Līga Šīrona
Atrast kartē Mīlestību
23.10.2012 07:58:08

Vakar konsultācijā nācās atbildēt uz tiešu klientes jautājumu - nu, bet kā mums tur kartē - ir Mīlestība? Tiešs jautājums prasa tiešu atbildi un tā nu man nācās atklāt, ka ...


Mīlestību astroloģiskajās kartēs pa šiem gadiem tā arī neesmu iemācījusies atrast. Varu ieraudzīt kaisli, atkarību, pieķeršanos vai slaveno "saikni" un visu ko citu, bet Mīlestību, manuprāt, tāpat kā attīstības līmeni, no kartes nolasīt nevar.

Kā mēdz teikt viena mana draudzene: Mīlestība nav jūtas, tas ir darbs. Un es viņai piekrītu - lai divu cilvēku starpā Mīlestība uzplauktu, pie tās ir jāstrādā, tā ir jākopj, jālutina, tās izveidošanā ir jāiegulda (dzirdat Mežāzisko JĀ-?) daudz laika (Saturna), degsmes (Marsa), maiguma (Venēras) un aizrautības (Jupiters). Un arī pārējās planētas, viss mūsu enerģijas potenciāls piedalās šī dzīves zieda - Mīlestības izaugšanā. Potenciāls ir mums visiem.Atslēgvārdi:


 

26.10.2012 09:14:46

Atbildēt
 
22.11.2012 07:03:00

Piekrītu. Es parasti stāstu, ka varu aprakstit kaisli, pievilkšanos saderību u.t.t., bet Mīlestība ir kartē visur un ta ir ļoti dažāda(pareizak sacīt- to, ko cilvēki sauc par milestību). tas ir kas augstāks par horoskopu.
Atbildēt
 
Komentēt
Vārds:

E-pasts:

  Ievadiet tekstu kas redzams pa kreisi: