Mēneša prognoze

Sestdiena, 04 aprīlis 2015 00:50 Gita Priede
Drukāt PDF

Prognoze aprīlim

Autore: Gita Priede
Avots: Astroloģiskais kalendārs 2015

 

Ceturtais gada mēnesis sāksies ar dinamiskāku enerģijas devu un Mēness aptumsuma ietekmi, kas nereti izpaužas radikālākā sabiedrības neapmierinātībā. Pacietīgi pie sevis turētās un uzkrātās emocijas šajā laikā var izlauzties uz āru dumpinieciskā veidā. Darba netrūks tiem, kuri palīdz citiem uzturēt fizisku un garīgu veselību.

Līdz pat 15. datumam arī informācijas planēta Merkurs provocēs nediplomātisku saskarsmi. Dažiem mēles būs asākas par nažiem. Izglītības iestāžu darbiniekiem aprīļa pirmā puse prasīs daudz vairāk pacietības un smalkjūtības jaunās paaudzes izpratnē. Labā ziņa – šajā laikā būs jaunas, oriģinālas idejas un lielāka pārliecība darīt savādāk. Drosmīgajiem piederēs pasaule, tieši tikpat ļoti kā sava ceļa gājējiem, kuru kompass ir sirdsbalss.

Aprīļa vidus ieviesīs vairāk skaudruma attiecībās, sākot no galējībām un visatļautības līdz pat bailēm ļauties mīlestībai. Laime būs atrast vidusceļu.

Aprīļa trešā dekāde paies rāmākā noskaņā, tiks baudīts pavasaris, dabas skaistums un miers. Valdīs lielāka tieksme pēc harmonijas un saticības un rāmāk tiks izvērtētas prioritātes. Sarunas vīsies galvenokārt ap praktiskām lietām. Tie, kuriem patīk mājas pārkārtošanas un amatniecības darbi, būs aizrāvušies ar jaunām idejām: ko pārveidot, ko veidot no jauna. Arī dārzos izpaudīsies jaunrade. Mēneša izskaņa būs labvēlīga romantiskiem ceļojumiem, lielisku novērtējumu gūs radošo profesiju pārstāvji. Manāmi vairāk būs dzīvespriecīgu sarunu un aizrautības apgūt un izzināt jaunas lietas dzīvē. Zvaigznes vēlīgākas kļūs arī pret tirgotājiem, oratoriem un citiem izveicīgajiem.

Labās mēneša dienas: 2., 9., 14., 17., 22., 26., 30.

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 04 aprīlis 2015 21:47