Neptūna aspekti ar MC

Drukāt PDF

Profesionālā astroloģija ir sarežģīts priekšmets – gandrīz tikpat sarežģīts kā neskaitāmās izvēles un izaicinājumi, ar kuriem cilvēki sastopas ikdienas darbavietā. Lai nonāktu pie secinājuma par profesionālajiem potenciāliem ir jāanalizē daudzi astroloģiskie faktori iespējamai karjeras izvēlei, to skaitā:

  • - zīme uz MC un jebkura planēta 10tajā mājā
  • - zīme 2trās mājas virsotnē un jebkura planēta 2trajā
  • - zīme 6tās mājas virsotnē un jebkura planēta 6tajā
  • - Saules izvietojums mājā
  • - dzīves joma tiek vadīta jebkurā mājā ar stelliumu

Turklāt šie izvietojumi, izvērtējot dažādās planētas un aspektus ar MC var piešķirt lielāku jēgu (dziļumu) uz profesionālo analīzei. Šīs planētas un viņu zīmes ne vienmēr reprezentē iespējamo karjeru – ja vien tās neiekrīt 6tajā vai 2ajā mājā. Tomēr šīs planētas reprezentē stiprās puses un iespējas ko cilvēks var sasniegt darba vietā, vai tieši pretēji rakstura īpašības, enerģijas fokusus vai paraugus kas mazina veiksmi karjerā. Mājas kurās planētas iekrīt parāda reģionus personas dzīvē kas vai nu piesaista vai atgrūž enerģiju no karjeras centieniem.

Lai to attēlotu, paņemsim galvenos aspektus Neptuna aspektus ar MC. Šai ārējai planētai (kā katrai planēta) ir vēlamās un nevēlamās izteiksmes (puses), bet ir izaicinoši sabalansēt Neptūna kvalitātes darba vietā, tāpēc ka viņi nepavisam nav pasaulīgi un praktiski. Neptūns ir sapņu, vīziju un iztēles planēta. Mūsu sapņiem ir jāiedvesmo mūs un jāatbalsta pret skarbo realitāti, bet pavadot pārāk daudz laika sapņojot un fantazējot tas mūs nevirza pretim mērķim. Neptūns prezentē radošo garu, garīgumu un vēlmi būt noderīgam – noderīga korekcija ekonomiskā stāvokļa uzlabošanai un atrodas uz apakšējās līnijas. Joprojām šis Neptūna aspekts (šķautne) kad vajāts, nodarboties bez zināšanām un labu realitātes sajūtu, var arī reprezentēt karjeras sabotāžu caur pašapmānu vai kļūstot par upuri/mocekli. Nenotverama un bezformīga, ir Neptūna ietekme ko arī ir grūti īsumā aprakstīt, bet apskatīsim pāris galvenos aspektus uz Debessvidu! Pilnai analīzei jums būs jāņem vērā Neptūna zīme, un svarīgi ir tas ka šī zīme reprezentē visas paaudzes sapņus un grūtības ar kurām tā saskaras tos realizējot. Piemēram, Neptūns Svaru zīmē paaudzes sapnis ir atrast otru pusīti, perfektu mīlestību ar kuru saplūst kopā atstājot drūmo realitāti. Dzīvojot šajā sapnī kaut īsu laika posmu šie cilvēki var padoties kārdinājumam un saderināties, kas var sagrozīt viņu attiecības. Starp citu, Neptūns parāda mūsu atkarības, un tai paaudzei, mīlestība var būt atkarība.

Mēs nevaram apskatīt Neptūna zīmes atrašanās vietu šinī rakstā vai izanalizēt katru iespējamo Debessividus aspektu pilnībā, bet mēs varam norādīt uz auglīgākajām nozarēm ko var attīstīt un izpētīt apskatot Neptūna mājas izvietojumu. Lai sašaurinātu fokusu vēl vairāk mēs apskatīsim kvadrātus Debessvidū no četrām dažādām mājām. Katrs kvadrāts rāda saspīlējumu starp šīs mājas saturu un pasaulīgiem sasniegumiem. Šīs ir tikai dažas iespējamās situācijas.

Neptūns 1mās mājas kvadrātā un Midheven:

Šo cilvēku izskats un sapņainība, nepraktiskums un mīkstmiesīgais (soft – edged) izskats var traucēt panākumiem, korporatīvajā laukā, bet labi kalpo mākslinieciskajā. Par cik 1mā ir viena no veselības mājām Neptūns dažkārt parāda dažus fizisku trauslums kas attālina no karjeras un izaugsmes.

Neptūns 12ajā mājas kvedrāta Midheaven

Neptūna enerģija ir ļoti līdzīga 12tā enerģijai un vēlme atteikties, atkāpties no pasaulīgās pasaules var radīt privātu, pat vientuļu individuāli, tāda veidā augsta profila karjera ir drīzāk iespējama nekā neliela. Domīgs un viens. Atkarības vai bezsamaņas emocijas un motivācijas var sabotēt mērķus. Šīs Neptūna novietojums ir vislabvēlīgākais apkalpošanai, garīgumam, kreatīvai mākslai (rakstniecībai un glezniecībai), kas neprasa satikties ar publiku.

Neptūns 7tītajā mājas kvadrātā Debessvidū:

It īpaši Neptūnam atrodoties Svaros vai Skorpionā, partnera vajadzības tiek novietotas pirms paša mērķiem. Situācijās, kad partneris cieš no atkarības vai nopietnas garīgās saslimšanas neatkarība izsūc enerģiju no personas darba attiecībām. Partneris ar zemu pašcieņu var sabotēt personas karjeru. Pretēji, persona var būt tik ļoti pārņemta ar partnera dāvanām kad viņa vai viņš vairs neredz jēgu karjerai un kļūst par atbalsta personu tā vietā.

Neptūns 6tās mājas kvadrātā un Debessvidū

Disorganizētība, nestabili darba ieradumi un aizsapņošanās dienas laikā var atturēt personu no mērķu nospraušanas un realizēšanas. Jūtoties – un spēlējot upuri – cilvēks var aizkavēt sevi kļūt par autoritāti sevis paša labā, tā vietā viņi kļūst par “kājslauķīšiem”. Šis izvietojums ir lielisks apkalpošanas nozarē strādājošiem, bet cilvēki var kļūt par glābējiem un mocekļiem, tādā veidā ziedojot savu veselību. Kad darbs nesakrīt ar viņu dzīves vīziju (visbiežāk kreatīvo vai garīgo) ķermenis var kļūt slims šādi pieprasot pārmaiņas.

Ir jāapsver abi iemesli kā māja ir iesaistīta un tās novietojums. Piemēram, ir iespējams ka izvietojums ir labvēlīgs starp Neptūnu 6tajā un Debessvidu. Šādā gadījuma viņi joprojām var būt disorganizēti, un nestabili savā darbā, bet viņu kreatīvais materiāls ir daudz nozīmīgāks ilgtermiņa mērķiem, kas ceļ viņu izredzes uz veiksmi. Viņi darbosies ar līdzjūtību un atdevi, bet šie cilvēki nezaudēs savu ceļu, lai “atrastu savu vietu zemes virsū”. Kad Neptūns ir 5iektajā trīskārtīgs (labvēlīgs) un Debessjuma kreativitātes ieguldījums uz ilglaicīgiem sasniegumiem ir vēl vairāk izcelts, tad cilvēkam ir talants darboties ar bērniem, viss kas attiecināms ar darbību ar bērniem būs labvēlīgs karjerai.

Kad Neptūns 2trajā trīskārši uz Debessvidu, krativitāte un līdzjūtība nemazinās no apakšējās līnijas, bet tieši pretēji var tikt harmonizējoši integrēta uz pelnīšanu un dzīvošanu.

Mēs sevi esam ierobežojuši apskatot tikai dažus Neptūna aspektus uz Debessvidu, parādot dažus veidus kā karjera var tikt apvienota ar vēlmēm un vajadzībām un šīs planētas vērtībām. Citas planētas sevi izspēlē savādāk. Ar Marsu ir nepieciešams atrast konstruktīvu veidu integrēt personas dzīšanos (cīņu). Konkurētspēju un dažreiz pat agresivitāti darba telpā. Ar Jupiteru, tā ir vēlme izplesties, attīstīties, augt un mācīties. Jebkurš dotais plāns, karte, ir vairākas planētas ietekmējot Debessvidu, katra palīdz vai sarežģī dzīves uzdevumam atrast īsto nodarbošanos, profesiju.

 

Raksts publicēts sadarbībā ar The Mountain Astrologer,© Andris Račs, materiālus drīkst pārpublicēt Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ,
ar norādi uz avotu: www.astrologos.lv