Venēras - Plutona aspekti: Tas, ko es daru, attiecas tikai uz mani!

Drukāt PDF

Donna Kaningema

Šajā rakstā mēs turpinām sēriju par ārējo planētu aspektiem pret Venēru, aplūkojot, ar ko ir līdzīgi un kā atšķirās aspekti starp Venēru un Plutonu. Piemēri ņemti no Luisa Rodena AstroDatuBankas un tās papildprogrammas AstroDataBase -  kompaktdiska ar vairāk nekā 20 000 karšu.

Venēras-Urāna aspekti pretstatā Venēras-Plutona aspektiem

Pagājušo reizi apskatījām dažādus Urāna - Venēras aspektus slavenību kartēs. Šo grupu loģiski varētu nosaukt par Izredzētajiem, jo tie ir spilgti cilvēki no vismežonīgākajiem, neaizmirstamākajiem stila noteicējiem un novatoriem mākslas, izklaides un modes jomās, kā arī vienkārši bēdīgi slaveni cilvēki.

Lai intuitīvi sajustu atšķirības starp Venēras – Plutona un Venēras – Urāna aspektiem, apskatiet tabulā dotos salīdzinājumus. Jums atliek tikai salīdzināt pašpilnveidošanās guru Džona Bredšova (Plutons – Venēra) dziedniecisko klātbūtni ar aizrautīgo meiteņu mīluli Ričardu Simonsu (Urāns – Venēra), lai saprastu, ka tie ir pavisam cita rakstura aspekti. No kvadrāta aspekta salīdziniet sardoniski pacelto Džeka Nikolsona uzaci ar pārdrošo Elvisa gurnu pagriezienu. No opozīcijām spilgtāk atbilst Selīnas Daionas elegantā, skatuviskā stāja ar pretējā pusē Bretu Batleru, kas "atgādina jūs".

Datu bāzes saraksts piemēriem ar Plutona – Venēras aspektiem nebija tik uzkrītošs kā Urāna – Venēras publikai, - es to novērtēju tikai kā vienu desmito daļu. Tā tas varētu būt, jo Izredzētie atrodas spožajā biznesā, bet Plutona – Venēras cilvēki pievilcīgi savādākā veidā. Kopumā Urāna Venēras cilvēki ir mežonīgāki, izveicīgāki, redzamāki, vairāk priecājas. Tā nav, ka Venēras – Plutona cilvēkiem pietrūktu viņu pievilcības, - es domāju Antonio Banderasu – bet tā ir cita pievilcība.

 

Plutona-Venēras un Urāna-Venēras aspektu salīdzinājums:

 

Plutona – Venēras savienojums: Urāna – Venēras savienojums:
Sāra, Jorkas hercogiene Candice Bergen
Džons Bredšovs Ričards Saimons
Antonio Banderass Deivids Koperfīlds
Plutona – Venēras kvadrāts: Urāna – Venēras kvadrāts:
Eleonora Rūzvelta Princese Diāna
Džeks Nikolsons Elviss Preslijs
Engelberts Hamperdings Mākslinieks, pazīstams kā Prinss
Plutona – Venēras opozīcija: Urāna – Venēras opozīcija:
Selīna Diona Brets Batlers
Roberts Kenedijs Jesse Jackson
Čelsija Klintone Grace Slick
Plutona – Venēras trigons: Urāna – Venēras trigons:
Vanesa Redgreiva Lusila Bolla
Evel Knievel Henrijs Vinklers
Ričards Niksons un Peta Niksone Ed Koch

 

 

Plutona un Venēras savienojums – intrigas sabiezē

Viena tehnika, kas tiek izmantota šajā sērijā, ir atslēgas vārdu un galveno jēdzienu savienošana, kas saistās ar abām planētām šajā aspektā.

Venēra nosaka: Plutons uzstāj:
Ko mīlēt Tikai tos, kam var uzticēties
Cik brīva ir mīlestība Ar asinīm parakstīts zvērests
Kā tiek izrādīta mīlestība Kaislīgi un konfidenciāli
Kā piesaista mīlestību Pārliecinās, ka tā nepieciešama
Skaistuma un stila izpratni Melna āda, sasprindzināti muskuļi
Kompromisa iespējas Absolūta kontrole

 

Kā jūs redzat, tā nav bezrūpīga kombinācija, patiesību sakot, neviena spēcīga kombinācija ar Plutonu tāda nav, tomēr mums visiem nākas kaut kādā veidā integrēt Plutona enerģijas savā dzīvē. Plutonam ir saistība ar varu un kontroli, ar to, kas ir slepens, bet tāpēc ne mazāk svarīgs. Plutoniķi ir cilvēki, kuru kartē Plutons ir stiprs (resp., Plutonam ir aspekti ar Sauli, Mēnesi, Ascendentu vai MC, vai arī Plutons ir pamatīgi aspektēts, vai arī ir stelliums Skorpionā vai stipra 8. māja). Ne katrs ar Plutona – Venēras aspektu ir plutoniķis, bet šie cilvēki bieži iemīlas plutoniķos un pieņem partnera pasaules uzskatu.

Plutona-Venēras aspektu kopīgā tēma

Lai cik lieliskas un apbrīnojamas būtu AstroDatu Bāzes iespējas, taču mēs nedrīkstam aizmirst kādu lietu. Tā kā galvenā vērība tiek pievērsta spīdekļiem un noteiktu astroloģisku faktoru ietekmei uz dzīvi, jāatceras, ka Plutona – Venēras aspekta efekts ir "lielāks par dzīvi". Pētot aprakstus, nevajag pārsteidzīgi secināt, ka jūsu meita, kuras kartē ir šis aspekts, kļūs par Pirmo Lēdiju. Aspekts – tā ir tikai daļa no veselā, un tas, kas cilvēku padara ietekmīgu vai populāru, atkarīgs no visa veseluma.

Analoģiski – jūsu pašu attiecības vai jebkura cita cilvēka, kura kosmogrammu jūs analizējat, nav tikai vienīgi Venēras aspekti. Lai „bilde kļūtu skaidrāka”, izpētiet Venēras aspektus ar 5., 7., un 8. mājām un to pārvaldniekiem. Paturot tos prātā, mēs varam turpināt studēt Venēras–Plutona variantus pēc sekojošiem aprakstiem.


„Kūpošs!”Kā jau varējāt iedomāties, Venēras - Plutona kombinācija piešķir lielu kaisli. Cilvēki ar šo savienojumu,- piemēram, seriālu varonis, siržu lauzējs Antonio Banderass un dziedātājs Hose Felisiano, slavens ar smeldzīgo hīta "Come on Baby, Light My Fire” izpildījumu.


„Nebāziet degunu manās darīšanās!”Daudziem Venēras Urāna cilvēkiem kliedzoša seksualitāte kalpo vairāk lai pārsteigtu vai sevi apliecinātu, nekā to prasa hormoni. Plutona – Venēras cilvēki var būt seksuālāki daudz aktīvāki, nekā viņu debesu brāļi, taču viņi uzskata, ka tā ir viņu privāta lieta un citiem gar to nav nekādas daļas. Patiesībā slepenība pastiprina kaisli. Seksuāla intriga vai ofisa romāns ir vilinošs, tas ir kā balva par izvairīšanos no nepatikšanām vai kā rēķinu kārtošana. Ja „netīrais noslēpums” nāk gaismā, par to vairāk jūt kaunu kā nožēlu, piemēram, Bils Klintons (sekstils), sv. Džimmijs Svagertons un Vudijs Alens (kvadrāts). Līdzīgās situācijās nonākušās sievietes ar Venēras – Plutona aspektiem – vieglas uzvedības sieviete Kristīne Kellere no Profumo skandāla (opozīcija), Džima Bekera mīļākā Džesika Hāna (konjunkcija). Tomēr daži ar saspringtiem aspektiem apmierināti pieturas savu tiesību aizstāvēšanas taktikai: „Ja nejautā - nestāsti!”, tāda bija arī Klintona atbilde uz geju jautājumu par bruņotajiem spēkiem.

