Prognozes zodiaka zīmēm 2011


Astroloģe Gita Priede

gita.priede@astrologer.lv

 

 

Prognozes zodiaka zīmēm 2011. gadam
 
Auns. Janvāris vēl paies 2010.gada dzīves ritmā, tad, sākot ar februāri, vairums Auni uzņems vēl nebijušu darbošanās enerģijas sparu. Būs jauni plāni, lielas apņemšanās un paļāvība, ka viss ir paveicams, ja tiešām to vēlas. Veiksmes planēta, Jupiters, pret tevi šogad būs ļoti labvēlīga, it īpaši līdz jūnijam dodot jaunas iespējas apliecināt sevi, savus talantus un mērķus. Atceries 2007, 2003. un 1999.gadu? 2011.gadā iespējami līdzīgi notikumi un dzīves pavērsieni. Būs Auni, kam būs drosme sākt jaunu dzīves nodaļu, pilnveidojot savu Es, radot jaunus projektus un dodot iespēju jaunai dvēselei iemiesoties uz šīs Zemes. Nākamgad būs labvēlīgi apstākļi, kad var pieaugt Auna svars un ietekmes spēja. Spraigākas dzīves cīņas var nākties piedzīvot aprīlī un augustā. Tas mudinās pārskatīt savas stiprās un vājās puses. Pārbaudījumu planēta, Saturns, visu 2011.gadu testēs Auna partnerattiecību kvalitāti. Izmanto juridiski sakārtotu attiecību priekšrocības gan personiskā dzīvē, gan biznesa darījumos, tādejādi tapsi pasargāts no sasistas siles sindroma! Sākot no jūnija līdz gada beigām, zvaigznes būs vēlīgas biznesa iecerēm. Daudziem Auniem veiksmīgi izdosies vairot savu labklājību, atrast labāk atmaksātu darbu un baudīt ērtāku dzīves komfortu.
 
Vērsis. Labs 2011.gads, kad viss notiks pēc ticības gan Debesu labvēlībai, gan paša spēkam. No janvāra līdz jūnijam zvaigznes būs vēlīgas pret tiem Vēršiem, kuri sevi izpauž radošā vai garīgā darbā, kā arī medicīnas, reliģijas vai brīvprātīgā darba sfērā. Panākuma lauri būs arī Vēršiem, kuri droši apgūst plašās pasaules ganības. Jārēķinās, ka gada pirmā puse var līdzināties šūpolēm, kad veiksme un pārbaudījumi secīgi mainīsies. Ar lielāku pacietību jāapbruņojas no 4. līdz 20.februārim, kā arī no 25.aprīļa līdz 3.maijām. Romantiska noskaņa un labvēlīga iespēju virkne būs no 27.marta līdz 21.aprīlim, kā arī 9.maija līdz 8.jūnijam. Sākot no jūnija līdz pat 2012. gada jūnijam, veiksmes planēta, Jupiters, atradīsies Vērša zīmē, tādejādi tavu dzīves ceļu darot gaišāku, labvēlīgāku un skaistāku. Veiksmīgs gads ģimenes pieaugumam. Tiks dotas jaunas iespējas, kas lielākoties īstenosies ar panākumiem, radot lielāku pašpaļāvību un sirdmieru. Pārbaudījumu planēta, Saturns, šogad čaklāk skubinās rūpēties par savas imunitātes stiprināšanu. Ar lielāku mīlestību saudzē savu muguru un nieres.
 
Dvīņi. Kas netika paspēts 2010.gadā, tas vēl ir padarāms janvārī. Būs Dvīņi, kuri gada pirmajā mēnesī viegli uzkāps karjeras virsotnē un baudīs sabiedrības atzinību. Pārmaiņu laiks darbā un mērķu izvēlē gaidāms no aprīļam līdz augustam, kad ”viss plūdīs, viss mainīsies”. Mūziķiem, māksliniekiem šis periods būs lielais iespēju laiks. Vairums Dvīņi 2011.gadā jutīs savējo atbalstu un baudīs dzīves dāvanas - pirmajā pusgadā uzlabosies attiecības ar draugiem, domubiedriem. Iespējams arī iegūt jaunus, veiksmīgus un atraktīvus sabiedrotos. Jaunais 2011.gads var arī vairākkārt mainīt vēlmes partnerattiecībās. Ja janvārī svarīgāka būs emocionalā saskaņa, tad no februāra līdz jūnijam Dvīņi attiecībās labprāt piedzīvos vairāk kaislības, aktivitātes un baudīs saņēmēja lomu. No jūnija līdz gada izskaņai priekšroka var būt savienībām, kurās valda stabilitāte un praktiski labumi. Saudzē attiecības no strīdiem marta un novembra beigās, kā arī jūnija vidū. Veiksmīgs laiks pašizpausmei būs februāris, jūlijs, kā arī maija otrā dekāde.
 
Vēzis. Janvāris ir kā radīts, lai īstenotu jaunus izglītības plānus, dotos iepazīt jaunas zemes un izzinātu citu valstu kultūras bagātības. Būs Vēži, kuri gada pirmajā mēnesī iemīlēsies kā vēl nekad. No februāra līdz jūnijam zvaigznes būs labvēlīgas, lai izvirzītu augstākus mērķus un ieņemtu nozīmīgākus amata posteņus. Aprīlis un augsts var prasīt īpašu neatlaidību un cīņas sparu, lai nepakluptu pa darba trepēm. Sākot no jūnija līdz gada beigām veiksmes planēta, Jupiters, pret Vēžiem būs draudzīgāka, dodot iespēju baudīt iepriekš veiktu darbu augļus, saņemt dzīves bonusus un draugu mīlestību. Vasarā Vēžiem jārod vairāk laiks sev gan uzstāšanās mākslai jūnijā, gan skaistumkopšanai – jūlijā, gan fizisko aktivitāšu palielinājumam augustā. Jūlija sākumā iesakāma lielāka piesardzība Vēžiem, kuri ir dzimuši laika posmā 28.06 - 2.07. Pienākumu planēta šogad pieskatīs, lai tu neslinkotu mājās, kārtotu īpašuma lietas un palīdzētu savai ģimenei. Sākot no novembra, vairāk laika būs veltīts braucieniem un savam auto. 2011.gada pēdējos mēnešos vairums Vēži būs iegrimuši darba lietās īstenojot gan savus uzdevumus, gan palīdzot citiem paveikt arī viņa darbus.
 
Lauva. Janvārī vēl pasaudzē sevi, uzkrāj spēkus un sitiprini savu imunitāti, lai vari būt gatavs dzīves spožajam uznācienam no februāra līdz jūnijam, kad sarkanais paklājs tiks izklāts pie tavām kājām. Lauvām pieaugs ietekmes un pārliecināšanas spēks, lieliski īstenosies izglītības un ceļojuma plāni, kā arī darbi, kas ir saistīti ar ārzemēm. Beidzot Lauvas varēs iet pa dzīvi ar augsti paceltu galvu. Sākot ar martu, iespējami pārkārtojumi partnerattiecībās, kad sirds alks vairāk piedzīvojumu, spraiguma un svaiguma. Attiecību kvalitāte var mainīt ārzemju faktors. Aprīlī un maijā vairāk kaislības gaidāms mīlas dzīvē, kad tauriņdejas vēderā uzņems strauju ritmu. Sākot no jūnija līdz gada izskaņai, būs labvēlīgs laiks karjeras augšupejai. Lauvām tiks dotas jaunas iespējas apliecināt savu organizatora talantu un sasniegt jaunu slavas zenītu. Rudenī vairums Lauvas būs sociāli aktīvas, atradīs laiku ne tikai garām darba stundām, bet arī sporta gaitām un nebēdnībām guļamistabā. Sākot no novembra vidus, palielināsies iespēja vairāk nopelnīt. Pārbaudījumu planēta visa 2011.gada garumā pret vairumu no Lauvām būs samērā vienaldzīga, vien dažkārt īstenojoties caur kādu apnicīgāku kaimiņu vai radinieku.
 
Jaunava. 2011.gada pirmā puse no Jaunavām prasīs īpašu izturību, pacietību un ticības saglabāšanu saviem spēkiem. Lai cik taupīgas būtu Jaunavas, izdevumi tik un tā būs lielāki kā pērn. Ja 2010. gadā palīdzēt steidzās partneri un dzīvesbiedri, tad 2011.gadā viņu vēlība var sarukt. Nāksies kļūt super taupīgam. Labāk klāsies Jaunavām, kas strādā valsts darbā, naudu pelna pārzinot likumus un veicot kontroles pienākumus. Sākot no jūnija zvaigznes kļūs vēlīgākas pret Jaunavām, kuras ir gatavas jauniem izaicinājumiem, plašākiem apvāršņiem un dzīves vietas maiņai. Iespējami labumi no ārzemēm, starptautiskiem sakariem un komandējumiem. Jūlijā un augustā Jaunavas var kļūt nemanāmākas un klusākas, vairāk laika pavadot pārdomās un savrup. Atsākoties aktīvām rudens gaitām, rosīgākas kļūs arī Jaunavas. Septembra otrā dekāde labvēlīga jaunu darbu sākumam. Laikā no 26.septembra līdz 8.oktobrim jārēķinās, ka nevarēs atslābt – darbā iespējama lielāka spriedze un negaidītu notikumu virkne. Novembris un decembris prasīs atgriezties pie agrāk neizrunātam sarunām, sadarbības lietām un partnerattiecību jautājumiem.
 
