Guna Kārkliņa
Tas retrogrādais „čorts” atkal ir klāt! :)
07.11.2012 03:00:37

Nekļūdīgi zinu, kad viņš tuvojas. Cool Nemaz nav jāskatās kalendārā. Parasti mana datorpele tad parāda raksturu un neatkarības tieksmes. Tā tekstos iezīmē kādus vārdus, pēkšņi pārceļ frāzes, sajauc loģisko secību, kursors spēlē spēlīti „Noķer mani!”, parādoties drīz vienā, drīz pavisam citā vietā. Es kļūstu nervoza, pikta, jo atlikt neko nevaru. Katru dienu ir kādi rakstāmdarbi – vai nu jāraksta vai jārediģē teksti „Praktiskās Astroloģijas” žurnālam, jāveido vispārējie horoskopi „Vakara Ziņām”, „Mājai”, „100 labiem padomiem”, kalendārs dārzkopju izdevumam „Mazdārziņš”, jāsniedz pa kādai rakstiskai atbildei patstāvīgajiem klientiem. Dators ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Atzīmējot retrogrādā Merkūra tuvošanos pirms vairākām dienām datorā iemetās vīruss. Labi, ka dēls operatīvi visu pārinstalēja. Pagaidām ir labi, bet peles niķu dēļ gan īsti nezinu vai šo nelielo stāstiņu pabeigšuSmile. Re, atkal bezsakarā iezīmēja veselu rindkopu!Frown

Kad retrogrādais bija iestājies iepriekšejā reizē, trīs reizes pirku „flešiņus”. Vecais, labais, ko biju lietojusi vairākus gadus, atteicās darboties. Dēls pasūtīja jaunu no i-neta. Ok. Lietoju pāris dienas līdz vienā brīdī tas atteicās atdot man informāciju. To vissvarīgāko, protams. Nevar atvērt un viss!

Aizgāju uz darbnīcu. Meistars jautā: „Ko Jūs te formatējāt?” „Es? Un formatēju? Nemūžam...” Izmocījās, noņēmās, bet pie informācijas tā arī netika. „Izmetiet!” spriedums bija lakonisks. Meita no saviem krājumiem iedeva pilnīgi jaunu. Pēc pāris dienām atkal tas pats. „Formatējāt?” „Nemūžam, nekad un nemaz!!!” „Izmetiet!” Nopirku trešo, jo nekādas Retrogrādā Merkūra beigas gaidīt nevarēju. Tpu, tpu, tpu... Tas darbojas.

Izveidojās situācija, ka tieši tajā laikā mājas vannas istabā vajadzēja nomainīt krānu. Kas jādara, jādara. Puikam manam zelta rokas – viens un divi – jaunais krāns pielikts. Atnāku uz LASTRAs valdes sēdi, pirms tās kolēģiem pastāstu. Andris Račs tā domīgi nosaka: „Redzēs, cik ilgi kalpos...” Kā ūdenī (zvaigznēs) būtu skatījies. Krāns ir pagalam!!! Un nebija jauno tiem lētākajiem un nekvalitatīvākajiem!

Mana ģiemne retrogrādā Merkūra periodus diezgan cītīgi ievēro un šajā laikā mēs cenšamies neiegādāties tehniskas un tehnoloģiskas ierīces. Stāstu par to arī daudziem draugiem un paziņām un reiz viena laba žurnalistikas kolēģe piebrīdināja: „Guna, tu man noteikti pasaki, kad tas... nu, tas... retrogrādais... „čorts” atkal būs klāt!”

Tas nu ir noticis. Kaut kā jāpārdzīvo tuvākās nedēļas, līdz 27. novembrim.Smile
Atslēgvārdi: astroloģija | astrologs | astroloģe | Latvijas Astrologu asociācija | Guna Kārkliņa | retrogrāds | Merkūrs


 

07.11.2012 05:46:57

Hehe tad taapeec man vairs telefons neklausa un darbi darbaa neiet uz priekssu.
Atbildēt
 
07.11.2012 07:44:38

labais!
P.S. Un komentu meģinu jau n-too reizi te pievienot!!!!
Atbildēt
 
07.11.2012 07:45:21

neko neiesaku,tik domāju,ka viss jāpieņem tā,kā ir...pārklāsim visu ar Mīlestību un dzīvosim tālāk...
Atbildēt
 
07.11.2012 08:19:11

Tagad saprotu kapēc mans telefons reizēm negrib lai es neuzklausu citus cilvēkus . Telefonā parādās uzrksta SARUNA AIZLIEGTA; vai NERUNĀT. Tie niķi ir neaprakstāmi. Paldies par informāciju.
Atbildēt
 
07.11.2012 09:31:16

Vakar datorā lapas pašas no sevis skrēja uz priekšu...........jau nodomāju, ka dators saposies pie tēviem. Un protams, komentāru ar tā vienkārši, ar 1.reizi nevar pievienot...
Atbildēt
 
07.11.2012 10:09:49

Es šodien pie ātri darāmiem darbiem
Atbildēt
 
23.11.2012 19:48:02

Šitie atro logu jociņi nudien nav smieklīgi. Uzskatu, ka LV nav Astrologu, bet ir nedaudz ko apguvuši iesācēji, kuru galvenais motīvs ir labi nopelnīt.
Atbildēt
 
30.11.2012 14:28:02

man vispār dators nomira
Atbildēt
 
11.01.2014 14:00:40

Nevajag fleškas pirkt e-netā, tur vislielākais brāķa procents...
Retrogrādā kustība ir tikai projekcijā uz zvaigžņu debess fona... Planētas kā kustējās pa elipsēm, tā turpināja. Kustības virziena maiņa ir tikai ilūzija un tās ietekme uz cilvēkiem arī tikai ilūzija, vai pašsuģestijas radīts efekts. Kurš tam netic uz to nekās tāds neiedarbojas.
Atbildēt
 
14.04.2016 08:21:12

Noderīgs post! Tas ir papildu domas pār tēmu, kas palīdzēja daudz man darbam.[url=http://www.chinareflective.com/]reflective vest[/url]
Atbildēt
 
02.06.2016 01:56:17

there was http://www.tophandbags.ru just
Atbildēt
 
Komentēt
Vārds:

E-pasts:

  Ievadiet tekstu kas redzams pa kreisi: