Agnese Fūrmane
AstroSecret - grūtniecības plānošanai
08.04.2015 09:00:51

Mobilā aplikācija AstroSecret

Strādājot kā astroloģe (www.astrologe.lv), klientes konsultēju jau vairākus gadus. Savās konsultācijās ar jautājumiem par attiecībām un bērniem saskāros visbiežāk. Tāpēc sāku pastiprināti interesēties par šīm tēmām un atklāju, ka milzīga nozīme ir ne tikai mazuļa dzimšanas mirklim, bet arī ieņemšanas brīdim. Vēl vairāk, ne tikai ieņemšanas brīdis ir svarīgs, bet arī deviņi mēneši pirms ieņemšanas, kuros notiek pāra sagatavošanās bērniņa ieņemšanai.

Plānojot grūtniecību un izvēloties bērna ieņemšanai vispiemērotāko savas dzīves brīdi, pārim ir iespējas sagatavoties gaidāmajai grūtniecībai. Ja pāris apzināti gatavojas grūtniecībai, mazuļa atnākšana jeb apaugļošanās diena tiek gaidīta kā lieli svētki.

Lai varētu pienācīgi sagatavoties, sievietei būtu labi zināt šos veiksmīgos ieņemšanas brīžus jau iepriekš. Lai tos noteiktu, vesela komanda ir gadu strādājusi pie jauna projekta - AstroSecret. Tā ir mobilā aplikācija, ar kuras palīdzību sieviete, ievadot savus dzimšanas datus un menstruālā cikla rādītājus, varēs noteikt  ieņemšanai labvēlīgākās dienas.

Labvēlīgākie ieņemšanas brīži tiek noteikti, analizējot sievietes dzimšanas kartes radītājus un konkrētās ieņemšanas dienas astroloģisko fonu. Mobilā aplikācija uzrādīs tikai labvēlīgās ieņemšanas dienas. Tāpēc var gadīties, ka kalendārā ne visi ovulācijas cikli tiks uzrādīti kā piemēroti ieņemšanai. Reizēm astroloģiski labvēlīgā ieņemšanas diena var nesakrist ar sievietes fizioloģisko ciklu.

Astroloģiski labvēlīgo dienu saskaņošana ar sievietes ovulācijas ciklu ir viena no šīs  aplikācijas būtiskām priekšrocībām un padara to unikālu, piemērotu katrai sievietei individuāli.

Jo sievietei harmoniskāki dzimšanas horoskopa rādītāji, jo vairāk būs labvēlīgo ieņemšanas dienu. Savukārt sarežģītu horoskopu īpašniecēm var nākties pagaidīt.

Uzskatu, ka šie aprēķini daudzām sievietēm palīdzēs ieņemt bērniņu, jo, pirmkārt, atbrīvos no stresa, ko rada ‘’tukšie mēneši’’ jeb brīži, kad ļoti gribās, bet nesanāk.

Jaunām meitenēm, kuras tik drīz vēl bērnus neplāno, aplikācija būs noderīgs rīks,  lai sekotu menstruālajam ciklam un plānotu dzīvi ilgtermiņā.

Šādā veidā mūsdienu straujajā pasaulē, ar moderno tehnoloģiju palīdzību, būs iespējams dzīvot saskaņā ar dabas ritmiem.

Pirms bērniņa ieņemšanas svarīgi pievērst uzmanību savai pašsajūtai, parūpēties, par fizisko veselību, ievērot veselīgu ēšanas režīmu, nodarboties ar sev vēlamām fiziskām aktivitātēm.

No savas pieredzes varu ieteikt grūtnieču jogu, kuru ieteicams apmeklēt vēl pirms grūtniecības iestāšanās.

Tikpat svarīgs kā fiziskā labsajūta, ir arī emocionālais gandarījums un dzīvesprieks. Tāpēc, gatavojoties mazuļa ieņemšanai,  jācenšas vairāk laika veltīt lietām, kuras sagādā prieku. Un vēl, ne mazāk svarīgs nosacījums ir apmierinātība ar savu sociālo statusu, darbu un, protams, attiecībām ģimenē.

Vairāk par jauno projektu iespējams uzzināt www.astrosecret.net

Ļoti ceru, ka varēsim būt noderīgi un palīdzēt daudzām jo daudzām sievietēm piepildīt sapni par mazuļa atnākšanu. Šobrīd aplikāciaj pieejama Android lietotājiem, tuvākā mēneša laikā plānojam publicēt arī iPhone versiju!
Atslēgvārdi:


 

Komentēt
Vārds:

E-pasts:

  Ievadiet tekstu kas redzams pa kreisi: