Guna Kārkliņa
Astro „cāļu” saskaitīšana šoruden
26.09.2012 04:45:53

Cāļus skaita rudenī, vai ne? Varam mierīgi apstāties un pavērtēt, kas aiz muguras, kas priekšā. Pēdējie mēneši astrologu vidē ir bijuši ražīgi. Visus notikumus, protams, nevaru zināt. Bet – vismaz daži, pie kuriem „acs aizķērās”.

Pavasarī notika LASTRAs konference (bet tas bija jau sen:)). Foršs pasākums, kurā daudzi astrologi lasīja interesantas lekcijas, vakarā bija ballīte. Forši. Vasarā notika Andra Rača un Līgas Šīronas organizētās vasaras nometnes. Jauki pasākumi pieredzes apmaiņai un jaunu draugu iegūšanai. Nozīmīgs notikums - arī Simona Bizuna (Astropolis) organizētā Arkādija Levicka lekcija „Astroloģijas metodes praktiskā psiholoģijā” Rīgā. Maskavas psihologs, psihiatrs un astrologs ir viens no mūsu atmodas laiku astrologu paaudzes skolotājiem. Personība.

Mana skolotāja Māra Ošuroka patlaban filmējas šovā „Precamies!”, kā eksperts. Bet man pašai ir ārkārtīgi liels gandarījums, ka mans veidotais un „Mediju nama” izdotais žurnāls „Praktiskā Astroloģija” pāris mēnešu laikā ir ieņēmis pārliecinošu nišu pārsātinātajā Latvijas mediju tirgū. Ik pa laikam zvanīja lasītāji un jautāja: vai žurnālu var abonēt? Tagad ir brīdis, kas varu atbildēt: jā! Izdevēji lēma, ka nākamgad iznāksim, katru mēnesi, Latvijas pasts piešķīra indeksu: 2222J Un viss var notikt! Cāļi pa šo vasaru izdevušies raženi!:)
Atslēgvārdi:


 

Komentēt
Vārds:

E-pasts:

  Ievadiet tekstu kas redzams pa kreisi: