Prognozes

 

Astroloģe Gita Priede
gita.priede@astrologer.lv
 
 
 
Astroloģiskā prognoze 2011.gadam
 
Janvāris
Janvāris ir jaunas apņemšanās un ieceru laiks. Tiesa gan – šogad debesjumā lielās planētas nesteigs sākt jaunu gadu. Tas nozīmē, ka līdz 22.janvārim sabiedrībā dominēs tāda pati noskaņa kā 2010.gada rudenī. 4.datumā būs Saules aptumsums Mežāža zīmē, kas līderiem var mazināt slavas oreolu. No 13. līdz 24. janvārim labvēlīgs laiks savas mērķtiecības izpausmei, sportam un ilgtermiņa biznesam.
 
Februāris
Sākam jauno 2011.gada dzīvi! Veiksmes planēta, Jupiters, ir pamodusies un ātriem soļiem steidzas cauri Auna zīmei. Tiem, kuriem šomēnes pietiks dūša riskēt, drīz vien būs iespēja svinēt dzīves svētkus un baudīt uzvaras garšu. Februārī debesu svētība tiks novatoriem, drošsiržiem, kā arī tiem profesijas pārstāvjiem, kuri ir bezbailīgi. Šis ir mēnesis, kas pārbaudīs mīlestības izturību un pacietību.  
 
Marts
Marta moto - mazāk runāt, viltīgāk darīt. Šomēnes uzvaras gājienus gan biznesā, gan personīgā dzīvē svinēs sievietes – mednieces. Mēneša trešajā dekādē ir iespējas uzkāpt uz veciem nenaudas grābekļiem! Spriedzes laiks darījuma pasaulē. Finanšu tirgū un politikā iespējamas lielākas plaisas. Sākot no 12.datuma revolūciju planēta, Urāns, pāries Auna zīmē, dodot turpmākiem 7 gadiem pilnīgi jaunas kvalitātes ceļu - auto, tehnoloģiju un interneta attīstībai.
 
Aprīlis
Šomēnes dinamiskais Marss dos iespējas naskāk rosīties tiem, kuriem dzīvē vajag izaicinājumus un cīņas ar sliktajiem. Jārēķinās, ka šī aprīļa joki var tikt pārprasti, strīdi var izcelties uz līdzenas vietas, kā arī iespējams paaugstināts traumu risks. Par laimi Venēras un Neptūna labvēlība ne vienam palīdzēs rast kompromisus – gudras sievietes veidolā, mīlestības žēlsirdībā. Līdz mēneša beigām informācijas planēta, Merkurs, būs atpakaļejošs, kas var radīt apgrūtinājumus pārrunām, līgumiem, dokumentācijai, kā arī sarežģīt ceļojumu plānošanu un tirdzniecības pakalpojumus. 
 
Maijs
Maija sākumā būs novērojama lielāka sabiedrības aktivitāte, sīvāka savstarpējā konkurence un ralliji ielās. Mēneša pirmajā pusē mīlestība tiks pārbaudīta caur uguni un saltumu. Īstenas sirds savienības kļūs stiprākas. No 8. līdz 16. maijam triumfēs flirts, iemīlēšanās un vasarīga noskaņa. Pēc 16. datuma pierims kaislības un priekšroka tiks dota praktiskām lietām. Mēneša trešās dekādes sākumā paaugstināts risks negadījumiem uz ūdens.  
 
Jūnijs
Divu aptumsumu ietekmēts laiks: jūnija sākumā Saules aptumsums Dvīņu zīmē, mēneša vidū – Mēness aptumsums Strēlnieku zīmē. Lielāka iespēja, ka tautas vadoņi var tapt pārprasti, kā arī sabiedrība vienosies uz ideoloģiskām cīņām. Nepieciešams papildus imunitātes stiprinājums. Jūnija trešo dekādi iesakāms veltīt mājai un ģimenes lietām, stiprinot kopības sajūtu.
 
Jūlijs
Mēneša sākumā atkal Saules aptumsums, šoreiz Vēža zīmē, kad jāsargā veselība, it īpaši no pārpūles sirds. Vieglāks laiks jauniem cilvēkiem, kuriem šis jūlija sākums var dāvāt skaistas romantikas brilles, vēlmi parādīt sevi pašā plaukumā. Veiksmīgs laiks ceļojumiem un auto priekiem. Jūlijs būs labvēlīgs lieltirgotājiem, vairumtirgotājiem. Izdosies bizness, kas pelna ar pazemes resursiem.
 
Augusts
Lai sabiedrība neieslīgtu garlaicībā, informācijas planēta, Merkurs, atkal kļūs atpakaļejoša, tādejādi dodot iespēju spēlēt klusos telefonus. Šomēnes vairāk dominēs pārklausīšanās, pārteikšanās, izklaidība, spītība, tehniskas problēmas un braucienu pārpratumi. Arī nemieru cēlājs, Marss, augustā biežāk kutinās nervus un atmodinās gan burkšķus, gan murkšķus. Baudiet šo vasaras mēnesi atpūšoties, lielos darbus pārceļot uz septembri!  
 
Septembris
Krietni pozitīvāks mēnesis, kad pie lieliem plāniem ķersies gan praktiķi, gan mākslinieki. Laikā no 9. līdz 26. datumam notiks aktīvs lietišķo sarunu bums, sabiedrība kļūs vērīgāka un prasīgāka pret apkārtējiem. Mēneša vidū taps meklēti jauni apliecināšanās veidi, lai indivīdi taptu par sabiedrības apbrīna objektiem. Septembra pēdējā dekādē gaidāms dinamisks zvaigzņu stāvoklis, kas neļaus grimt rutīnā.  
 
Oktobris
Ja iepriekšējos divos mēnešos sabiedrība nekautrējās publiski, skaļi paust savu viedokli gan uzslavās, gan kritikas formātā, tad oktobrī daudzas lietas tiks ietīts noslēpumu plīvurā. Iespējamas kļūdas spēju aprēķinos. Prātīgāk ar solījumu došanu un ticēšanu tiem! Mēneša beigās suņi ries un cīnīsies par pliku kaulu, bet smagsvara vilcieni, dosies ceļā uz savu gala mērķi.  
 
Novembris
Mēnesis, kad sabiedrība labprāt vairāk izglītosies - lasīs literatūru, meklēs atziņas kultūras pasākumos, apmeklēs kursus. Bagāts laiks čakliem darba rūķiem, praktiķiem. Novembra vidus kā radīts, lai darbs darītāju veidotu par īstenu meistaru. Mēneša otrajā dekādē Saules aptumsums Strēlnieku zīmē, kad nav vēlami tāli ceļojumi, sirds pārpūle. No 24. datuma informācijas planēta atkal būs atpakaļejoša – iespējami lielāki apgrūtinājumi ceļotājiem un studentiem.
 
Decembris
Pirmajā dekādē nāksies tikt galā ar agrāk līdz galam neizdarīties darbiem, pārrunām un mācībām. 10. datumā gaidāms Mēness aptumsums Dvīņu zīmē, kas var spilgtāk sabiedrībā izcelt domstarpības. Sākot no 14. datuma, mazināsies pārpratumi, par visu būs iespējams vienoties. Decembra trešā dekāde mazāk piemērota avio ceļojumiem. Organizējiet svētkus mājās.
 
 
Astroloģe Gita Priede
Speciāli Ventas Balsij