan Neptūnu Jaunavas zīmē un dzejnieka horoskopā darbojas kā spriedzes novadīšanas mehānisms. Šādā veidā Ziedonis iekšējo spriedzi sublimēja nepagurstošā darbā. Enerģija šādam cilvēkam ir daudz un strādāt viņš prot. Bieži pat aizraujoties, nepamana ne nogurumu, ne laiku. Šādus cilvēkus sauc par darbaholiķiem. Dzīves laikā bieži ir eksperti savā jomā un var būt kritiski pret tiem, kuru idejas nav līdz galam pārdomātas vai neiztur praktisko pārbaudījumu. Neatkarīgi no tā, kādu stāvokli sabiedrībā šāds cilvēks ieņems, savās aprindās viņam vienmēr būs filozofa un dažādu zināšanu īpašnieka autoritāte.


Mēness I. Ziedonim atrodas Lauvas zīmē, norādot uz viņa mātes lielo ietekmi dzīvē. I. Ziedonis bija ļoti pieķēries savai mātei un veltīja mātes tēlam ļoti daudz savu darbu.
“Uzvelciet baltu kreklu un rakstiet no rītiem.
Rakstiet jaunībā…Uzvelciet baltu kreklu un rociet zemi.
Uzvelciet baltu kreklu un notīriet kurpes savai mātei.”
Tāpat šis Mēness stāvoklis nodrošina cilvēkam labu gaumi, tieksmi pēc atzinības, mīlestību pret mākslu, teātri, modi. Šādiem cilvēkiem vienmēr visās lietās ir savs viedoklis. Normālai labsajūtai cilvēkiem ar Mēnesi Lauvas zīmē vismaz reizi pa reizei ir nepieciešamība būt visu uzmanības centrā un izjust pret sevi vērstus apkārtējo apbrīnas pilnos skatienus. Hronisks mīlestības trūkums no apkārtējo puses šos cilvēkus ļoti apbēdina. I. Ziedonis bija ļoti jūtīgs pret kritiku, spēja ātri apvainoties, varēja būt prasīgs un pedantisks pret apkārtējiem.
Komunikāciju planēta Merkūrs atrodas Auna zīmē harmoniskā aspektā ar Mēnesi un Saturnu, disharmoniskā ar Plutonu, nodrošinot dzejniekam tautas mīlestību un spēju ‘’sarunāties ar dabu’’. Tajā paša laikā piešķirot ļoti lielu spēku un ietekmi katram teiktajam vai rakstītajam vārdam. Prāts ir ļoti metodisks un disciplinēts. Cilvēks dziļi saprot lietas ir vairāk intraverts un nopietns, reizēm pasaka lietas, kas citiem ‘’kož acīs’’. Rakstniecība bija veids kādā Ziedonis sarunājās ar pasauli, atklājot tai savas dvēseles trauslākās, skaistākās un arī sāpīgākās stīgas.


Venēra atrodas Vērša zīmē, ļoti nozīmīgā pozīcijā – savienojumā ar Sauli, piešķirot cilvēkam dabisku iekšējo gaumes izjūtu, šarmu, grāciju un attīstītu estētisko izjūtu. Mīlot un saprotot dabu, šādi cilvēki tiecas uz dabīgumu it visā. Viņi mīl un saprot augus. Ir muzikāli un kaislīgi mīl dzīvi.
Marss atrodas Jaunavas zīmē, savienojumā ar Neptūnu, radot cilvēkā mīlestību uz krāsām, romantiku, poēziju. Šādam cilvēkam piemīt lieliska intuīcija, smalks dvēseļu pazinēja talants un spēcīga iztēle. Tie ir pašaizliedzīgi cīnītāji par ideju, par augstākiem ideāliem.


Veiksmes planēta Jupiters arī atrodas Jaunavas zīmē, savienojumā ar Neptūnu, attīstot personībā ideālistiskas, filozofiskas tendences. Apkārtējos šāds cilvēks ietekmē ar izmeklētu, smalku, radošu uztveri. Tā kā Jupiters ir retrogrāda planēta, dzejniekam radošuma periodi varēja mīties ar neauglības periodiem. Tāpat retrogrāds Jupiters norāda uz to, ka cilvēks šajā dzīvē var sasniegt ļoti daudz, bet ir būtiski faktori, kas jāņem vērā - sasniegumi nenāks ātri un viegli un pie sasniegtā nedrīkstēs apstāties. Panākumi un slava nedrīkst būt šāda cilvēka pašmērķis. Tieši otrādi viņam visas dzīves garumā bija jāmācās samierināties ar to, kur viņš ir un kas viņš ir. Visi šie faktori varēja veidot specifisku iekšējo sajūtu, ko varētu noraksturot, kā bezgalīgas ilgas pēc apkārtējo mīlestības un atzinības.


Saturns jeb lielais dzīves Skolotājs atrodas inovatīvajā Ūdensvīra zīmē, pastiprinot dzejnieka tieksmi plānot un domāt ilgtermiņā. Šādiem cilvēkiem ir pašiem savs, stingrs viedoklis par jautājumiem, kas viņam liekas svarīgi un viņš neatkāpjas no sava viedokļa ne par soli, lai ko arī viņam necenstos iegalvot apkārtējie. Pateicoties savai neatlaidībai, organizētībai un mākai nenodarboties ar niekiem, cilvēks savā dzīvē var sasniegt ļoti daudz. Tajā paša laikā saspringtie Saturna aspekti norāda uz daudzajiem šķēršļiem, kuriem dzīves laikā bija jāiet cauri, kuri plosīja un tirdīja dzejnieka dvēseli, mala kā dzirnakmeņi viņa personību.


Kopumā varu teikt, ka I. Ziedonim bija ļoti darbīgs un radošām pērlēm piesātināts mūžs. Tomēr iekšējais dzejnieka stāvoklis vienmēr bija neapmierināts ar paveikto, viņš vienmēr gribēja izdarīt vairāk, pateikt vairāk un pamācīt vairāk. Daudzi viņa dzejoļi rakstīti kā pamācības, kā rokasgrāmatas jebkuram cilvēkam. Viņš bija fantastiski smalks dvēseļu pazinējs, kurš netiešā veidā uzrunāja daudzus cilvēkus, ļāva tiem aizdomāties par dziļām un ikdienā garām slīdošām lietām, sajūtām, cilvēkiem. I. Ziedonis tik labi sajuta savu dzimto zemi, ka ietērpa vārdos visas latviešu tautas likteni, atainojot savos darbos smeldzīgo un tajā pašā laikā darbīgo latvieti.Atslēgvārdi: Imants Ziedonis | ievērojamas personības | četras stihijas | Agnese Fūrmane | Prakstiskā astroloģija | pētījums

Lasīts: 4021 | Lasīt tālāk...


 
Mēness atklāj dvēseli
23.08.2013 08:27:25

Rakstu sagatavojusi Linda Sārts


Konsultē Agnese Fūrmane, L Astra sertificēta astroloģe,

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

www.astrologe.lv

mob. tālr. 29414102

Kā Mēness ietekmē personību

Visdrīzāk ikviens no mums – vecākiem – būs novērojis, ka ir dienas, kad mūsu mazais lolojums ir smaidīgs un dzīvespriecīgs, un ir dienas, kad nu nekādi neizdodas mazajam niķpolim izdabāt. Netīk tas un netīk šis. Izrādās, ka šīs garastāvokļa jeb emocionālās svārstības nosaka Zemes pavadonis Mēness. Tas cilvēka dzimšanas kartē ir tikpat nozīmīgs rādītājs kā Saule. Tāpēc vecākiem būtu noderīgi zināt, kādu ietekmi Mēness radījis uz Jūsu mazuli brīdī, kad viņš nācis pasaulē.

Saule simbolizē cilvēka pamata būtību, centru, gribu, spēku, vīrišķo pirmsākumu – Jan enerģiju. Savukārt Mēness simbolizē sievišķo jeb Iņ enerģiju – mātišķumu, rūpes, gādību, nepieciešamību saglabāt, spēju pielāgoties, lai izdzīvotu. Kā zināms, katrā cilvēkā pastāv gan sievišķā, gan vīrišķā daļa. Aplūkojot cilvēka dzimšanas kartē gan viņa Saules, gan Mēness novietojumu, var gūt daudz pilnīgāku priekšstatu par cilvēku kopumā. Saule jeb ierastie zodiaka zīmju raksturojumi stāsta tikai par ārējo, citiem redzamo daļu cilvēkā jeb to, ko esam raduši redzēt. Mēness vēstī par to, kas acīm nav saredzams, tomēr pastāv.

Mēness ir pats ātrākais spīdeklis un tas apiet visu zodiaka apli 27, 3 dienās, nosakot galveno emocionālo un enerģētisko notikumu fonu cilvēka dzīvē. Lielākoties mums visiem ir zināms, ka augošā Mēnesī griezti mati aug straujāk, bet dilstošā Mēnesī mazgāta veļa ir baltāka. Mēness pieder pie tā saucamajām personiskajām planētām, kas vistiešākā veidā ietekmē cilvēka pašsajūtu, ikdienu, sadzīvi, attiecības ar līdzcilvēkiem, ģimenes locekļiem.

Mēness cilvēka dzimšanas kartē personificē cilvēka dvēselisko saturu, zemapziņu, māti vai cilvēku, kurš rūpējas par bērnu pirmajos dzīves gados. Tāpat Mēness atbild par horoskopa īpašnieka iekšējo pasauli – jūtām, emocionalitāti, adaptācijas spējām, par atmiņu un bērnībā piedzīvoto. Pēc Mēness atrašanās vietas dzimšanas kartē un tā attiecībām ar citām planētām iespējams noteikt pamatvajadzības, kuras bērnam pirmajos dzīves gados ir vissvarīgākās. Mēness pastāsta par to, ko bērns sagaida no mammas, kas viņam ir nepieciešams, lai viņš spētu izdzīvot, justos drošībā, mīlēts un pasargāts.

Bērns no dzimšanas brīža līdz septītajam dzīvības gadam atrodas spēcīgā Mēness ietekmē. Tāpēc būtu svarīgi zināt bērna Mēness zīmi.

Ko vēstī citas planētas

Laikā, kad bērns sāk lasīt, mācīties vai uzsāk skolas gaitas, viņam nozīmīgāka kļūst planēta Merkūrs, kas atbild par visa veida komunikāciju un mācību procesu. Pēc tās atrašanās vietas horoskopā var spriest par to, vai bērnam būs viegli vai grūti mācīties, kā viņš mācēs komunicēt ar vienaudžiem verbālā līmenī.

Pusaudžu gados, kad sāk dominēt intereses par pretējo dzimumu, kad kļūst svarīgākas dzimumu atšķirības un ārējais izskats, aktualizējas tādu planētu kā Venēra (meitenēm) un Marss (puišiem) ietekme. Pēc to novietojuma var spriest par to, kā jaunieši sevi pasniegs, kā viņiem veiksies mīlestībā, savstarpējās attiecībās utt.

Tādas planētas kā Jupiters un Saturns atbild par cilvēka sociālajiem panākumiem, par veiksmēm un arī neveiksmēm dzīvē, par pienākumiem un uzdevumiem, kas katram jāveic, atrodoties uz Zemes.

Zīmju saderības un nesaderības

Vieglāk ir tiem cilvēkiem, kuriem dzimšanas horoskopā attiecības starp šiem diviem galvenajiem spīdekļiem – Sauli un Mēnesi – ir harmoniskas, piemēram, Saule atrodas Vērša (zemes stihija) zīmē, Mēness – Mežāža (zeme) vai Jaunavas (zeme) zīmē. Sarežģītāk ir tad, ja, piemēram, Saule atrodas Auna (uguns stihija) zīmē, bet Mēness – Mežāža (zeme) zīmē, vai Saule Vēža (ūdens) zīmē, Mēness – Auna (uguns) zīmē. Jo tad šīm dažādajām stihijām vienā personībā grūtāk savstarpēji sadzīvot.

Te darbojas savstarpēji saderīgo un nesaderīgo stihiju princips, kur Uguns stihijas pārstāvji – Auns, Lauva, Strēlnieks – labi sapratīsies savā starpā, kā arī sapratīsies ar Gaisa stihijas pārstāvjiem – Dvīni, Svariem un Ūdensvīru. Savukārt Zemes stihijas pārstāvji – Vērsis, Jaunava, Mežāzis – lieliski sadzīvos savā starpā un sapratīsies arī ar Ūdens stihijas pārstāvjiem – Vēzi, Skorpionu un Zivīm.

Aplūkojot šos divus pamatrādītājus, lielā mērā var gūt priekšstatu par to, vai cilvēks būs iekšējā harmonijā vai disharmonijā ar sevi. Tāpat arī var paredzēt, kādas viņam veidosies attiecības ar apkārtējiem līdzcilvēkiem, cik lielā mērā viņa veselības stāvokli ietekmēs ikdienas rūpes un raizes.

Gadījumos, kad Saules un Mēness zīmes sakrīt, var spriest par tipisku šīs zīmes pārstāvi. Tas nozīmē, ka cilvēkam konkrētās zīmes īpašības būs ļoti spilgti izteiktas un viņš visdrīzāk teiks, ka tradicionālie Saules zīmes horoskopi ir sarakstīti tieši par viņu. Atšķirībā no tā cilvēka, kuram, piemēram, Mēness atradīsies stiprākā pozīcijā, nekā Saule. Tad šāds cilvēks teiks, ka viņam grāmatās sarakstītie horoskopi pilnībā nesakrīt. Tie nav par viņu un zināmā mērā tā būs taisnība, jo viņam dominē cita zīme, cita planēta. Mēness visspēcīgāk savas īpašības izpaudīs Vēža un Vērša zvaigznājos, visvājākais tas būs – Mežāža un Skorpiona zīmēs. Savukārt Saule visspēcīgākā ir Lauvas un Auna zvaigznājā, visvājākā – Ūdensvīra un Svaru zīmēs.

Ģimenēs, kurās ir vairāki bērni, protams, vieglāk ir tajos gadījumos, kad bērnu Mēness zīmes atrodas draudzīgās stihijās. Šādu bērnu attiecības veidojas brīvi, viegli, nepiespiesti, bez pārmērīgiem konfliktiem un sāncensības. Savukārt, ja Mēness zīmes atrodas savstarpēji saspringtā stāvoklī, visdrīzāk neiztikt bez biežiem strīdiem un konfliktiem, kas izceļas it kā paši no sevis, būtībā ne no kā. Tas pats attiecas uz vecāku – bērnu attiecībām.

Kas esi dvēselē

Lai zinātu savu Mēness atrašanās vietu horoskopā, nepieciešams zināt precīzu dzimšanas laiku un vietu. Tālāku informāciju par to, kā Mēness ietekmējis Jūsu mazuli viņa dzimšanas brīdī, var meklēt internetā attiecīgajās mājas lapās. Tur, ievadot datus, parādās dzimšanas karte, un līdz ar to arī attiecīgā Mēness zīme. Protams, var arī doties pie astrologa un saņemt profesionālu skaidrojumu par horoskopu kopumā.

Īsi par Mēness zīmēm

Šis Mēness zīmju raksturojums sniegs atbildes uz jautājumiem, ko bērns sagaida no mātes un kā sieviete izpaužas kā māte, Mēnesim atrodoties konkrētā zodiaka zīmē.

Auns

Bērns gaida no mātes aktīvu, atklātu un spontānu rīcību, skaļas emocijas. Klusums un nereaģēšana no mātes puses bērnam rada diskomfortu, sajūtu, ka viņš netiek mīlēts. Atturība šāda bērna izpratnē ir ne-mīlestība.

Māte ar Mēness zīmi Aunā visdrīzāk ātri sāks strādāt, jo viņai būs garlaicīgi mājās. Vienīgi tad, ja mājās ir vairāki bērni, notiek nemitīga rosīšanās un aktīva darbošanās. Tas viņai patīk. Šādām mātēm parasti viss notiek ātri, arī dzemdības.

Vērsis:

Bērnam ļoti svarīgi ir pieskārieni, jo viņam māti vajag sajust fiziski. Māti viņš uztver kā miera ostu. Grib, lai mamma vienmēr ir laba, lai mājās būtu pārticība, omulība un miers. Nemīl pārmaiņas. Mierīgi bērni ar stabilu emocionālo pasauli.

Māte ar Mēness zīmi Vērsī būs ļoti saimnieciska un gādīga. Vienmēr parūpēsies, lai visi būtu aprūpēti un paēduši. Šādu sievieti būs ļoti grūti izsist no līdzsvara un viņa ļoti pieķersies saviem bērniem. Mīļa mamma.

Dvīņi:

Bērnam ir svarīga iespaidu dažādība. Galvenais, lai būtu interesanti. Mamma „pa telefonu” arī ir laba. Mammas funkciju var pildīt arī auklīte vai vecmamma. Šādu bērnu ātri var laist bērnudārzā vai doties ar viņu kopā uz bēbīšu skoliņu.

Māte ar Mēness zīmi Dvīņos nebūs izteikti pieķērusies saviem bērniem un labprāt apmeklēs dažādus kursus, mācīsies vai nu pati vai kopā ar savām atvasēm. Ģimenes fizioloģisko vajadzību apmierināšana viņai nesagādās nekādas raizes un notiks it kā „starp citu”, kaut kur pa vidu starp rakstāmgaldu, televizoru un vannas istabu.

Vēzis:

Bērnam - izteikta vajadzība pēc mātes mīlestības. Bērns būs ļoti jūtīgs, mīlīgs un arī raudulīgs, ja atradīsies diskomfortā. Viņa garastāvoklis var mainīties pat desmit reizes dienā un kaprīzes reizēm var izvest no pacietības pat pašus pacietīgākos vecākus.

Mātei ar Mēness zīmi Vēzī būs izteikts mātes instinkts. Šajā zīmē Mēness savas īpašības izpauž visspēcīgāk. Tas nozīmē, ka šī sieviete būs izcils mātišķuma paraugs. Viņa vienmēr intuitīvi zinās, kas viņas bērniem ir vajadzīgs, kas viņiem sāp vai par ko viņi raizējas. Šis ir ļoti labs Mēness novietojums.

Lauva:

Bērns grib būt uzmanības centrā, mīl rotaļas, jautras izdarības un svētkus. Gaida aktivitāti no mammas. Ir izteikta vajadzība būt lieliskam. Tas nozīmē, ka šāds bērns jāslavē arī par neko, vienkārši tāpēc, ka viņš ir. Brīvi pauž savas emocijas.

Māte ar Mēness zīmi Lauvā uzskata, ka viņas bērni ir paši labākie un tie ir pelnījuši pašu labāko. Tas nenozīmē, ka viņa bērnus pārlieku lutina, bet dara, viņasprāt, visu, kas bērniem nes lielu labumu. Tāpēc ļoti jūtīgi uztver kritiku. Šādai mammai ļoti patīk rīkot bērnu ballītes un vadāt savus bērnus uz dažādām nodarbībām.

Jaunava:

Bērns grib visu zināt, grib, lai mamma ir rosīga un strādīga. Viņam ļoti būtiska ir konkrētā fiziskā vide, kas ir ap viņu, lai tur viss būtu tīrs un sakārtots. Bērnam vajadzīgi fiziski pieskārieni. Jau no mazām dienām var ļaut mazulim par kādu rūpēties. Tas viņam sagādās lielu prieku. Grib būt vajadzīgs.

Māte ar Mēness zīmi Jaunavā ne visai paļaujas uz saviem instinktiem. Viņa grib visu zināt un izpētīt. Īpaši jautājumus, kas skar bērna veselību un fizioloģisko vajadzību apmierināšanu. Mieru iegūst, kārtojot māju vai darot kaut ko ģimenes labā. Jūtās labi, palīdzot kādam.

Svari:

Bērnam svarīga laba saskaņa ģimenē un miers mājās. Šāds mazulis visvairāk grib, lai mamma ir smaidīga, negrib viņu sarūgtināt. Bērns jāuztver kā līdzvērtīgs un jāļauj viņam justies gaidītam. Mazulim ļoti svarīgi apliecinājumi, ka viņš ir labs. Vecāki nedrīkst strīdēties šāda bērna klātbūtnē, jo viņš jutīsies par to vainīgs!

Mātei ar Mēness zīmi Svaros bērns neko daudz dzīvē nemaina. Viņa vairāk grib justies kā sieviete – skaista un labi kopta. Šādai sievietei ļoti svarīgi justies mīlētai un saņemt komplimentus no vīra. Ja viņa būs laimīga attiecībās, arī bērns kopā ar viņu jutīsies labi.

Skorpions:

Bērns izjūt spēcīgu vēlmi pēc pārdzīvojumiem. Tāpēc mīl pārbaudīt vecākus ar dažnedažādām nerātnībām, lai pārliecinātos, ka viņu mīl tādu, kāds viņš ir – delverīgu, neklausīgu, reizēm niķīgu un uzstājīgu. Ja vecāki to sapratīs un šādos brīžos izrādīs bērnam gaidīto mīlestību, viss būs kārtībā.

Māte ar Mēnesi Skorpionā jūtās labi tad, kad nav labi. Mīl pārvarēt dažādus šķēršļus un grūtības. Izjūt spēcīgas emocijas un ir gatava darīt savu bērnu labā visu! Daudz strādā un bieži sevi pārslogo.

Strēlnieks:

Bērnam vajadzīga skaļa mamma, lai var just un dzirdēt, kā viņa darbojas pa māju. Necieš šaurību – šauras drēbes, šaurus ratus – jebko, kas traucē pārvietoties un justies brīvam. Šādi bērni labi jūtās ceļā, pārvietojoties.

Māte ar Mēness zīmi Strēlniekā ir spēcīga personība, kas mīl citus pamācīt. Ir atklāta un tieša savās emociju izpausmēs. Daudz laika tērē dažādam interesēm – mācībām, kursiem, ceļošanai. Optimiste.

Mežāzis:

Bērns no mātes gaida, lai viņa pildītu to, ko ir solījusi, lai būtu drošs, stabils cilvēks, uz kuru var paļauties. Šādi bērni jau bērnībā izskatās vecāki un uzvedās kā mazi pieaugušie. Ir ļoti kārtīgi, klusi un mierīgi. Neizrāda savas emocijas uz āru.

Mātei ar Mēness zīmi Mežāzī vairāk ir izteikts tēva instinkts. Viņa grib būt atbildīga par daudzām lietām. Ļoti daudz strādā un savu mīlestību apliecina ar darbiem. Tāpēc apkārtējiem reizēm var likties vēsa vai pārāk stingra. Tomēr dziļi sirdī ir ļoti mīloša. Šādas mātes būs perfektas vecmāmiņas saviem mazbērniem.

Ūdensvīrs:

Bērns no mammas sagaida, lai viņš tai būtu kā draugs, kā līdzvērtīga personība, domubiedrs un sabiedrotais. Ja tā nav, šim bērnam cits cilvēks – vecmamma vai krustmāte – var kļūt tikpat kā par otru mammu. Cilvēku, kurš ir ļoti tuvs un mīļš. Bērni mammai brunčos nekarājas.

Mātei ar Mēness zīmi Ūdensvīrā ar bērniņa piedzimšanu nekas daudz dzīvē nemainās. Viņa tāpat grib justies brīva un neierobežota. Iekārto savu ikdienas dzīvi tā, lai varētu apmeklēt visas iepriekš ierastās aktivitātes. Labi jūtās kompānijās, draugu lokā.

Zivis:

Bērns gaida no mammas, lai savās sajūtās un pārdzīvojumos viņš vienmēr varētu dalīties ar viņu. Tendēts uz vēlmi nedzīvot norobežotā pasaulē un grib, lai visi ar visiem ir emocionāli saistīti. Ļoti jūtīgi uztver apkārtējo emocijas, ar bagātīgu iztēli. Saudzējami bērni, jo visu laiku alkst pēc mātes mīlestības.

Māte ar Mēness zīmi Zivīs var būt ļoti sapņaina, raudulīga, grib, lai visi viņu žēlo un aprūpē. Ļoti labi attīstīta intuīcija, bet bieži mokās ar šaubām un netic tam, ko jūt. Nav svarīgas mantiskās vērtības. Izdara secinājumus, vadoties pēc sajūtām

Atslēgvārdi:

Lasīts: 8714 | Lasīt tālāk...


 
Janis Rozentāls
22.08.2013 02:11:45

Raksts tapis sadarbībā ar žurnālu ''Praktsikā astroloģija'', sīkāk par darba autori lasiet www.astrologe.lv

Četras stihijas horoskopā sadalītas šādi – Uguns (40%), Zeme (20%), Gaiss (20%), Ūdens (20%). Tas nozīmē, ka dominējošā ir Uguns stihija. Tā mudina cilvēku ticēt sev, izstaro entuziasmu, nebeidzamu spēku un godīgumu. Šādos cilvēkos mājo ugunīgs, impulsīvs, radošs gars, kurš vēlas sevi izpaust. Dod citiem, neprasot, vai viņiem to vajag. Šādiem cilvēkiem, lai izpaustu sevi, nepieciešama brīvība, jo viņiem vienmēr patiks citiem uzspiests savu viedokli. Tāpat horoskopu pārvalda kardinālā enerģija, kas mudina būt pionierim un uzsākt kaut ko jaunu.

Saule mākslinieka kartē atrodas Zivju zīmē, kas nodrošina cilvēkam interesi par dzīves emocionālo pusi un apdāvina ar mākslinieciskajām spējām. Reizēm mēdz būt tā, ka Zivis ir pārāk lieli sapņotāji vai dzīves baudītāji un tāpēc savas spējas neizmanto vai izmanto citiem mērķiem, piemēram, palīdzot cilvēkiem, ārstējot tos vai kā citādi kalpojot sabiedrībai, bet J. Rozentāla gadījumā cilvēkam bija pietiekoši gan apņēmības, gan gribasspēka, lai realizētu savus mērķus un spilgti izpaustu sevi ar mākslas palīdzību. Varēt pat teikt, ka šis ir viens no lieliskākajiem piemēriem, kā cilvēks spēj izmantot savu radošo potenciālu.

Saules (Zivīs) savienojums caur zīmi, bet tomēr savienojums ar Venēru ( Aunā) veido mākslinieka spēju atainot fotogrāfijām līdzīgus cilvēku portretus. Šis un arī sadzīviskais žanrs ir viens no J. Rozenetāla  iecienītākajiem izpausmes veidiem. Ar mākslas palīdzību viņš parāda ne tikai cilvēka ārējo izskatu, bet arī viņa emocijas, attiecības ar citiem cilvēkiem, vērtības, spēju mīlēt vai nīst, atklāj cilvēka dvēseli un iekšējos pārdzīvojumus. Runājot par mākslinieka personisko dzīvi, šis ir viens no aspektiem, kas liek cilvēkam iemīlēties no pirmā acu uzmetiena kādā personā, kas arī saistīta ar mākslu...

Saulei ir sekstila aspekts ar Jupiteru, kurš atrodas Mežāža zīmē, kas arī ir veicinošs faktors, profesionālajiem panākumiem un tieksmei uz augstākām virsotnēm. Cilvēks ar šādu pozīciju var sasniegt maksimālo līmeni savā izglītībā un attīstībā, ja ievēro noteiktu sistēmu, plānu un kārtību. Tomēr Liktenis prasa stingu piepūli un nes pārbaudījumus. Personības attīstība ir grūta, bet nes sūra un grūta darba augļus vēlākos gados. Šādam cilvēkam ir tieksme uz tituliem, alkas pēc personīgās atzīšanas. Spējīgs atrasties atbildīgā, augstā postenī un bauda sabiedrības cieņu.

Saules kvadratūra ar Urānu norāda uz to, ka mākslinieks bija pakļauts ievērojamai nervu spriedzei, kas gala rezultātā veicināja veselības traucējumus un zināmā mērā pāragro nāvi. Šādiem cilvēkiem ir sakāpināta brīvības izjūta (viņš apprecējās tikai 35 gadu vecumā) un nosliece uz neordināriem, nenovēršamiem notikumiem dzīvē.

Mēness, kas atbild par māksliniek emocionālo pasauli, atrodas Auna zīmē un norāda uz enerģisku, impulsīvu un brāzmainu cilvēku. Ārēji šāds cilvēks var likties mierīgs un nesamulsināms, bet iekšēji ir pilns nemierīgiem centieniem, un negaidīti pārējiem un dažreiz arī pašam sev, iesaistās kādā avantūrā, vai veic izlēmīgu soli saistībā ar došanos laulībā, prom uz tālām zemēm utt.

Mēness ir savienots ar planētu Neptūns, kura astroloģijā simbolizē kolektīvo zemapziņu. Neptūns zina pagātni, tagadni un nākotni, spēj lieliski iedvesmot cilvēku, dāvā ticību un cerību, apvelta ar dievišķu talantu vai piešķir kādas īpašas spējas. Manuprāt, J. Rozentāla mākslai piemīt kāds dīvains spēks, kas neizskaidrojamā veidā pievelk un dziedina cilvēkus, dāvā to dvēselēm garīgo maizi vai ļauj palūkoties uz Dievišķo dabas dāvanu vienreizējo skaistumu. Te izpaužas mākslinieka aizraušanās ar reliģisko un ainavu žanru.