„Pasaulē viss griežas ap seksu un naudu”Mums koledžā bija vecs izvirtis profesors, kuram sarunās patika mūs šokēt, nerunājot jau par ķērienu politikā. Viņam droši vien bija Plutona – Venēras aspekts. Aktīva politiska domāšana vienlaicīgi ar personisko pievilcību šiem ļaudīm veicina iespējas kopīgiem saietiem ar aktīvām un novatoriskām aprindām.

Starp cilvēkiem ar šādiem aspektiem ir daudzi, kuri izdevīgi apecējušies, lai veidotu savu dinastiju. Vairākām mūsdienu pirmajām lēdijām un politiķu sievām ir šādi aspekti, un, ja mums būtu pieejami politisko aprindu spīdekļu sievu dati, mēs redzētu, ka tas ir raksturīgi. Kā piemēru var nosaukt Petu Niksoni, Betiju Fordu (abām trigons), Eleonoru Rūzvelti un Hillariju Klintoni (kvadrāts). Britu karaliskās ģimenes locekļiem Elizabetei II, Čārlzam un Filipam, visiem ir šie aspekti, arī topošajai Jorkas hercogienei Sārai.

Starp cilvēkiem, kuru kosmogrammās redzami šie aspekti, ir titāni, kuri izmanto varas un naudas vilinājumu, lai iekārdinātu tos, uz kuriem tas iedarbojas uzbudinoši. Liekas, ka šie vīrieši uzskata seksu par aktīvu piedevu savam postenim un arī par sporta veidu, kurā sieviete ir trofeja. Daži, kurus statistika ierindotu šajā kategorijā – Roberts Kenedijs un Hovards Hadžess (abiem opozīcija), Aristotle Onasis (kvinkonss),  Henrijs Kisindžers un Bils Klintons (sekstils).

„Es un tu pret visu pasauli”Daudzi plutoniķi baidās no nodevības un nespēj uzticēties sakarā ar bērnības traumām un zaudējumiem. Viņi bieži kļūst vientuļi, atsvešinās un mokās kauna sajūtā, ka citi var uzzināt viņu ģimenes noslēpumus. Kad viņi atrod kādu, kam uzticēties, kādu, kurš viņus pieņem un saprot, tas viņus glābj no neciešamās vientulības. Viņi baidās tikt atstāti un dara visu, lai noturētu savu mīlas objektu. Plutoniķiem nav attiecību, viņi ņem ķīlniekus. Ja tie, kam Plutona – Venēras aspekti, nav īsti plutoniķi, viņi tomēr var uzņemties saistības, lai partneris justos drošībā un mīlēts, kas nav viegls uzdevums, ja bijuši piedzīvoti nopietni zaudējumi.

„Mana mīlestība tevi izdziedinās”Šīs ticības kvazi-arhetipiska forma redzama filmā par Supermenu, kurā viņš pagriež pasauli atpakaļ, arī laiks mainās un viņš izglābj Luisu Leinu. (Pirms dažiem gadiem es publicēju karti, kura strādāja stipram vīrietim, kurš tai laikā startēja pirmajā Supermena radio programmā: 12.februāris, 1940, 5:15, Ņujorka).

Būt „glābtam” ir vilinoši, bet, ja tas velkas ilgi, rodas atkarība. Mīlestība un sapratne dziedina, taču ilgu laiku būt padevīgam grūti, un, kad cilvēki šādā veidā kļūst „izdziedināti” viņi dodas tālāk, savā dzīvē. (Tas labi ilustrēts filmā „Paisumu princis”). Jāatceras, ka plutoniķi ir bīstami, ja tiem atsaka. Veidojot cita tipa attiecības, neapzināti var rasties vēlēšanās piesaistīt sev cilvēku, simulējot palīdzību. „Vājais” partneris var apvainoties par viņam piešķirto nepiemēroto nevarības stāvokli un nikni pretoties, lai atjaunotu kontroli.

