Raksti

Neptūna aspekti ar MC

Drukāt PDF

Profesionālā astroloģija ir sarežģīts priekšmets – gandrīz tikpat sarežģīts kā neskaitāmās izvēles un izaicinājumi, ar kuriem cilvēki sastopas ikdienas darbavietā. Lai nonāktu pie secinājuma par profesionālajiem potenciāliem ir jāanalizē daudzi astroloģiskie faktori iespējamai karjeras izvēlei, to skaitā:

  • - zīme uz MC un jebkura planēta 10tajā mājā
  • - zīme 2trās mājas virsotnē un jebkura planēta 2trajā
  • - zīme 6tās mājas virsotnē un jebkura planēta 6tajā
  • - Saules izvietojums mājā
  • - dzīves joma tiek vadīta jebkurā mājā ar stelliumu

Turklāt šie izvietojumi, izvērtējot dažādās planētas un aspektus ar MC var piešķirt lielāku jēgu (dziļumu) uz profesionālo analīzei. Šīs planētas un viņu zīmes ne vienmēr reprezentē iespējamo karjeru – ja vien tās neiekrīt 6tajā vai 2ajā mājā. Tomēr šīs planētas reprezentē stiprās puses un iespējas ko cilvēks var sasniegt darba vietā, vai tieši pretēji rakstura īpašības, enerģijas fokusus vai paraugus kas mazina veiksmi karjerā. Mājas kurās planētas iekrīt parāda reģionus personas dzīvē kas vai nu piesaista vai atgrūž enerģiju no karjeras centieniem.

Lasīt tālāk...
 

Dievišķās uguns refleksija uz Lauvas – Ūdensvīra ass

Drukāt PDF
Rejs Grass

Lai to attēlotu, vajadzētu tūkstoš vārdus, jūs teiksiet. Kad man jautāja par galveno ideju projektā, ko esmu veltījis Lauvas – Ūdensvīra asij, es momentā atcerējos kādu attēlu:

Divi vai trīs bērni rotaļājas smilšu kastē, laimīgi un dzīvespriecīgi smejas un trallina, bet tajā laikā ap šo idilles vietu riņķo baltos halātos tērpti zinātnieki un rūpīgi novēro un pieraksta katru kustību, lai izpētītu rotaļas raksturu

Tāpat kā visos attēlos un simbolos, arī šajos teikumos slēpjas vairāki zemteksti. Šāda iemesla dēļ šī epizode kalpo kā labs izejas punkts, lai pievērstos dažām no daudzajām tēmām, kas saistītas ar Lauvas – Ūdensvīra polaritāti. Es ceru, ka palīdzēšu saprast, ka šī zodiakālā polaritāte svarīga ne tikai tādēļ, lai izprastu mūsu personiskos horoskopus, bet galvenokārt, lai tā kļūtu par atslēgtu vēsturiska perioda nozīmes izpratnei, jo mēs ienākam izdaudzinātajā Ūdensvīra laikmetā.

Lasīt tālāk...
 

Venēras - Plutona aspekti: Tas, ko es daru, attiecas tikai uz mani!

Drukāt PDF

Donna Kaningema

Šajā rakstā mēs turpinām sēriju par ārējo planētu aspektiem pret Venēru, aplūkojot, ar ko ir līdzīgi un kā atšķirās aspekti starp Venēru un Plutonu. Piemēri ņemti no Luisa Rodena AstroDatuBankas un tās papildprogrammas AstroDataBase -  kompaktdiska ar vairāk nekā 20 000 karšu.

Venēras-Urāna aspekti pretstatā Venēras-Plutona aspektiem

Pagājušo reizi apskatījām dažādus Urāna - Venēras aspektus slavenību kartēs. Šo grupu loģiski varētu nosaukt par Izredzētajiem, jo tie ir spilgti cilvēki no vismežonīgākajiem, neaizmirstamākajiem stila noteicējiem un novatoriem mākslas, izklaides un modes jomās, kā arī vienkārši bēdīgi slaveni cilvēki.

Lai intuitīvi sajustu atšķirības starp Venēras – Plutona un Venēras – Urāna aspektiem, apskatiet tabulā dotos salīdzinājumus. Jums atliek tikai salīdzināt pašpilnveidošanās guru Džona Bredšova (Plutons – Venēra) dziedniecisko klātbūtni ar aizrautīgo meiteņu mīluli Ričardu Simonsu (Urāns – Venēra), lai saprastu, ka tie ir pavisam cita rakstura aspekti. No kvadrāta aspekta salīdziniet sardoniski pacelto Džeka Nikolsona uzaci ar pārdrošo Elvisa gurnu pagriezienu. No opozīcijām spilgtāk atbilst Selīnas Daionas elegantā, skatuviskā stāja ar pretējā pusē Bretu Batleru, kas "atgādina jūs".

Lasīt tālāk...