Svari. Stingrā skolotāju planēta, Saturns, šogad ļoti cieši pieskatīs Svarus, gādājot lai tie izkopj pacietību, disciplinētību, atbildību un patstāvību. Lai īstenotu šo uzdevumu, Svari var kļūt nopietnāki, mazāk smaidīgi, aizņemtāki un uzņemties jaunus, atbildīgus amatus. Labs gads veselīgam dzīvesveidam un svara samazināšanai. Par laimi no janvāra beigām līdz jūnijam veiksmes planēta tev sarūpēs palīgus, kas palīdzēs pārbaudījumu labirintā. Gada pirmajā pusē gaidāma veiksme partnerattiecībās. Sirdī brīvus Svarus var sagaidīt jauna iepazīšanās un bildinājums. Vienīgi aprīļa vidū, augusta beigās un oktobra vidū jācenšas neprovocēt strīdus un ar visiem satikt pa labam. Pavasarī lieliski panākumi tiem, kuriem darbs saistīts ar publisku uzstāšanos un klientu konsultēšanu. Sākot no jūlija līdz gada izskaņai veiksmīgāks laiks Svariem, kuri strādā finanšu vai apdrošināšanas jomā, kā arī veic darbu, lai citiem palīdzētu risināt problēmas. Augustā un septembrī Svariem iesakāms vairāk saudzēt sevi, atrast laiku, lai biežāk būtu pie dabas un pietiekami daudz stundas veltītu miegam. Novembris labvēlīgs jauniem kursiem un netāliem ceļojumiem. Gada pēdējais mēnesi kā radīts, lai vairāk uzmanības tiktu ģimenei un mājas dzīvei.
 
Skorpions. 2011.gada pirmais mēnesis vēl paies liegā noskaņā. Daži Skorpioni staigās rozā brillēs un var nokļūt jaunā statusā – par vecākiem vai vecvecākiem. Sākot no februāra līdz jūnijām nāksies čakli jo čakli strādāt – darba apjomam būs tendence strauji pieaugt. Veselības labad vēlams gada pirmajā pusē vairāk uzmanības veltīt veselības profilaksei un stiprināšanai. Aprīļa vidū ir lielāks traumu risks un veselības sarežģījumi. No aprīļa līdz augustam iedvesmas planētas, Neptūna, aplaimots, ne viens vien Skorpions kļūs romantiskāks, radošāks, radīs lielisku izpausmi mūzikā un mākslā. Sākot ar jūniju (līdz 2012. gada jūnijam) lielāka veiksme gaidāma partnerattiecībās. Iespējamas jaunas attiecības, fanu pulciņa pieaugums, vai pat kāzas. Biznesa jomā labāk veiksies sadarbība ar partneriem. Gada otrā puse veiksmīga aktieriem, juristiem un advokātiem. No jūlija līdz oktobrim planēta Urāns aktivizēs Skorpiona zīmi, tādējādi radot lielāku nemieru un vēlmi pārkārtot dzīvi, mainīt imidžu, sākt ko kardināli jaunu profesionālā jomā, baudītu neatkarību un liegu vēja švīkstoņu spārnos. Gada pēdējos mēnešos vairāk darba būs oratoriem un intelektuālā darba veicējiem.
 
Strēlnieks. Jaunais gads sāksies, bet vairums Strēlnieki vēl jutīsies un dzīvos pa vecam. Pārkārtojumu laiks gaidāms no februāra līdz jūnijam, kad veiksmes planēta pret Strēlnieku kļūs īpaši vēlīga. Pieaugs optimisms, jautrība un izklaides. Svarīgāki kļūs bērni, krustbērni vai mazbērni. Jaunas iespējas šogad ģimenes pieaugumam. No 19.februāra līdz 10.martam neaizraujies ar savas laimes sludināšanu. Iespējams apsveikumu vietā vari saņemt citu skaudību. Piesardzība par skādi nenāks arī no 24.marta līdz 5.aprīlim, kad iespējams imunitātes pazeminājums un pa kādam dzīves šķērslim. Viens no darbīgākiem mēnešiem 2011.gadā gaidāms maijs, kad Strēlniekam jāuzmanās, lai neaizstrādājas līdz pēdējam spēku izsīkumam. Sākot no jūnija, Strēlnieki uzņems jaunu dzīves tempu profesionālajā jomā. Var būt vēlme mainīt darbu, izmēģināt savus spēkus finanšu vai radošajā sfērā. Rēķinies, ka šis gads (un it īpaši vasara) no tevis var prasīt tikai ieguldījumus un lielu pacietību. Pārbaudījumu planēta šogad pārskaitīs tavus draugus un domubiedrus, iespējams pa kādam pusdraugam kļūs mazāk.
 