Šī aspekta daudz veselīgāka izmantošana ir dziedniecisks darbs profesionālā līmenī, izmantojot sirds čakras palīdzību. Džonam Bredšovam, kurš ļoti daudz strādāja ar Plutona vainas un kauna sajūtu problēmām, ir savienojums 3. mājā. Artūrs Džanovs, kurš attīstīja tehniku, ko nosauca par „pirmatnējo kliedzienu”, šo 3. mājas savienojumu izmantoja gandrīz burtiskā nozīmē. Betijas Fordas nodošanos palīdzēt cilvēkiem atbrīvoties no atkarībām var redzēt trigonā ar eksaltētu Venēru Zivīs un Plutonu Vēzī. Metafiziķei Terijai Kolai-Vitakerei ir kvinkonss un viņas attiecību problēmas reizēm apkaunoja viņas darbību.

Plutona – Venēras individuālie aspekti un to atšķirības

Tabulā norādīti tikai daži cilvēki, kuri, šķiet, visvairāk simbolizē aspekta specifiku, paskaidrojumos minētas arī citas slavenības ar šādiem aspektiem.

Plutona – Venēras savienojums
Vārds Pazīstams kā: Orbiss: Venēra: Plutons:
Hose Felisiano dziedātājs 2.1 13° Lauvā, 10.mājā 11° Lauvā, 10.mājā
Džons Bredšovs pašpalīdzības guru 2.9 25° Vēzī, 3.mājā 22° Vēzī, 3.mājā
Sāra Fergusone hercogiene 2.9 8° Jaunavā, 10.mājā 5° Jaunavā, 9.mājā
Roberts Douls politiķis 3.5 14° Vēzī, 3.mājā 11° Vēzī, 3.mājā
Antonio Banderass aktieris 3.6 1° Jaunavā, 6.mājā 5° Jaunavā, 6.mājā

 

Savienojums

Izņemot tos, kuriem ir arī citi svarīgi aspekti, cilvēks ar konjunkciju attiecības nesaprot savādāk kā vienīgi plutoniskas – viņi nevar iedomāties mīlestību bez intensitātes, bez varas, kura rada problēmas, bez kaislības, finansēm un līdzekļiem, kas savukārt izraisa konkurenci, iespējams, bez cīņas par kontroli un, ja mierīgā ceļā, tad bez transformācijas. Šis ir visspēcīgākais Plutona – Venēras aspekts (iespējams, no visiem Venēras aspektiem), to var pielīdzināt ūdeņraža bumbai. Ja citi liktos apmierināti, tad šiem ir sajūta, ka viņi nomirs bez mīlestības, ka viņi to nedrīkst pazaudēt, jo to nepārcietīs, viņi ar to ir apmāti. Pārsnieguši uzmācīgo mīlestības ideju līmeni, viņi spēj patiesi nodoties dziedniecībai, kļūst par cilvēkiem ar labu sirdi, kā, piemēram, Džons Bredšous un Artūrs Džanous.

Plutona – Venēras kvadrāts
Vārds Pazīstams kā: Orbiss: Venēra: Plutons:
Džeks Nikolsons aktieris 1.7 24° Aunā, 10.mājā 26° Vēzī, 12.mājā
Eleanora Rūzvelte pirmā lēdija 1.9 3° Jaunavā, 9.mājā 1° Dvīņos, 6.mājā
Hilarija Klintone pirmā lēdija 2.0 16° Skorpionā, 5.mājā 14° Lauvā, 3.mājā
Liza Teilore aktrise 3.0 17° Aunā, 4.mājā 20° Vēzī, 8.mājā
Lusila Bola komēdiju aktrise 4.6 23° Jaunavā, 9.mājā 28° Dvīņos, 6.mājā

 

Kvadrāts

Kvadrāta īpašnieki savu vīrišķību vai sievišķību piesaka enerģiski – Engelberts Hamperdings, Brūss Lī. Līna Ternere, Džeina Mensfīlda, arī Stefanija Povere ir starp tiem. Tādiem cilvēkiem bieži piemīt sarkastisks humors, var būt maskulinizētas vai feminizētas personības, var pieņemt „sliktā zēna” tēlu, kā Džeks Nikolsons. Goldija Hauna, Lusila Bolla, Sara Bernharda veiksmīgi parodēja mēmas blondīnes, kuras vēl arvien turpina apburt.

Plutona – Venēras opozīcija
Vārds Pazīstams kā: Orbiss: Venēra: Plutons:
Roberts Kenedijs senators 0.6 15° Mežāzī, 9.mājā 14° Vēzī, 3.mājā
Howard Hughes miljonārs 1.1 20° Strēlniekā, 4.mājā 21° Dvīņos, 10.mājā
Čelsija Klintone prezidenta meita 1.3 20° Aunā, 5.mājā 21° Svaros, 11.mājā
Selīna Diona dziedātāja 2.3 18° Zivīs, 9.mājā 21° Jaunavā, 3.mājā
Pols Ņūmens aktieris 2.4 14° Mežāzī, 1.mājā 12° Vēzī, 6.mājā

 

Opozīcija

Šo grupu pārstāv liels ietekmīgu vīriešu pulks, bez tabulā minētajiem vēl var pievienot amerikāņu „naudas maisu” Domaldu Reiganu un nacistu ģenerāli Rommelu. Opozīcijām tipisks kontrasts ar savienojumu vai kvadrātu, te ir tendence uz āru vērstām darbībām, tas ir, viens otru grib kontrolēt vai izmantot. Hadžess, viens no populārajiem sakarā ar mīlas sakariem ar jaunām kinoaktrisēm, cieta no paranojas un mūža beigās tika izolēts no sabiedrības. Kenedijas tautā kļuva populārs ar saviem pētījumiem, un tomēr pēdējie atklājumi liecina, ka, iespējams, tie bija noziedzīgi sakari, kas spēlēja svarīgu lomu ģimenes politiskajā karjerā. Nebeidzas prātojumi attiecībā uz Merilinas Monro sakariem ar brāļiem Kenedijiem, - vai tam bija kāds sakars ar viņas nāvi.  Vai tā bija vai nebija, to mēs nekad neuzzināsim, bet publiku bezgalīgi fascinē varas un dzimumu attiecības.

Plutona – Venēras trigons
Vārds Pazīstams kā: Orbiss: Venēra: Plutons:
Peta Niksone pirmā lēdija 0.8 27° Ūdensvīrā, 3.m. 27° Dvīņos, 7.m.
Betija Forda pirmā lēdija 0.9 2° Zivīs, 6.m. 3° Vēzī, 10.m.
Elizabete II karaliene 1.3 14° Zivīs, 1.m. 12° Vēzī, 6.m.
Maikls Džordans sportists 1.8 13° Mežāzī, 9.m. 11° Jaunavā, 5.m.
Maikls Dž. Fokss aktieris 2.7 3° Vērsī, 2.m. 5° Jaunavā, 7.m.

 

Trigons

Mierīga seksualitāte un patīkams šarms raksturo Venēras Plutona trigonu. Vairāk seksuālā pievilcība kā „kaimiņzēnam”, - Maikls Džordans, Maikls J. Fokss un slidskrējējs Kurts Braunings. Palikdami ārēji mierīgu sejas izteiksmi, neuzmācīgi mīlestībā (salīdzinot ar saspringtiem aspektiem), taču viņiem piemīt ne mazāks magnētisms. Daudzi no trigona īpašniekiem labi apprecas, skaidri novērtē situāciju. Petu Niksoni un Betiju Fordu jūs iespējams nenovērtēsiet kā apburošas meitenes, taču viņas acīmredzot zināja, kā savus vīrus darīt laimīgus vai kur pievērt acis par grēkiem. Trigons te veicina sievas savlaicīgu atbalstu vīram un uzmanīgas politiķa sievas stāvokli, kura zina, kā kontaktēties ar bagātiem un populāriem cilvēkiem un aktīvi piedalīties vīra karjerā. Šis aspekts piešķir vieglumu attiecību, draudzības veidošanā, apvienojot ar veiksmi politikā, socializācijā un karjerā

Venēras-Plutona pāri – daži stāsti pārdomām

Viena lieta, ko es uzzināju novērojot cilvēkus un viņu attiecības ar astroloģijas starpniecību – ka tāds tādu atrod. Mums ir tendence piesaistīt tos, kuriem Venēras aspekti līdzīgi mūsējiem, jo viņi saprot šo attiecību veidu, mēs spējam viņus pieņemt, līdzīgā veidā izrādīt jūtas vai cieņu. Mums var būt līdzīgs stils un gaume, līdzīgi uzskati par to, kas sociāli pieņemams, kas ne.

Nav neviena tipiskāka pāra, kas būtu vēl indīgāks, parasti kombinācijā ar citām saspringtām vietām. Iespējams, ka pārāk intensīvi, pārāk īpašnieciski un pārāk stipri viņi grib saistīties ar tiem, kuriem kartēs vieglāki aspekti. Viņi dara jebko un visu, lai noturētu mīļoto un izslēgtu pārējās iespējas, un tā ietekmē attiecības, ka jebkura bauda var patiešām kļūt smaga.

Mēs apskatīsim trīs labi pazīstamus pārus, kuros katram partnerim ir Venēras – Plutona aspekts. Tie ir Fils un Bruna Hartmani, Vudijs Alens un Mia Farova, un Bils un Hilarija Klintoni.

Pirmo un otro pāri es raksturotu kā aizņemtus „flirtā ar ēnu”. Mīlestības ieinteresēti šādi Venēras – Plutona cilvēki var mēģināt labot plutonieša negatīvās īpašības. Sliktākajā gadījumā Plutons var izlikties „neredzams” vai „beigts”.  Mēs visi dalāmies šajos negatīvajos Plutona aspektos blakus pozitīvākiem, sevi transformējot un atjaunojot. Tomēr Venēras – Plutona īpašnieki, kuri noliedz to ēnas puses, var krist kārdinājumā, vēloties to pārdzīvot caur citiem.

Rotaļāšanās ar risku var būt aizraujoša. Sieviešu, kuras romantiskos nolūkos sarakstās ar cietumniekiem natālās kartes varētu saturēt Plutona – Venēras aspektus. Afēristiem un zeltračiem, tāpat arī cilvēkiem, kurus viņi apkrāpuši, var būt šis aspekts. Plutons eksaltācijā saspringtos aspektos norāda apsēstību ar ideju vai domu pārņemtu gadījumu iespēju.

Protams, var būt labākas Plutona – Venēras dāvanu izmantošanas iespējas. „Flirts ar ēnu” ir hronisks variants, bet, ja jums jāpieradina tīģeris, lai justos varens un mīlēts, tad jums iespējams nepieciešama palīdzība. Apskatiet savus tranzītus rūpīgāk, jo kādā vietā tīģeris var jums uzbrukt. Astrologi, kad jūsu Venēras – Plutona klienti pārdzīvo šāda rakstura tranzītus, pasakiet viņiem, cik tas ir nopietni. Iespējams, ka viņi neklausīsies, taču jums viņi vismaz jābrīdina (abiem Hartmaniem bija astrologs).

Fils un Bruna Hartmani radīja sensāciju, kad viens otru sašāva 1998. g. 28. maijā. (pievienota Brunas karte). Šajā kartē ir daudz kas, par ko padomāt, bet aprobežosimies tikai ar pārsteidzošo Venēras – Plutona tēmu. Filam bija Plutona Venēras savienojums lauvā 7. mājā, partneru sektorā, tā bija viena no dominējošām tēmām. Ziņās rakstīja, ka viņš gatavojās šķirties, tā bija trešā laulība. Mazliet vairāk „plutonija” kartei piešķir kvadrāts ar Marsu skorpionā. Hīrona tranzīts uz natālā Marsa, abu kvadrāts ar Venēras – Plutona savienojumu, tajā pašā laikā Urāna tranzīts ūdensvīrā opozīcijā pret Plutona - DSC viduspunktu.

Brunas natālajā kartē Plutons atrodas Jaunavā tuvu 12. mājas kuspīgai, Venēra opozīcijā zivīs. Plutona tranzīts akcentēja Plutona - Venēras opozīciju vairāku gadu garumā, kas skāra daļu viņas pusmūža krīzes. Daudzi Venēras – Plutona aspektu īpašnieki pusmūžā „noiet no sliedēm”, arī viņa, kaut gan, protams, pusmūžs prasa attiecību pārskatīšanu un ar to saistītu tematu apgūšanu.  Ticamāk, ka īstais vainīgais bija stacionārais Neptūna tranzīta savienojums ar Brunas Mēnesi ūdensvīrā un Saturna tranzīts ar tiem kvadrātā, uzvedinot uz domām, ka ilgstoša cīņa ar narkotikām beidzot viņu pieveica. (Mēness ūdensvīrā, Neptūns skorpionā un Urāns lauvā – T-kvadrāts norāda uz tieksmi pēc narkotikām, seksa un bagātības).

Otrs Venēras – Plutona pāris bija Vudijs Allens un Mia Farova. Skandaloza informācija ziņās izplatījās 1991. gada decembrī par notikumu ar Farovu adoptēto meitu, Allenu apvainoja par bērna seksuālu izmantošanu. Jūs droši vien paši izdarījāt secinājumus, vai Allens rīkojās vardarbīgi vai tā bija romantiska mīlestība. Pamatojoties uz savu darba pieredzi, kur bijusi darīšana ar incestu, redzēju, ka viņa precīzais Marsa – Plutona – Venēras t-kvadrāts ar Marsu 5 mājā nav pretrunā ar nepārvaramu seksuālu ļaunumu, it sevišķi, kad viņu apsūdzēja, bērna Saule nonāca konjunkcijā ar viņa Marsu. Mia Farova ar savu Venēras- Plutna trigonu droši vien sajuta nemierīgo Vudija dabu un droši vien paļāvās uz to, ka viņas mīlestība spēs viņu mainīt. Tā reti notiek – un tā ir Venēras – Plutona aspektu traģēdija.

Pēdējais pāris - Bils un Hilarija Klintoni. Bila Venēra atrodas svaros 1. mājā, sekstilā ar Plutonu lauvā 11. mājā, tajā laikā kad Hilarijas Venēra ir Skorpionā 5. mājā, precīzā kvadrātā ar Plutonu lauvā 3. mājā. Nav šaubu, jūs par viņiem esat pietiekami daudz lasījuši, tāpat arī es. Ar to tad šo apskatu arī noslēgsim.

 

Izmantotie dzimšanas dati:

Fils Hartmans (Phil Hartman) 1948.g. 24.septembris; 5:00 p.m. EDT, Brantford, Ontario, Canada;

Brynn Hartman, 1958.g. 11.aprīlis; 4:51 p.m. CST, Thief River Falls, MN;

Vudijs Allens (Woody Allen), 1935.g. 1.decembris; 10:55 p.m. EST, Bronx, NY;

Mia Ferrova (Mia Farrow), 1945.g. 9.februāris; 11:27 a.m. PWT, Los Angeles, CA.

© 1999 Donna Cunningham - visas tiesības rezervētas

 

Raksts publicēts sadarbībā ar The Mountain Astrologer,

 

© Andris Račs, materiālus drīkst pārpublicēt Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv