Astrologu vasaras skola - nometne

Piektdiena, 03 maijs 2013 22:03
Drukāt PDF

Astrologu vasaras skola 2013

Tiek izsludināta astrologu vasaras skola 2013 - nu jau septīto reizi tiksimies augustā uz 3 dienām, lai runātu par un ap astroloģiju un visu, kas ar to saistīts.

Šī gada nometnes norises laiks - no 15. līdz 17.augustam. Norises vieta - viesu nams "Bille".

 

Šobrīd zināmie lektori un tēmas:

15.augustā - Līga Šīrona "Astromitoloģija. Sinastrijas"- astroloģiskās planētas kā mītiski tēli, dievības un arhetipi mūsu iekšējā pasaulē. To attiecības, dzimtas koks, bērnība un citas raksturu veidojošās iezīmes. Planētu savstarpējās attiecības personībā, tās natālajā kartē, kā arī divu vienas planētas arhetipu saskarsme sinastrijās".

16.augustā - Dace Ozola "Astrodizains" - daļu no lekcijas tērmas Dace iezīmēja pagājušā gada LAstrAs konferencē, kā arī pieskārāmies tai 2012.gada nometnē Ata Zariņa lekcijā. Klausītāju interese bija gana liela, lai šogad es Dacei kā profesionālai arhitektei un astroloģei piedāvātu veltīt tēmai veselu dienu.

17.augustā - Aleksandrs Sokolovs "Direkcijas" - pēc vairāku gadu pārtraukuma sagaidam viņu atpakaļ nometnes lektora statusā. Direkcijas ir ļoti precīzs instruments profesionāla astrologa rokās - prasmi šo instrumentu lietot varam slīpēt vēl, vēl un vēl.

15.augusta vakarā - Selga Godmane "Bioenerģētika, darbs ar savu un klienta enerģiju" (vakara nodarbība - Ls 2,50) - strādājot ar cilvēkiem, konsultējot viņus, gribot negribot nākas rēķināties ar enerģētisku mijiedarbību starp astrologu un klientu. Kā uzturēt savu enerģiju možu un tīru, kā palīdzēt klientiem krīžu situācijās, par to stāstīs hipnoloģe, Austrumu masāžu speciāliste Selga Godmane (Vītola).

 

Pieteikšanās uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai tel. 29434903.

Dalības maksa Ls 55, LAstrA biedriem un/vai vismaz 3 iepriekšējo astrologu vasaras skolu-nometņu dalībniekiem - Ls 50. Dalības maksā ietilpst dienas nodarbības, ēdināšana un naktsmājas.

NB! Nometnes dalībnieku skaits var tikt ierobežots!