Mežāzis. Dinamisks gada sākums īpaši Mežāžiem, kuriem dzimšanas diena janvāra pirmajos datumos. Vēlams piebremzēt ar darba slodzi un pietaupīt nervu resursus. Janvāris labvēlīgs jauniem kursiem un turpmāko studiju ieceru izvirzīšanai. No februāra līdz jūnijam ne vienam vien Mežāzim aktuālāki var kļūt īpašuma jautājumi. Iespējama gan jaunu īpašumu iegāde, gan esošo labiekārtošana. Labs gads, lai uzlabotu attiecības ar ģimenes locekļiem, vecākiem un asinsradiem. No janvāra līdz jūnijam jārēķinās, ka iespējama smagāka karjeras nasta, pienākumu vezums būs lielāks. Čaklajiem Mežāžiem var būt gan materiāli bonusi, gan amata paaugstinājums. Jūlija sākumā var būt lielāki draudi laulības dzīves komfortam – esi uzmanīgāks pret savu dzīvesbiedru. No jūlija līdz gada izskaņai veiksmes planēta, Jupiters, būs dāsnāks pret Mežāžiem, dodot iespēju vairāk baudīt izklaides, dzīves priekus un laiku pavadīt kopā ar bērniem. Daži Mežāži savā dzīves plānā veiks atzīmi – jauns mantinieks. Gada pēdējos mēnešos lielāka uzmanība var tikt veltīta imidža pilnveidei. Ar smaidu un mīlestību pieņem komplimentus un atzinību. Tu esi to pelnījis!
 
Ūdensvīrs. Kad tad vēl, ja ne janvārī, kamēr citi snauž uz lauriem, izvirzīties priekšplānā un nopelnīt lielu piķi? Zvaigznes tam būs labvēlīgas – Ūdensvīriem būs gan enerģija, gan veiksme, lai īstenotu ienesīgus finanšu projektus. No februāra līdz jūnijam iesakāms uzmanību fokusēt uz zināšanu pilnveidi, mācībām, kursiem, kontaktu paplašināšanu un braucieniem. Tam būs lietderības koeficientsun tas kalpos kā pārcēlājs uz nākamo dzīves pagrieziena punktu. No 13.marta (uz turpmākajiem septiņiem gadiem) Ūdensvīru valdošā planēta mainīs atrašanos vietu, pārejot ugunīgajā Auna zīmē. Tas var skubināt ne vienu vien Ūdensvīru mainīt gan savu izskatu, gan dzīves mērķus. Priekšroka var tikt dota aktīvākam, kaislīgākam un riskantākam dzīvesveidam. Zvaigznes gan iesaka sargāt sevi it īpaši no jūlija līdz oktobrim, kad pār ceļu biežāk var skriet melni un pelēki kaķi. No aprīļa līdz augustam zīmīgs laiks finansēm. Uzticies vairāk savai intuīcijai! Sapņu pārdevēji pelnīs kā vēl nekad. No jūlija līdz gada beigām atrodi vairāk laika saviem tuvākiem – ģimenei un labiekārto savu dzīves telpu.
 
Zivs. Martā dzimušajām Zivīm janvāris būs zelta vērts – esi vērīgāks pret dzīves dotām zīmēm, izmanto dotās iespējas, lai vairotu savu laimi un labklājību. Sākot no februāra līdz vasaras sākumam vairums Zivis lieliski mācēs sajust, kur ir zelta ādere. Pirmais pusgads ir veiksmīgs jaunām idejām, riskantiem īstermiņa projektiem. Pat neizlēmīgās Zivis var sadūšoties mainīt darbu, riskēt un ... vinnēt. No marta un visu turpmāko gadu būs labas iespējas pelnīt izmantojot jaunākās tehnoloģijas iespējas un interneta tīmekli. No 5. aprīļa līdz 6.augustam īpašs laiks pirmajā dekādē dzimušajām Zivīm. Valdošā planēta, Neptūns, nokļūs savā pozīcijā, Zivs zīmē, kļūs tik spēcīgs kā nav bijis pēdējos 165 gadus. Ir īstais laiks parādīt savus talantus, māksliniecisko un romantisko dabu. Būs Zivis, kas šajā laikā var sevī atklāt jaunas, garīgas un radošas spējas. Mūzikas un mākslas cilvēki radīs darbus, kas atzinību gūs gadsimtiem ilgi. Pastāv risks, ka ne visas Zivis pratīs likt lietā dotās dzīves dāvanas un var iegrimt arī atkarību un bohēmu atvaros. Gada izskaņā fokusē vairāk uzmanības uz karjeru un savu publisko tēlu. Šis 2011.gads būs laiks, kad Zivis mainīsies līdz nepazīšanai, atklājot savas dvēseles daudzkrāsainās šķautnes gan sev, gan pasaulei.
 
Astroloģe Gita Priede
Speciāli Privātai Dzīvei