Mēness ir savienots arī ar komunikāciju planētu Merkūru un tie abi atrodas Auna zīmē. Tas nozīmē, ka cilvēks apveltīts ar dzīvīgu prātu, asprātīgs, radošs un gudrs. Tāpat viņš tiecas veidot kontaktus, ir kompānijas dvēsele un mīl pārmaiņas un rosīšanos sabiedriskos pasākumos. Šis aspekts labvēlīgs literātiem, kritiķiem un citiem intelektuāli apdāvinātiem cilvēkiem. Piemīt pārliecināšanas spējas.

Venēras atrašanās Auna zīmē norāda uz cilvēku, kuram no mīlestības līdz naidam burtiski ir viens solis. Venēra Aunā mīl tikai vienu cilvēku, bet šie mīlestības objekti var mainīties ik nedēļu. Piedevām vēl saspringtais aspekts ar Urānu norāda, ka māksliniekam ir bijusi samērā vētraina jūtu dzīve, kas iespējams radusi lielisku radošu izpausmi mākslā. Arī vēlākos gados, apprecoties ar savu sievu, Rozentāls viņu gleznoja dažādos veidolos, jo alka šis jūtu dažādības un spilgtuma. Tāpat Venēra ir savienota ar Neptūnu, kas apvelta cilvēku ar mākslinieka talantu, kas robežojas ar gaišreģa spējām, jeb spējām ieraudzīt to, kas citu acīm ir apslēpts.

Marss atrodas Ūdensvīra zīmē un ir bez aspektiem, norādot uz zīmīgiem notikumiem cilvēka dzīvē, kas var tiks iekustināti tranzītu rezultātā. Marss Ūdensvīrā norāda uz cilvēku, kura darbību vada kāda aizraujoša ideja. Viņa domas ir vērstas nākotnē un viņš tic, ka ar saviem spēkiem padarīs šo nākotni skaistāku. Enerģija visbiežāk tiek realizēta domubiedru kolektīvā, kas arī ir redzams Rozentāla dzīvē, aktīvi iesaistoties sabiedriskās dzīves notikumos. Būdams liels rīcības brīvības cienītājs, J. Rozentāls mīlēja pats noteikt sev robežas un sekoja saviem noteikumiem, kļūstot  par sava laika spilgtākajām personībām.

Saturns atrašanās Skorpiona zīmē norāda uz cilvēku, kuš apveltīts ar ļoti sīkstu gribu, kura pie grūtībām pat pieaug. Apņēmība, pārliecība, neatlaidība un izturība garantē panākums. Tomēr ir viena nianse, kas apgrūtina šīs planētas darbību un tas ir retrogrādais novietojums un saspringtais aspekts ar Plutonu, kas paredz saskaršanos ar nopietniem dzīves izaicinājumiem un šķēršļiem. Cilvēkā var neapzināti darboties spēki, kas ieslēdz pašiznīcināšanās programmu.

 

Aplūkojot Jāņa Rozentāla horoskopu kopumā varu teikt, ka viņš bija ļoti apdāvināts, talantīgs, daudzpusīgs, iespējams, pat gaišredzīgs vai ar īpašām spējām apdāvināts cilvēks, kurš izmantoja savu talantu, lai padarītu šo pasauli skaistāku, labāku un emocijām piepildītāku.

Jaunībā noteikti redzu viņu kā neatkarīgu brīvdomātāju, kurš ļoti vēlas atšķirties, būt savādāks, nebaidās no dzīves grūtībām un piedzīvo kvēlas iemīlēšanās epizodes. Manuprāt, viņa lielākais devums sabiedrībai  ir dziļi niansēta  jūtu, emocionālās pasaules, dabas un sajūtu izpratne, kas daudz un dažādos veidos tiek attēlota viņa mākslas darbos. Tāpat viņš viennozīmīgi bija dziļi juteklisks un garīgi bagāts cilvēks.

 

 Atslēgvārdi: sertificēta astroloģe | astroloģe Agnese Fūrmane | Jānis Roznetāls

Lasīts: 3353 | Lasīt tālāk...


 
Augusta attiecību horoskopi katrai zīmei
07.08.2013 13:06:50

Prognozes tapušas sadarbībā ar žurnālu SHAPE un ievietotas š.g. augusta numurā:

Augusts 2013

Auns:

Attiecības: šis ir labākais laiks, lai iepazītos, sevi parādītu, priecātos un baudītu dzīvi. Tomēr tas nenozīmē, ka par darbu un pienākumiem varēsi pavisam nedomāt. Tieši otrādi, arī karjerā būs iespējas, kuras nevajadzētu palaist garām. Centies lielākos plānus realizēt līdz 23. augustam, jo mēneša beigās viss neies tik gludi, kā gribētos.

Vēris:

Attiecības: īstais laiks, lai savestu kārībā mājokli, veiktu remontu vai pārbīdītu mēbeles. Tāpat nenāktu par ļaunu vairāk uzmanības pievērst mājiniekiem un viņu emocionālajām vajadzībām. Ne vienmēr pilns vēders un pārticīga dzīve garantē labas attiecības. Pēc 22. augusta nāksies pieņemt svarīgus lēmumus gan karjerā, gan mīlas lietās.

Dvīņi:

Attiecības: lai nonāktu pie veiksmīga rezultāta, nevajag nodarboties ar pārāk daudzām lietām vienlaicīgi, tā arī nevienu līdz galam nenovedot. Šajā sakarā mēneša vidū iespējams saskarsies ar kritiku no apkārtējo puses. Izvēlies divus, trīs galvenos virzienus un tajos arī darbojies. Šomēnes iespējamas veiksmīgas iepazīšanās, kā arī jaunu projektu uzsākšana.

Vēzis:

Attiecības: pašā mēneša sākumā un beigās lietas kārtosies ļoti veiksmīgi. Savukārt mēneša vidū iespējams saskarsies ar nepatīkamām situācijām, kuras krietni pakutinās tev nervus. Konfliktus vajag risināt, nevis apvainoties vai tēlot, ka viss kārtībā. Lielu vērību piegriezīsi jauniem ienākumu veidiem un to ieviešanai ikdienā.

Lauva:

Attiecības: lielākā veiksme un izdošanās gaidāma pašā mēneša sākumā. Tad arī vajadzētu būt maksimāli aktīvai un izmatot dzīves piedāvātās iespējas. Iespējams kāds negaidīts piedāvājums sagriezīs visu tavu dzīvi ar kājām gaisā. Savukārt mēneša vidū esi piesardzīgāka un svarīgus lēmumus apdomā divreiz.

Jaunava:

Attiecības: svarīgākos darba jautājumus nokārto pašā mēneša sākumā, bet atlikušo mēneša daļu velti sev un savu iegribu apmierināšanai. Varbūt dodies sen kārotā ceļojumā uz ārzemēm vai vienkārši atpūties laukos kopā ar tuviem cilvēkiem. Nekādus nozīmīgus lēmumus vai izmaiņas dzīvē šajā laikā labāk neveikt, jo pastāv intrigu un nelabvēļu aktivizēšanās risks.

Svari:

Attiecības: sabiedriski ļoti aktīvs mēnesis, kurā izjutīsi pastiprinātu apkārtējo cilvēku interesi par sevi, kā arī biežāk vēlēsies pavadīt laiku ārpus mājas. Tas nozīmē, ka vari doties gan kādā ārzemju ceļojumā, gan apbraukāt Latvijas skaistākās vietas. Iespējams kāda draudzība negaidīti pāraugs romantiskās attiecībās.

Skorpions:

Attiecības: kamēr citi bauda vasaras priekus, tev būs jāstrādā ar pilnu sparu. Īpaši jāiespringst būs mēneša vidū, kad var nākties risināt sarežģītus jautājumus darba vietā. Savukārt pēc 22. augusta spriedze atslābs un arī tu varēsi vairāk laika veltīt savām interesēm un hobijiem. Iespējams dosies aizraujoša ceļojumā uz ārzemēm vai gatavosies veiksmīgi uzsākt jaunas studijas.

Strēlnieks:

Attiecības: iespējams dosies uz ārzemēm vai daudz laika pavadīsi, apcerot nākotnes plānus un ieceres. Veiksmīgākais laiks biznesa pārrunām ir pats mēneša sākums. Savukārt mēneša vidū var nākties risināt jautājumus par darba vietas maiņu. Tāpat iespējamas nesaskaņas ar priekšniecību vai padotajiem. Mēneša beigās gaidāmi nozīmīgi pārkārojumi un reorganizācijas gan tuvās attiecībās, gan darbā.

Mežāzis:

Attiecības: var nākties risināt sarežģītas mantojuma lietas, tiesas prāvas, kārtot nepatīkamus jautājumus ar banku, apdrošinātājiem vai nodokļu iekasētājiem. Lai viss norisinātos pēc iespējas harmoniskāk, nestreb karstu un esi gatava arī no savas puses piekāpties kaut dažos jautājumos. Mēneša beigās situācija stabilizēsies un parādīsies ‘’gaisma tuneļa galā’’.

Ūdensvīrs:

Attiecības: centrālā mēneša tēma - attiecības ar apkārējiem. Aktualizēsies viss, kas iepriekš ticis noklusēts, nepateikts vai neizdarīts. Ja nekādu parādu un nepadarīto lietu tavā ‘’kontā’’ nav, priecājies. Iespējams tieši šomēnes iepazīsies ar kādu, kurš nākotnē kļūs par tavu īsto un vienīgo. Savukārt sarežģītās attiecībās esošajām jārēķinās, ka lietas nāksies sakārtot un salikt pa plauktiņiem.

Zivis:

Attiecības: sarežģītas situācijas šomēnes gaidāmas darbā, attiecībās ar kolēģiem vai priekšniecību. Tāpēc, ja nav nekas steidzams darāms, labāk paņem atvaļinājumu un velti šo laiku atpūtai, vairāk padomā par veselību un izrādi rūpes saviem mīļajiem. Ja tomēr uz darbu ir jāiet, atceries, ka izeja un saprātīgs risinājums atrodams vienmēr.

Skaistumkopšana: 3, 4, 5, 9, 10, 16, 19, 27, 29, 31

Sports: 1, 2, 3, 4, 5, 9, 13, 14, 16, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 31

Pirts: 1, 2, 7, 8, 9, 14, 15, 19, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31

Atslodzes dienas: 6, 7, 14, 20, 21, 28

Attiecības un sekss: 3, 4, 5, 9, 10, 13, 14, 16, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31Atslēgvārdi:

Lasīts: 3608 | Lasīt tālāk...


 
2013. gada prognozes katrai zīmei
24.07.2013 06:49:05

Palūkojies, vai kaut kas no rakstītā Tev jau ir piepildījies un dod ziņu:

2013. gada prognoze katrai horoskopa zīmei

Auns: par Aunu vienmēr gribējies teikt: „Trakajiem pieder pasaule!’’ Arī šis gads nebūs izņēmums. Joprojām Auns ir viena no zīmēm, kura pakļauta iespējami lielām pārmaiņām dzīvē. Svarīgākais, kas šajā gadā būtu jāatceras, ka nekas nav neiespējams un viss ir iespējams. Jo trakāka ideja, jo lielāka varbūtība, ka tā tiks pamanīta, realizēta un gala rezultātā nesīs panākumus. Kas attiecas uz attiecību jomu, Auni lieliem pārbaudījumiem jau ir izgājuši cauri, tagad vairāk jāpiestrādā pie kopīgiem finanšu, kredītsaistību un arī intīmiem jautājumiem. Reizēm var likties, ka partneris ir pārāk norūpējies par naudu un nesaprot, ka dzīvē ir arī svarīgākas lietas. Par to nevajag dusmoties, bet gan reizēs, kad jāmaksā kopīgie rēķini, ielikt kopējā katlā arī savu artavu no nopelnītā. Tā teikt, lai vilks paēdis un kaza arī dzīva.

Pirmajā pusgadā vairāk veiksies  viss, kas saistīts ar izglītību, tuviem vai tāliem ceļojumiem, komunikāciju, līgumu slēgšanu un parakstīšanu. Iespējama veiksmīga sadarbības uzsākšana ar ārzemēm. Apkārtējie cilvēki būs pretimnākoši un draudzīgi. Iespējams, pašā gada sākumā nāksies pabeigt kādas iepriekš aizsāktas lietas. Savukārt sākot ar februāri jau droši var lūkoties jaunu apvāršņu virzienā.

Skaistākais laiks Auniem būs jūnija beigas – jūlijs, kad, iespējams, piepildīsies kāda kvēlākā vēlēšanās, tiks dibināta ģimene, piedzims bērniņš un notiks vēl simts un viena brīnišķīga lieta. Iespējama mājokļa būvniecība vai iegāde.

Otrajā pusgadā Auna uzmanība vairāk būs pievērsta ģimenei un mājokļa labiekārtošanai.

Saspringtākie periodi darbā gaidāmi maijā un novembrī.

Vēris: lielākais pārbaudījums, kas Vērsim šajā gadā būs jāiztur, saistīts ar partnerattiecībām, laulību, kā arī citām līgumsaistībām. Tāpēc situācijās, kad kāds kāpj uz varžacīm vienmēr vajag paturēt prātā domu, ka sarežģījumi domāti tam, lai viņus risinātu, nevis spītīgi ignorētu līdz vadzis salūzt simts nesalīmējamās lauskās. Neprecētajiem Vēršiem šis ir labs laiks, lai beidzot saņemtos un oficiāli noformētu savas saistības.

Visa gada garumā iespējams gūt jaunas garīgas atklāsmes. Brīžiem liksies, ka viss, ko iepriekš esi zinājusi, kam ticējusi, nekam neder un ir pilnīgi un galīgi novecojis. Tā gluži nav. Cilvēks visa mūža garumā aug un attīstās. Tāpēc informācija, kuru saņemam noteiktā dzīves periodā nozīmē to, ka esam tai gatavi.

Veiksme saistīta  ar ārzemēm vai ārzemniekiem.  Pirmajā pusgadā var parādīties biznesa iespējas, kas ilgtermiņā atnesīs lielu labumu. Iespējams, atklāsi pavisam jaunu un agrāk neizmantotu ienākumu veidu, kas palīdzēs tev labi nopelnīt. Līdz ar to par ienākumiem Vērši sūdzēties nevarēs, savukārt sākot ar jūnija beigām būtu vērts padomāt par iespējām izglītoties, paplašināt savu redzējumu vai celt kvalifikāciju.

Iespējama jauna, komfortabla auto iegāde, mājokļa pirkšana/pārdošana vai būvniecība.

Otrajā pusgadā ļoti svarīgi neapstāties pie iesāktā, pabeigt visus darbus un turēties pie  pieņemtajiem lēmumiem. Tas attiecas gan uz attiecībām, gan biznesu.

 

Dvīņi: radošais un izdomas bagātais Dvīnis turpinās savu slavas gājienu arī šajā gadā. Galvenās prioritātes  -  darbs, ienākumi un arī veselība. Tas nozīmē, ka vai nu darba paliks vairāk, iespējams, pat reizēm nāksies atteikties no kāda piedāvājuma, lai visu varētu paspēt, vai arī nāksies pārskatīt un sakārtot darba attiecības ar darba devēju, kas reizēm var nozīmēt aiziešanu no netīkamas darba vietas. Nedrīkst ilgstoši darīt lietas, kuras nepatīk vai nesniedz morālo gandarījumu.

Ja vēl nav sperti soļi sava biznesa virzienā, tad vasara varētu būt laiks, kad šādu iespēju garām laiks nevajadzētu. Sākot ar jūnija beigām Dvīnim ievērojami palielināsies ienākumi, līdz ar to celsies pašvērtējums un ticība saviem spēkiem.

Straujajā dzīves skrējienā, protams, nevajag aizmirs par pašsajūtu un vienmēr atrast brīžus, kad sevi palutināt ar labu atpūtu.

Runājot par privātām lietām, Dvīnis mīl pārmaiņas un bieži atsaucas uz jauniem izaicinājumiem.  Arī šogad brīvie Dvīņi par piedāvājumu trūkumu sūdzēties nevarēs. Iespējams, kādu pavisam negaidīti sasniegs visu spēcīgā Amora bulta, kas liks aizdomāties par nopietnām un ilgstošām attiecībām. Attiecībās esošajiem pāriem gaidāms laiks, kad daudzas cerības beidzot sāks piepildīties.

Vēzis: lielākā uzmanība tiks pievērsta tam, lai sakārtotu romantiskās attiecības un sev noformulētu, ko es patiesi vēlos no otra cilvēka, kā sevi rādu apkārtējiem un kas man nepieciešams, lai justos labi. Tāpat liels akcents tiks likts un radošām aktivitātēm un to realizēšanu jeb praktisku ieviešanu ikdienā. Pirmajā pusgadā nevarētu teikt, ka viss ies gludi kā pa diedziņu. Toties sākot ar jūliju Vēžu dzīvē iestāsies jauns un pozitīvas pārmaiņas nesošs periods. Pieaugs pašpārliecinātība, dzīvesprieks un vēlme sakārtot savu privāto dzīvi. Ļoti iespējams, ka daudzi Vēzīši ar gavilējošu sirdi iestūrēs laulību ostā, kamēr citi kāps pa karjeras kāpnēm.

Darba jomā gaidāms ne mazāk interesants un spraigs darba gads, kas reizēm prasīs vairāk diplomātijas prasmes, kā arī nebaidīšanos no jauniem izaicinājumiem.  Atceries, ka viss, kas šogad notiks, notiks uz labu.

Ap dzimšanas dienas laiku ir īstais brīdis, lai kaldinātu tālejošus nākotnes plānus, nebaidītos vēlēties pat it kā neiespējamas lietas. Pasaulē notiek daudz brīnumu. Vajag tikai tiem noticēt!

Lauva: ja cilvēkam dzīves pamat lietās viss ir kārtībā, tad var teikt, ka pārējās problēmas nieki vien ir. Tad nu lūk, tieši ar šo pamat lietu kārtošanu Lauvām šogad nāksies nodarboties. Tas nozīmē, ka vajadzēs aizdomāties par šādiem jautājumiem - kur un ar ko palikt kopā, iesakņoties šeit pat Latvijā vai tomēr doties projām plašajā pasaulē, būvēt vai pārbūvēt māju, pārdot vai pirkt nekustamo īpašumu utt. Tāpat var nākties biežāk parūpēties par vecākiem vai vecvecākiem.

Risinājumu sarežģītām situācijām ieteicams meklēt senā pagātnē, bērnībā. Varbūt pat vajadzētu apsvērt domu iziet psihoterapijas kursu vai vairāk pievērsties garīgajai attīstībai.

Pirmajā pusgadā veiksme smaidīs visā, kas saistīts ar sabiedriskajām aktivitātēm, organizācijām, biedrībām un pulciņiem. Lauvas saņems kāroto uzmanību un būs apmierinātas ar draugu piedāvātajām aktivitātēm. Savukārt, sākot ar jūlija mēnesi vilinās viss, kas saistīts ar mistiku, noslēpumiem, tajā skaitā ārzemēm un tāliem ceļojumiem. Tāpat šajā laikā var piepildīties kāds sen lolots sapnis par ģimeni un savu mājiņu jūras krastā...

Jaunava: salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, nu jau pavisam droši var teikt, ka Jaunavām gūtie laiki ir beigušies. Līdz ar to uzlabosies gan materiālais stāvoklis, gan pavērsies jaunas iespējas. Paaugstinājums darbā vai  priekšniecības labvēlība ir tikai daži no bonusiem, kurus  Jaunavas varēs baudīt pirmajā pusgadā.

Savukārt rūpīgāk vajadzētu attiekties pret jautājumiem, kas skar dažādas izglītības jomas, kursus, kvalifikācijas celšanu. Šis ir labs brīdis, lai sevi pilnveidotu.

Jo biežāk aizdomāsies par to, ko saki vai kā uzvedies ikdienā, jo mazāk problēmas sev sagādāsi. Iespējams, ka cilvēki, kuri tev ikdienā būs blakus, izturēsies ne visai draudzīgi. Tāpēc vēl jo vairāk pieturies pie teiciena – Runāšana - sudrabs, klusēšana – zelts. Liekvārdība un pārmērīga apkārtējo kritizēšana var pavērsties pret tevi pašu. Arī pret jauniem piedāvājumiem izturies nopietni, katru līgumu labāk trīs reizes pārlasi un tikai tad paraksti. Uzmanīgāk pārvietojies pa ielām un rūpīgāk seko līdzi transportlīdzekļa tehniskajam stāvoklim.

Otrajā pusgadā biežāk laiku pavadi kopā ar draugiem, kā arī  padomā par to, ko vēlētos darīt tālākā vai tuvākā nākotnē. Iespējams tavas cerības piepildīsies ātrāk, nekā tu domā.

Romantiskajās attiecībās centies nebūt tika kategoriska un valdonīga. Tavs partneris ir gatavs darīt ļoti daudz, lai darītu tevi laimīgu.

Svari: šis ir resursu un enerģijas taupīšanas gads, kas norāda uz to, ka cilvēkam var būt grūtības ar naudu, kredītiem. Jāmācās racionāli saimniekot un taupīt. Jāpārdomā jautājumi, kas saistīti ar vērtību sistēmu, tajā skaitā ietverot vecāku pieredzi un dotās pamācības. Tad lietas sakārtosies un pacietība atmaksāsies. Labi veiksies viss, kas saistīts ar augstāko izglītību, ceļojumiem, juridiskiem procesiem. Lielu atbalstu grūtībās sniegs partnera radinieki un vecāki. Jāmācās tikai šī palīdzība pieņemt, neskatoties uz to, ka jūsu domas svarīgos jautājumos var atšķirties. Tāpat nevajag turēt aizvainojumus un vecas sāpes sevī, bet gan laiku pa laikam izvēdināt savu iekšējo telpu. Īpaši svarīgi to darīt janvārī, martā un jūnija sākumā, kad veidosies situācijas, kurās nāksies pieņemt izšķirošus lēmumus.

Sākot ar jūlija mēnesi Svariem parādīsies ļoti labas izaugsmes perspektīvas. Var tikt slēgti ilgtermiņa līgumi, palielināties ienākumi, kā arī nostabilizēties jautājumi par Svaru patiesajām vēlmēm un iespējām.

Mīlestībā un jūtu dzīvē pa lielam līdz šim laikam viss svarīgākais būs noskaidrots un atrisināts. Atliks vien ļauties un baudīt mīļotā cilvēka sabiedrību.

Visa gada garumā ieteicams nodarboties ar lietām, kas atjauno organisma resursus un uzlabo pašsajūtu.

Skorpions: pienācis laiks optimizēt apkārt notiekošos procesus un sakārtot lietas, kas ilgstošu laiku karājušās gaisā. Lielais dzīves Skolotājs Saturns prasīs no Skorpiona uzņemties vairāk pienākumus, atbildību un mācīs kļūt apzinīgākam. Tāpēc visa gada garumā ik pa laikam Skorpionu var pārņemt sajūta, ka viņu nemīl, ka viņš ir pārāk noguris, lai risinātu sarežģītas situācijas, var biežāk būt sliktā garastāvoklī. Var palielināties vēlme vainu novelt uz citiem, tuvākiem cilvēkiem, pārmetot viņiem nevērību vai laika trūkumu attiecībās. Var pastiprināties Skorpiona aizdomīgums, greizsirdība un apkārtējo kontrolēšana.  Izeja no šādas situācijas ir tikai un vienīgi nesavtīgi sniegta mīlestība. Jo vairāk mīlestības dāvāsi apkārējiem, jo vairāk tā atgriezīsies pie tevis atpakaļ.

Darba un karjeras jautājumos iespējami negaidīti kāpumi un arī kritumi. Pirmajā pusgadā labāk veiksies finansiālā sadarbība ar kredītiestādēm vai citam naudīgām organizācijām. Savukārt otrajā pusgadā parādīsies doma par došanos vai sadarbību ar ārzemēm. Iespējama gan veiksmīga stadiju uzsākšana, gan jaunas karjeras iespējas.

Janvārī jāievēro piesardzība uz ceļa, savukārt maijā un novembrī pirms nopietnu lēmumu pieņemšanas jānoskaita līdz desmit.

Strēlnieks: pirmajā pusgadā saņemsi daudz un dažādus piedāvājumus, aktīvi iesaistīsies partnerattiecību un juridisku jautājumu risināšanā. Tas gan nenozīmē, ka lēmumi jāpieņem steidzīgi un nekavējoties jāsniedz atbilde. Gads domāts tam, lai pārdomātu savu vērtību sistēmu, iespējams, atteiktos no veciem un savu laiku nokalpojušiem uzskatiem. Vairāk uzmanības pievērs garīgām lietām, izaugsmei, palīdzi grūtībās nonākušajiem, ziedo labdarībai vai iesaisties projektos, kas nenes materiālu labumu. Palīdzot citiem, neapzinātā veidā palīdzēsi pati sev.

Otrajā pusgadā sāksies periods, kas viesīs daudz cerību un netveramā veidā nokārtos pat sarežģītākās problēmas. Uzlabosies materiālais stāvoklis un līdz ar to arī pieaugs veiksmīgu ieguldījumu iespējas. Partneris sniegs gan morālo, gan materiālo atbalstu. Neprecētajam jaunkundzēm labākais laiks iepazīties - februāris, marts, jūnijs un jūlijs.

Profesionālā jomā pirmais pusgads vairāk domāts piedāvājumu saņemšanai un izvērtēšanai. Īstās iespējas un līdz ar to panākumi gaidāmi vien rudens pusē.

Visa gada garumā jādomā par veselību un tās uzlabošanas pasākumiem, nav jābaidās vai jāminstinās situācijās, kad nepieciešama palīdzība.

Mežāzis: joprojām tava dzīve pakļauta iespējamām pārmaiņām. Tas nozīmē, ka visas pagājušajā gadā iesāktās lietas turpināsies. Būtiskākais, kas šajā gadā būtu jāatceras, ir tas, ka mazāk jāpaļaujas uz loģiku, bet vairāk jāieklausās intuīcijā.

Pirmajā pusgadā ar darba vietu būsi apmierināta, arī veselības ziņā nekādi lielie sarežģījumi nav gaidāmi. Ja gadījumā tomēr būs nepieciešama medicīniskā iejaukšanās, tad zini, ka atradīsi labāko ārstu un labāko klīniku. Tāpat ieteicamas veselību uzlabojošas kūres, dētas, attīrīšanās procedūras. Vairāk jāseko līdzi tam, lai ikdienā tiktu ievērota mērenība.

Iespējams, biežāk nāksies parūpēties par draugiem vai gluži otrādi, draugu paliks mazāk, tie aizbrauks uz ārzemēm vai paši būs noslogoti ar saviem darbiem.

Ja darbojies sabiedriskajā sektorā, tad gaidāms atbildīgs un nopietna darba gads, kas prasīs no Mežāža papildus pienākumu uzņemšanos un jaunu iemaņu apgūšanu.

Mīlas un attiecību lietas krietni uzlabosies otrajā pusgadā, kad neprecētajiem Mežāžiem parādīsies veiksmīgas iespējas iestūrēt laulības ostā, savukārt precētajiem pāriem piedzīvot to sajūtu, kad tiek elpots ar partneri vienotā ritmā. Ko gan vairāk var vēlēties.

Ūdensvīrs: nozīmīgs gads, kas prasīs pieņemt atbildīgus lēmumus gan profesionālā, gan privātā sfērā. Divos vārdos to varētu raksturot kā Ūdensvīra kompetences pārbaudījumu. Iespējams pieliksi punktu kādai ne visai tīkamai nodarbei, sāksi darīt pilnīgi ko jaunu vai gluži otrādi, ieguldīsi lielākas pūles jau esošās profesionālās izaugsmes virzienā.

Radošās profesijas pārstāvjiem pirmais pusgads ir laiks, kad sevi pasniegt un parādīt no tās labākās, daudzveidīgākās un interesantākās puses. Trakas idejas, jauni risinājumi, ir tas, kas Ūdensvīram padodas vislabāk. Iespējams, piedalīsies kādā šovā vai biežāk apmeklēsi kultūras pasākumus.

Privātā sfērā parādīsies ļoti liela iespēja tikt pie ģimenes pieauguma, proporcionāli tam pieaugs arī atbildība. Ja ģimenē jau aug kāda atvasīte, tad tai klāsies ļoti labi. Biežāk ieteicams apmeklēt saviesīgus pasākumus, pulciņus, iet izklaidēties vai kā savādāk pavadīt laiku kopā. Rūpes, ko šogad dāvāsi citiem, vēlāk atgriezīsies pie tevis simtkārtīgā palielinājumā.

Brīvajiem Ūdensvīriem šis ir ļoti veiksmīgs gads, lai iepazītos un uzsāktu draudzību ar tālejošām sekām. Iespējams dzīvē parādīsies kāds cilvēks no pagātnes vai nāksies risināt situāciju, ar kuru reiz jau esi saskārusies. Aprīlī, iespējams, kāds kļūs ļoti greizsirdīgs, savukārt augusta beigās, septembra sākumā var nākties pieņemt izšķirošu lēmumu par kopā palikšanu.

Otrajā pusgadā veiksme smaidīs veselības uzlabošanas jomā, kā arī par labiem darba piedāvājumiem un darba trūkumu sūdzēties nevarēs. Galvenais, ka viss, kas tiek darīts, tiek darīts ar mīlestību un labvēlību pret cilvēkiem un cilvēci kopumā.

Zivis: lai kā biežāk gribētos pasēdēt ezera krastā, pasapņot aizvērtām acīm, pavērot saulrietu, ikdiena ar savām prasībām un vajadzībām pārāk daudz atslābināties neļaus. Nestabilais materiālais stāvoklis, negaidīti piedāvājumi un interesanti pavērsieni ik pa laikam izraus tevi no sapņainā snauda.  Iespējams, pat dosies darba meklējumos uz ārzemēm vai pavisam nopietni apsvērsi iespēju iegūt augstāko izglītību.

Precētajām Zivtiņām jārēķinās, ka partnera radiniekiem iespējams būs vajadzīga viņu palīdzība. Kā arī šīs attiecības var tikt pārbaudītas ar savdabīgiem likteņa pavērsieniem. Savukārt pašu mājas pirmajā pusgadā būs kā laimes saliņa, kurā atgriezties, lai smeltos spēkus, iedvesmu un sapratni. Tāpat iespējama jauna mājokļa iegāde, sadzīves apstākļu uzlabošanās, kā arī vecāku atbalsts jebkurām iecerētajām aktivitātēm.

Sarežģītākie periodi attiecībās gaidāmi maijā un jūlijā. Taču pēc tam daudzas lietas būs sakārtotas un viss funkcionēs vislabākajā veidā.

Otrajā pusgadā biežāk parādīsies doma par pēcnācēju laišanu pasaulē, pieaugs optimisms un prieks par dzīves piedāvātajām iespējām.

Savukārt pret iespējamo darba vietas  maiņu vajadzētu attiekties samērā nopietni. Lai arī piedāvājumi var būt vairāki un ļoti vilinoši, ne vienmēr tās spožākās spalvas ir arī tās ienesīgākās. Tāpēc esi prātīga, nesteidzies, labāk iepazīsties ar piedāvājumu un cilvēkiem, kuri to izteikuši. Īpaši aktuāls šis jautājums varētu būt aprīlī, maijā un jūnijā. Pieņemot svarīgu lēmumu, klausi savai intuīcijai, nevis tam, ko saka apkārtējie.Atslēgvārdi:

Komentāri 997 | Lasīts: 19856 | Lasīt tālāk...


 
Austra Skujiņa
24.07.2013 06:27:42

Sadarbībā ar žurnālu "Prakstiskā astroloģija" veidoju rubriku - Vēsturiskas personības. Šoreiz pētīju dzejnieces Austras  Skujiņas personību:

Austra Skujiņa (10.02.1909.)

Četras stihijas horoskopā sadalītas šādi – Uguns (20%), Zeme (20%), Gaiss (50%) un Ūdens (10%). Dominējošā Gaisa stihija norāda uz cilvēku, kurš savu enerģiju visdrīzāk izlietos radošām aktivitātēm un garīgai attīstībai. Tāpat Gaiss ir saistīts ar prāta uztveri un daudzpusīgumu, informācijas nodošanu apkārtējiem. Šādi cilvēki nemīl šķēršļus un lielas grūtības, iestājas par demokrātiju, brīvību un neatkarību, vērsti uz āru, ar plašu skatījumu uz lietām.

Saule dzejniecei atrodas fiksētajā Ūdensvīra zīmē, kas norāda uz to, ka Austra bija izteikta individuāliste, ar noslieci uz cīņu pret ierasto kārtību. Šādi cilvēki intuitīvi izjūt sevī dziļumu un dvēseles spēku.

Saule atrodas savienojumā ar retrogrādu Merkūru, kas norāda uz to, ka Austrai varēja piemist izteikta tendence, nenovedot vienu lietu līdz galam, ķerties pie nākamās vai mēģināt padarīt vairākus darbus vienlaicīgi. Šādam cilvēkam ik pa laikam vajadzētu sevi apzināti piebremzēt. Tas attiecas gandrīz uz jebkuru dzīves jomu, jo viņam raksturīgas pilnīgi nepamatotas bailes nepaspēt izdarīt kaut ko pašreizējā brīdī ļoti svarīgu (kā viņam pašam šķiet) un absolūti nepieciešamu. Šis nepārejošais trauksmes stāvoklis varēja veidot ilgstošu iekšēju haosu un diskomforta sajūtu.

Mēness atrodas Svaru zīmē, kas pašos pamatos norāda uz to, ka cilvēkam dzīvē  attiecību tēma būs ļoti svarīga. Viņai ļoti svarīgi bija tas, vai apkārējiem cilvēkiem arī ir labi, vai viņi jūtas laimīgi. Lielākās sāpes un dvēseles ciešanas var sagādāt jau domas vien par to, ka kāds viņas dēļ strīdas vai kādam viņas dēļ ir jāraud.

Mēness saspringtais aspekts ar Saturnu (180 *) norāda uz grūto bērnību, smagajiem sadzīves apstākļiem un māti, kurai nav laika dāvāt bērnam to mīlestību un sirds siltumu, kuru viņš tik ļoti gaida. No tā rodas iekšējā vainas sajūta, cilvēkam var likties, ka viņš ir slikts, ka viņa dēļ notiek kādas sliktas lietas utt. Var veidoties depresijas un iekšēji skumjš stāvoklis.

Mēness aspekts ar Urānu (90 *) norāda uz atkarību no spilgtām izjūtām, pārdzīvojumiem. Bailes, ka tuvākais cilvēks varētu viņu pamest, rada nepanesami mokošu stāvokli. Tajā paša laikā šādi cilvēki neapzināti var izvēlēties tādus partnerus, ar kuriem nebūs droša un stabila dzīve.

Mēness aspekts ar Neptūnu (90*) norāda uz pašapmānu, pastiprinātu jūtīgumu, reizēm pat bez iemesla. Šādi cilvēki bieži kā sūkļi uzsūc apkārtējo negatīvās emocijas, lai paši pēc tam maldītos neskaitāmos dzīves labirintos. Bieži jūtās apmaldījušies dzīvē un šajās dvēseles mokās rada skaistus un smeldzīgus mākslas darbus.

Trīs planētas Mēness, Urāns un Neptūns veido tā saucamo Tau kvadrātu, kuram izeja vērsta Mēness virzienā. Tas nozīmē, ka cilvēkā var veidoties nepanesama spriedze un apmulsums saistībā ar tuvām attiecībām. Cilvēku pa likteņa līkločiem virza nesaprotami un nevadāmi dvēseles spēki.

Venēra atrodas Ūdensvīra zīmē un norāda uz mīlestību, kura nepazīst šķēršļus, kura grib atšķirties un negrib pakļauties nekādām sabiedrības normām. Bieži šāda mīlestība ir ideālistiska un atšķirta no apkārtējās realitātes. Neskatoties uz šķietamo nevēlēšanos būt pievilcīgai un ārēji spožai, šādai sievietei piemīt neizskaidrojams starojums, kas piesaista vīriešu uzmanību. Iespējams, ka šādas sievietes vienkārši rāda piemēru brīvībai, uz kuru neapzināt tiecas katrs. Laulību oficiāla nodibināšana šādiem cilvēkiem var neizraisīt īpašu interesi vai nu tā rodas pēc 30 gadu vecuma. Zīmīgi arī ir tas, ka Venērai nav neviena mažorā aspekta, kas visas šīs īpašības paspilgtina un norāda uz mirkļiem dzīvē, kad īpaši spēcīgu tranzītu rezultātā var norisināties nozīmīgi dzīves notikumi. Austras gadījumā tā bija planēta Saturns, kas 1932. gada laikā jau divas reizes bija  veidojusi savienojumu ar Venēru. Šāda savienojuma rezultātā var rasties depresija, smaga zaudējuma sajūta, vilšanās attiecībās, nespēja pieņemt esošo situāciju, nevēlēšanās dzīvot...

Marss atrodas Strēlnieka zīmē, kas norāda uz aizrautīgu, entuziasma pilnu cilvēku, kuram  vienmēr pilna galva ar fantastiskām idejām. Bieži tiecas pēc ideāliem, kuri nemaz nav sasniedzami. Prot iedvesmot un aizraut citus, taisnīgi un godprātīgi. Šādām sievietēm patīk runātīgi, filozofiski noskaņoti, izglītoti vīrieši. Mīl ceļot un interesējas par tālām zemēm un citu tautu kultūrām. Intīmajās attiecībās svarīga atklātība un godīgums.

Marsa aspekts ar Plutonu norāda uz to, ka cilvēks var ātri aizsvilties, reizēm kļūt agresīvs, nonākt afekta stāvoklī, aizstāvot savu taisnību.  Tāpat var saskarties ar neizbēgamām, fatālām situācijām, saistītām ar vīriešiem. Šādu mokošu enerģiju labi sublimēt aktīvā darbā vai sportā, tāpat ieteicams nodarboties ar jogu vai citām nomierinošām garīgajām praksēm.

Jupiters atrodas čaklajā Jaunavas zīmē, kas norāda uz cilvēku, kuram galvenā laime rodama darbā. Šādi cilvēki labi jūtās tad, kad ir kādam vajadzīgi, var palīdzēt vai atbalstīt grūtībās nonākušos. Tomēr Jupiters ir retrogrāds un tas norāda uz cilvēku, kurš nespēj spilgti un pārliecinoši mijiedarboties ar ārpasauli, jo instinktīvi identificē sevi ar viegliem panākumiem un slavu. Tomēr pret šādām likteņa dāvanām vajadzētu izturēties ļoti uzmanīgi. Šādus cilvēkus bieži var neatstāt sajūta, ka viss dzīvē notiek pārāk lēnu, viņi nekad nav apmierināti ar sevi un sasniegto. Kaut gan no otras puses cilvēkā mājo izteiktas alkas pēc atzinības un panākumiem. Neveiksmju gadījumā cilvēkā var veidoties dziļš aizvainojums uz visu pasauli, kura nesaprot un neatbalsta viņa centienus. Tāpat pirmās neveiksmes var salauzt šādu cilvēku un viņš var pieņemt upura vai nesaprastā cietēja pozu. Svarīgākais, kas šādos gadījumos būtu jādara – jāuzticas, jāatveras pasaulei, jāatzīst tas, ka katram ir iespējas kļūdīties. Pirmie 36 cilvēka dzīves gadi domāti pieredzes krāšanai.

Saturns atrodas Auna zīmē un norāda uz to, ka cilvēks grib to, ko grib, nevis to, ko vajadzētu. Var būt izteikta nepacietība, spītība attiecībās ar vecākiem. Saturns Aunā mācās no savām kļūdām, nepārtraukti uzduroties šķēršļiem. Šādi cilvēki ir par disciplīnu, bet kad lieta aiziet līdz tās ievērošanai, priekšroku dod saviem paša noteikumiem. Lietas uztver pārāk ideālistiski un nespēj pielāgoties sabiedrībā valdošajai kārībai. Grib padarīt visu reizē un ļoti ātri. Mācības, ko cilvēks iegūst no Saturna Aunā, ir daudzas un spēcīgi jūtamas īpaši jaunībā, kā rezultātā cilvēks var nonākt dziļā depresijā.

Aplūkojot horoskopu kopumā varu teikt, ka Austra Skujiņa bija brīvdomātāja, ļoti enerģiska, emocionāla, spilgta personība, ar jūtīgu nervu sistēmu un izteiktu godprātīgumu, kurš nespēja sadzīvot ar viņas brīvību alkstošo dvēseli. Nelaimīga mīlestība bija ierobežojums un šķērslis, kuram viņa nespēja tikt pāri...Šādiem cilvēkiem neiztērētā emocionālā enerģija rada lielu uzbudinājumu. Viņiem nepieciešams nemitīgi izmantot savu psihisko enerģiju, sagādājot labumu gan sev, gan apkārtējiem, organizēt un iedvesmot cilvēkus, palīdzēt tiem izvirzīt lielus mērķus un tos sasniegt.

Ja runājam par attiecībām ar vecākiem, varu teikt, ka attiecības ar tēvu viņai bija viennozīmīgi labākas, nekā ar māti. Kā rezultātā tēva zaudējums 15 gadu vecumā varēja būt kā palaidēj mehānisms vēlmei doties projām no šis pasaules. Arī 1924. gadā planēta Saturns veidoja saspringtu 90* aspektu ar Venēru.

Bērni dzejniecei būtu bijuši pēc 30 gadiem.

Nobeigumā gribētu teikt, ka dzejniece tomēr nebija nolemta agrai bojāejai. Katram cilvēkam dzīvē ir šādi mirkļi, kad mēs tiekam skoloti un audzināti. Izvēle jāizdara pašam – padoties vai tomēr mēģināt mainīt sevi, mācīties, pielāgoties un augt garīgi, izejot cauri sāpīgām un mokošām attiecībām.Atslēgvārdi:

Lasīts: 3904 | Lasīt tālāk...


 
Jūlija attiecību horoskopi katrai zīmei
24.07.2013 06:20:59

Prognozes tapušas sadarbībā ar žurnālu Shape un ievoetotas š.g. jūlija numurā. Drīzūmā lasiet arī augusta prognozes:

Auns:

Attiecības: mēneša sākums ir brīdis, kad gribēsies saraut kādas tuvas attiecības. No kļūdainiem lēmumiem izvairīties palīdzēs intuīcija un pacietība. Atceries, ka nevienas attiecības nav ideālas un tavs partneris  vairāk vai mazāk, bet tomēr ir gatavs tev piekāpties. Šīs ir labākais laiks, lai ņemtu atvaļinājumu un sevi pilnībā veltītu mājai un ģimenei.

Vērsis:

Attiecības: ļoti aktīvs, dinamisks un iespējām bagāts mēnesis, kurā vajadzētu darboties ar pilnu jaudu, neskatoties uz to, ka dažus darbus var nākties darīt divreiz. Mēneša pirmajā nedēļā vairāk domā, ko runā. Dusmās pateikti vārdi reizēm mēdz piepildīties. Savukārt mēneša beigās būtu laiks doties atvaļinājumā.

Dvīņi:

Attiecības: mēnesis sāksies samērā dinamiski, turpināsies veiksmīgi un noslēgsies daudzsološi. Daudz laika veltīsi tam, lai ieviestu skaidrību naudas lietās. Tāpat var nākties pārskatīt vērtības un izdarīt secinājumus par veicamajiem un jau paveiktajiem darbiem. Mēneša beigās gaidāma interesanta iepazīšanās.

Vēzis:

Attiecības: šis ir tavs visu iespēju laiks. Tāpēc aktīvi vajag iesaistīties savas dzīves notikumu veidošanā. Darbības, kuras tiks veiktas mēneša otrajā pusē atnesīs tev ne tikai lielu materiālu labumu nākotnē, bet arī krietnu morālo gandarījumu. Neprecētās tiks bildinātas, precētās no jauna sajutīs mīlestības vareno spēku. Skaisti!

Lauva:

Attiecības: mēneša sākumā gaidāma situācijas saasināšanās tuvās attiecībās, kas liks pārdomāt un pārskatīt daudzas tev būtiskas lietas. Galējo lēmumu pieņemt vai nozīmīgus soļus spert ieteicams vien mēneša beigās. Iespējama gan darbavietas maiņa, gan skats jaunu apvāršņu virzienā. Kopumā šis ir mēnesis, kurā daudz kas tiks atrisināts.

Jaunava:

Attiecības: šajā mēnesī svarīgi nenest visu dzīves smagumu uz saviem pleciem, bet gan dalīt pienākumus ar draugiem, radiem vai kolēģiem. Apkārtējie būs ļoti pretimnākoši un gribēs tev palīdzēt, ja vien tu ļausi viņiem to darīt. Iespējams, mēneša beigās piepildīsies kāds tavs sen lolots un auklēts sapnis.

Svari:

Attiecības: nemierīgs mēnesis. Gan darbā, gan mājās risināsi daudz un dažādas sarežģītas lietas, kas prasīs no tevis lielāku atbildību un papildus piepūli. Tā visa rezultātā iespējams tiksi paaugstināta amatā vai saņemsi kādu citu pozitīvu novērtējumu no apkārtējiem.  Mēneša beigas ir labs laiks, lai dotos pelnītā atpūtā.

Skorpions:

Attiecības: lieliskas laiks, lai dotos eksotiskā ceļojumā uz ārzemēm un baudītu visu sapņu piepildījumu – pārticību, mieru un harmoniju. Ja tomēr izlem palikt tepat, tad izmanto šo brīnišķīgo laiku,  piepildot savus sapņus un cerības. Iespējama gan iestūrēšana laulības ostā, gan ģimenes pieaugums, gan mīlestības uzplaukums pilnā krāšņumā.

Strēlnieks:

Attiecības: lai varētu doties tālāk, sākumā jāatdod vecie parādi. Mēneša pirmajā pusē nodarbosies ar pagātnē neatrisināto jautājumu kārtošanu. Savukārt otrā mēneša puse var pavērt tev iespējas, kas agrāk pat sapņos nav rādījušās. Iespējams saņemsi mantojumu vai kā savādāk gūsi neatsveramu atbalstu savām izvēlētajām darbībām.

Mežāzis:

Attiecības: attiecības un visi jautājumi, kas ar tām saistīti, šomēnes būs aktuālākā tēma. Mēneša sākumā pārāk asa vai kategoriska rīcība var mudināt tevi pieņemt pārsteidzīgs lēmumus. Savukārt atlikusī mēneša daļa var sagādāt tev ļoti patīkamus, pat aizkustinošus mirkļus. Iespējams tiksi bildināta vai pieņemsi kādu citu nozīmīgu lēmumu, piemēram par došanos līdzi  partnerim uz tālām zemēm.

Ūdensvīrs:

Attiecības: ja centīsies mazāk iesaistīties strīdos un konfliktos, arī apkārtējie cilvēki reaģēs mierīgāk. Turpretim, ja gribēsi visiem pierādīt savu taisnību, bez nopietniem strīdiem un konfliktiem neiztikt, īpaši mēneša sākumā. Mēneša beigās saņemsi paaugstinājumu darbā vai piepildīsi kādu sen lolotu sapni.

Zivis:

Attiecības: nesteidzini notikumus mēneša sākumā. Esi pacietīga, jo viss labākais tev vēl tikai priekšā. Šis ir brīdis, kad iespējams saņemt kādu ievērojamu labvēļu atbalstu, lai beidzot realizētu lietas, par kurām runāts jau gadiem. Tavas iespējas šobrīd ir neierobežotas. Vēlies visu un, iespējams, viss tev arī būs un piedevām vēl tika skaiti kā Holivudas filmās.

Skaistumkopšana: 5, 6, 10, 12, 13, 17, 20, 25, 26, 30, 31

Sports: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 27, 29, 30

Pirts: 1, 2, 8, 10, 11, 12, 16, 17, 25, 27, 28, 29, 31

Atslodzes dienas: 7, 8, 16, 21, 22, 27, 29

Attiecības un sekss: 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 19, 20, 22, 24, 25, 29, 30


Atslēgvārdi:

Lasīts: 3066 | Lasīt tālāk...


 
Vizīte pie astrologa
06.09.2012 06:19:57

Intervija ievietota šeit.

Jūnija beigās forumā Neredzamā pasaule ievietotais astroloģes aicinājums uzdot jautājumus izraisīja lielu atsaucību, tāpēc nolēmām sagatavot rakstu par to, ko būtu nepieciešams zināt pirms došanās pie astrologa.
Mūs konsultē sertificēta astroloģe, Astrologu Asociācijas valdes locekle Agnese Fūrmane. Pirmajā rakstā uzzināsim, kas ir sertificēti un nesertificēti astrologi, par to, kā notiek konsultācija un par kādiem jautājumiem astrologi var sniegt ieteikumus.Atslēgvārdi:

Lasīts: 5460 | Lasīt tālāk...


  1 lapa no 2
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 Nākamā > Beigas >>